پادکست جدید: زنان در ورزش

Muffet McGraw نمی تواند پنهان سرخوردگی او در سال 2019 چهار نهایی.

چرا ما هنوز هم راضی به این “اولین” زنان در حال ساخت پرسید: McGraw سپس مربی در نوتردام. اولین زن فرماندار این ایالت اولین زن آفریقایی-آمریکایی شهردار این شهر است. چگونه پس از این همه زمان کسانی هستند که نه هنجارهای?

“ما به اندازه کافی نیست الگوی ما نمی باید به اندازه کافی قابل مشاهده زنان رهبران ما لازم نیست به اندازه کافی زنان در قدرت” McGraw گفت.

“دختران اجتماعی می دانم زمانی که آنها می آیند از نقش های جنسیتی در حال حاضر مجموعه” او ادامه داد. “مردان اجرا در جهان است. مردان دارای قدرت است. مردان تصمیم گیری. همیشه مرد که یکی قوی تر. هنگامی که این دختران در حال بیرون آمدن هستند که آنها به دنبال به آنها بگویید که این روشی نیست که آن را به?

“که در آن بهتر است برای انجام این کار از در ورزش؟”

که در آن بهتر است. من اغلب می گویند ورزش منشور که از طریق آن ما مشاهده جامعه است. هنگامی که وجود دارد یک تغییر اساسی در ورزش مانند جکی رابینسون شکستن رنگ مانع در بیس بال, آن را می سازد آن را ملموس در هر جنبه دیگر از زندگی است.

پیدا کردن نشان می دهد در اپل پادکست با کلیک بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

ما در پادکست جدید تغییر بازی به شما به ارمغان آورد هنری استودیو به طور انحصاری از اموی سخن من با هشت زنانی که به دلیل آنچه که آنها انجام آنچه آنها می گویند و یا حتی به سادگی که آنها در حال تغییر درک از زنان است. ابتدا با مک و قهرمان المپیک ژیمناست لوری هرناندز ما به بررسی قدرت نمایندگی در تمامی اشکال آن – و چرا از آن مهم است به صحبت می کنند تا حتی زمانی که آن را ناراحت کننده است.

گوش دادن در: Spotify, اپل

ما بحث را با لس آنجلس اسپارکس رو به جلو و WNBPA جمهور Nneka Ogwumike در مورد لیگ جدید قرارداد و به همین دلیل آن را می آفریند نوار برای تمام صنایع وقتی که می آید به زنان و زایمان, مزایا و حقوق. ما با صحبت گلف باز شایانی جنگل در مورد اینکه چرا سکوت بر عدالت اجتماعی مسائل دیگر یک گزینه برای ورزشکاران پس از مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery.

و با تمام این آیکون المپیک و پیشگامان ما صحبت در مورد چگونه الهام بخش آن است که به سازمان دیده بان ایالات متحده زنان, تیم فوتبال, سرنا ویلیامز و سیمون Biles خود عظمت خود را. به unapologetically اعتماد به نفس و قدرتمند پیام می فرستد که به دختران و زنان جوان است.

تغییر بازی به معنای جشن تا چه حد زنان آمده اند در حالی که در همان زمان یک تماس به اقدام برای این کار است که هنوز هم باید انجام شود.