متس کیسه مراسلات پستی: پیگیری J. T. Realmuto به احتمال زیاد نیست بیش از

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و

توسط NEWSAMINS در 22 اردیبهشت 1399

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: این متس.

آیا برودی ون Wagenen سابق کار ارتباط با J. T. Realmuto افزایش احتمال که متس را تعقیب بعد از او در رایگان آژانس ؟ — الکس A.

این متس می خواستم Realmuto در مقابله با Marlins قبل از 2019 فصل پس از آن خواهد بود تعجب آور نیست اگر این تیم نیست دنبال کا مشتری (ون Wagenen استفاده می شود به شرکت سر شرکت بیس بال بخش) در رایگان آژانس این آینده offseason.

ویلسون راموس — که امضا شد تنها پس از آن آشکار شد که متس تا به حال نقل مکان از یک تجارت با میامی — می تواند بازگشت در یک باشگاه گزینه برای 2021 اما Realmuto خواهد نشان دهنده روشن ارتقاء در گیر. در این مرحله کانو رابینسون, Jed زن lowrie و مایکل Wacha بازیکنان با کا روابط ون Wagenen به ارمغان آورده است به متس. آیا هر یک از آنها کار می کنند ؟ Realmuto متعلق در رده های مختلف از دیگران — او در نخست از زندگی حرفه ای و کمبود کیفیت فو باعث می شود او یک گزینه جذاب برای بسیاری از باشگاه ها.

اگر و هنگامی که MLB است قادر به نگه داشتن یک 2020 فصل بیس بال است که این زمان برای آزمایش با یک لیگ ملی DH? این امر به طور بالقوه با سرعت بالا بازی ها, استفاده از بازیکنان بیشتر و اجازه کوزه تمرکز بر تبادل. — آدم با چماق

من منحرف در طول سال در این ایده از DH آمدن به لیگ ملی اما این پتانسیل کوتاه فصل به نظر می رسد زمان مناسب برای تغییر دائمی. و این طرح با توجه به پست Joel شرمن به نظر می رسد برای قرار دادن DH در, NL, اجرای مجموعه ای از قوانین در سراسر MLB.

چند چیز وجود دارد که انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته به تماشای لیگ آمریکا پارچ که نه چرخش یک بت همه سال آمده به صفحه در یک interleague بازی. و وجود دارد هر چیزی که باعث خشم به عنوان از دست دادن یک پارچ به آسیب پایدار پنبه حلاجی شده یا در حال اجرا پایگاه? شروع کوزه که اصلا به آمار می تواند در بازی باقی می ماند دیگر مثبت برای یک ورزش است که باید در آغوش نگه داشتن یعقوب deGrom حداکثر Scherzer و استفان عشق در تپه بیش از یک تصادفی مسکن.

آن است که بیشتر احتمال دارد که متس حفاری به آژانس رایگان برای پر کردن خود را شروع چرخش نیاز به این آینده offseason و یا از طریق تجارت و بازار (یا تجارت مهلت زمان و یا offseason)? — James C.

وجود دارد مقدار زیادی از کیفیت فرشهای نام مجموعه به آمار رایگان آژانس این offseason, شروع با ترور بائر بلکه از جمله رابی ری, James Paxton, Masahiro تاناکا و مارکوس بود. این متس البته می تواند گسترش بود قبل از او می شود به رایگان آژانس اما این آسان نخواهد بود به خصوص با توجه به غیر قابل پیش بینی که در این فصل رهبری است (اگر MLB شروع می شود و باید تعطیل بدون postseason که تغییر بازی اقتصادی تصویر). بازار تجارت می تواند امکان عملی برای متس ارائه شده بازیکنان مانند J. D. Davis و دومینیک اسمیت همچنان به تولید و حفظ ارزش خود را. این متس نیست دقیقا لود شده با چشم انداز به تجارت برای شروع کوزه.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

آیا شما فکر می کنم Amed روساریو و شاید جزئی لیگ پارچ خواهد بود به اندازه کافی برای جلب دریانوردان به بازگشت Jarred Kelenic? — جیم اوبراین.

این متس شانس بهتری برای گرفتن نولان رایان از فرشتگان برای Wayne گارت و باب آپوداکا.

هستند متس برنامه ریزی برای استفاده از دیوید پترسون به عنوان یک نویسنده بعد از این سال اگر مایکل Wacha و/یا ریک Porcello بی اثر هستند? — اوان گرینبرگ.

این چپ دست پترسون خواهد بود در نظر گرفتن اما متس همچنین نمی خواهید به عجله به او داده است که او نه تن و بالاتر دو A. با آن ممکن است جزئی لیگ فصل خواهد شد حذف پترسون می تواند اضافه شده به متس اغل گاو یا حشم بسته به تعدادی از بازیکنان تیم مجاز به حمل در فهرست لیگ. وجود ندارد یک جواب ساده به عنوان به که در خط بعدی برای چرخش. امکانات نیز شامل واکر Milf Franklyn Kilome توماس Szapucki و کوری Oswalt.

J.T. Realmuto
J. T. Realmutoگتی ایماژ

اگر یعقوب deGrom تن به تن بازی 6 از یک سری اما شما می توانید انتخاب کنید هر متس استارت برای بازی 7 که می تواند خود را انتخاب کنید ؟ — @SSackowitz

اگر نوح Syndergaard سالم بودند او را به راحتی انتخاب (عملکرد خود را در سال 2016 NL وحشی-بازی با ورق عوامل را که معادله). بود تا به بهترین چیزهای پشت Syndergaard اما 1-1 با 4.40 دوران عمر در پنج postseason شروع می شود بنابراین شاید ؟ اگر بازی در سیتی زمینه من ممکن است با استیون Matz که خانه انشعابات بیش از دو فصل گذشته جامد هستند. البته اگر Porcello یا Wacha قوی ارتجاعی فصل شما را در نظر هر کدام از آنها. در یک کلام این متس دوست دارم به صورت یک معضل پس از سه سال راست دست رفته postseason.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب