شهر نیویورک مترو دیوان عالی کشور مورد پرستاران هفته: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

ویراستاران ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:15 PM EDT مه 6 2020نیویورک 24 ساعته سیستم مترو مختل منظم ضد عف

توسط NEWSAMINS در 17 اردیبهشت 1399

نیویورک 24 ساعته سیستم مترو مختل منظم ضد عفونی

شهر نیویورک عمومی-سیستم حمل و نقل بزرگترین در کشور را تعطیل از ساعت 1 صبح تا 5 صبح روز شنبه یک آیین روزانه برای ضد عفونی در طول coronavirus بیماری همه گیر. این خاموش شدن طرح اخلال در سیستم مترو 24 ساعته خدمات که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: لازم بود برای اطمینان از هر قطار مناسب تمیز به عنوان دولت باقی مانده کانون کشور شیوع کروناویروس. قبل از این خاموش شدن حمل و نقل متروپولیتن بوده و مواد ضد عفونی کننده در استفاده از اتوبوس و قطار هر 72 ساعت طول بیماری همه گیر.

 • شهر نیویورک شهردار صحبت می کند: مغلوب ساختن پیشی جستن برخوردار 'حومه شهر خانه خود را در پشت' De Blasio می گوید:
 • واقعیت را بررسی کنید: نیویورک قانونگذاران نیست فقط رای پرداخت افزایش طول coronavirus خاموش
 • باز یا بسته ؟ چگونه مناطق در حال کاستن اجتماعی محدودیت فاصله میان شیوع کروناویروس

دیوان عالی کشور به شنیدن در مورد مذهبی در اعتراض به جلوگیری از بارداری

طولانی درگیری میان آزادی مذهبی و حقوق باروری را برمی گرداند به دیوان عالی کشور روز چهارشنبه. مورد خواهر کوچک فقیر v. پنسیلوانیا خواهد شد که استدلال از طریق تلفن به ارمغان می آورد تا دوباره که اشخاص معاف از سال 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه دستور که کارفرمایان ارائه وسایل پیشگیری از بارداری پوشش. در این زمان اختلاف با چند تاب: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرف با مذهبی معترضان در برابر موقعیت های گرفته شده توسط دولت اوباما. آن را به دنبال معاف از گروه های مذهبی و یا اخلاقی اعتراض اما مسدود شده است توسط دادگاه فدرال. دیوان عالی کشور که قبلا به بن بست رسیده است که اکنون یک استوار محافظه کار اکثریت.

 • 'درمان غیر جراحی': عدالت Ginsburg در بیمارستان بستری خواهد شد شرکت در استدلال از طریق تلفن
 • دادگاه عالی باعث می شود تاریخچه: اولین مورد شنیده می شود از طریق تلفن با صدا livestreamed
 • در برگ های چای': ریخته گری کنار آن رویه دیوان عالی کشور حرکت می کند به طور اجتنابناپذیری به سمت کسانی که سقط جنین در حقوق

بایدن به تایید شده توسط عمده تجاوز گروهی در سالگرد قابل توجه

بزرگترین ملی LGBTQ حقوق, سازمان حقوق بشر, کمپین آسوشیتدپرس گفت که از آن خواهد شد به طور رسمی حمایت جو بایدن از رئیس جمهور در روز چهارشنبه. تایید خواهد آمد در هشتمین سالگرد معاون سابق رئیس جمهور اعلام کرد در ان بی سی "ملاقات با مطبوعات" که او به حمایت از قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان – گرفتن جلوتر از رئیس خود را در زمان باراک اوباما ، این تایید شده است جای تعجب نیست با توجه به نفرت و بیزاری است که بسیاری از جامعه فعالان را نسبت به بایدن به احتمال زیاد حریف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان بایدن در ادامه به اجرای یک اصلاح مبارزات انتخاباتی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک نظرسنجی جدید نشان داد سن. الیزابت وارن D-Mass., در صدر فهرست بالقوه در حال اجرا آمپول دموکرات ها به امید دیدن بایدن در نظر بگیرید. این presumptive نامزد قبلا گفته او به انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور در بلیط.

 • پتانسیل موانع: از مجلس سنا می گوید نمی تواند مطابق با درخواست بایدن به انتشار اسناد ادعایی Reade شکایت
 • 'پاسخ معتبر و قانع کننده': برجسته دموکراتیک زنان در حال ایستاده بایدن در میان Reade جنسی حمله ادعا
 • سوزان صفحه تحلیل: بایدن را انکار صریح. این بدان معنا نیست که او قرار داده و این موضوع را به بقیه.

با تشکر از شما پرستاران. این ملی پرستاران در هفته است.

وجود دارد COVID واحد, پرستار که خواهر آلوده کردم و تبدیل شد به یک بیمار است. این کارمند که با این نسخهها کار تا 12 ساعت شیفت تنها به خانه می آیند به سرکش و نا امید کودکان است. پرستاران ملی روز شنبه آغاز می شود و این سال را به جشن می آید به عنوان متخصصان پزشکی در حال کار در سراسر ساعت در خط مقدم از COVID-19. این رویداد می آید بر روی پاشنه از اعضای پرستاران ملی ایران, بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده در ایالات متحده اعتراض در مقابل کاخ سفید در ماه آوریل به تماس توجه به هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است که تبدیل شده اند آلوده به COVID-19 به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی.

 • پرستاران ملی هفته: مباحث و تخفیف برای کارکنان مراقبت های بهداشتی
 • 'مرگ است که ما greeter': پزشکان و پرستاران و مبارزه با بهداشت روانی به عنوان coronavirus موارد رشد

نوزاد سلطنتی مورچه نوبت 1 در لا با هری و مگان

سلطنتی مهاجران مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور و پدر و مادر هری پاتر و شاهزاده و دوشس Meghan جشن اولین تولد روز شنبه در لس آنجلس قرنطینه خانه هزاران مایل دورتر از زادگاه خود و سلطنتی خود را از بستگان در بریتانیا. طرفداران (و حتی منتقدان) امیدوارم که دوک و دوشس ساسکس را انتشار یک عکس از مورچه نهان در پس پدر و مادر خود را' تور آفریقای جنوبی در ماه سپتامبر زمانی که زن و شوهر معرفی او به جهان در حالی که نشست بازنشسته اسقف اعظم دزموند توتو..

 • 'در نهایت در حال حاضر حقیقت': کتاب جدید برای گفتن هری و مگان را 'واقعی' داستان (و دفاع از آنها از منتقدان)
 • پلت فرم جدید به نام HeadFIT: هری پاتر و شاهزاده, انگلیسی, نظامی راه اندازی روانی-منابع سلامت برای سربازان
 • یک موضوع آشنا: دوشس Meghan گسترش پیام توانمندسازی در جدید تصویری برای موسسه خیریه در میان coronavirus

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de