'او موجب ترس خود ما رای دهندگان: جمهوری خواهان اجرا به یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل به آنها فشار پست الکترونیکی رای گیری

جوی پادگان ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:01 PM EDT Jul 25, 2020واشنگتن — به عنوان حزب جمهوری خواه شهرست

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

واشنگتن — به عنوان حزب جمهوری خواه شهرستان رئیس در Fond du Lac County, Wisconsin, Rohn اسقف نیست فقط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجددا انتخاب دوباره حمل گورکن دولت است.

او چشم خود را پایین رای گیری که در آن خواهان خود را در بیشتر مناطق روستایی شهرستان در حال مبارزه برای حفظ یک کنگره صندلی و اصلاح یک جفت از دولت سنا صندلی. در میان مواج همه گیر است که به معنی تشویق جمهوریخواه پایه به درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر.

اما اسقف گفت که او مواجه می شوند یک مشکل تکراری: بسیاری از رای دهندگان جمهوری خواه هستند "حفظ" در مورد رای گیری از طریق پست. وی با اشاره به قوی anti-رای-با-پست حرف از تهمت که به طور منظم به assails پست الکترونیکی رای گیری به عنوان جعلی و تلاش دموکرات ها به "دکل انتخابات ریاست جمهوری." فقط این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به "فاسد ترین انتخابات در تاریخ ملت ما!"

اسقف ترس آن را با قرار دادن جمهوری خواهان در یک نقطه ضعف.

"آنچه رئیس جمهور در حال انجام است که او را نگه می دارد و گفت که این ایمیل در انتخابات چیزی است که جعلی او موجب ترس خود ما رای دهندگان با استفاده از راه حلال به بازیگران خود رای" اسقف گفت. "ما نوع صدمه زدن به خودمان را, و من فکر نمی کنم که خردمندترین راه برای رفتن است."

به عنوان برگ برنده خود را ادامه می دهد جنگهای صلیبی در برابر ایمیل های رای گیری جمهوری خواه احزاب دولت در بحرانی میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین نیست تقویت همان پیام است. آنها در حال ترویج رای گیری غایب به عنوان یک گزینه معقول اگر همه گیر همچنان در نیروی کامل به سقوط. موفقیت خود را در متقاعد کردن حامیان آنها می تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخابات را نتیجه با توجه به حاشیه کوچک از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2016.

پنسیلوانیا حزب جمهوری خواه وب سایت به عنوان مثال شامل یک صفحه توسط یک تصویری است که بار خوانده شده "رای امن: از طریق پست. از خانه." . این صفحه توضیح می دهد که چرا رای گیری توسط پست الکترونیکی امن است و گرم است که در یک رای گیری فرستاده شده به خانه خود را "آسان است."

این تلاش ها در کنسرت با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که خواسته احزاب دولت برای تشویق رای دهندگان به درخواست ایمیل آراء رهبران حزب در پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین را تایید کرد.

بیشتر: متحده فشار پیش در رای گیری غایب حتی به عنوان برگ برنده انفجار میشیگان بیش از آن

اما برخی از دولت حزب عدالت و گفت: آنها تا به حال به کار در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن پیام رسانی به عنوان آنها به دنبال مطابقت با آنچه آنها باور دارند که یک لبه دموکرات ها را با پست الکترونیکی-در رای گیری.

"من خود آن را هل دادن به درخواست کمپین زیرا آنها از من خواست برای انجام این کار و پس از آن رئیس جمهور علنا مخالف است و به آن" حزب جمهوری خواه از پنسیلوانیا رئیس لارنس طبس گفت.

بیشتر: هیچ انتخابات ریاست جمهوری برنده در انتخابات ، پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند قرار داده در نتیجه شک برای هفته

"من درک خود را از نقطه. من دوست ندارم پست الکترونیکی-در انتخابات," طبس گفت: اصرار رئیس جمهور با اشاره به کشورهایی که اصلا "اقدامات امنیتی و حمایت" مانند پنسیلوانیا است. اما او افزود: "این یک گزینه قانونی. دموکرات ها outdid ما (در پست های رای در 2 ژوئن اولیه) و اگر چیزی اتفاق می افتد در ماه نوامبر و مردم ما نیست و کاربردی آن می تواند یک موضوع است."

او گفت: آن را می توانید نیاز به برخی از قانع کننده باشد.

"من به مردم گفت: نگاه شما به عنوان ممکن است به خوبی برای آن اعمال می شود. شما لازم نیست که برای رای دادن از طریق پست, اما آن را در مورد فرماندار و یا کسی را می کشد در آخرین لحظه شیرین کاری و این تنها راهی است که شما می توانید رای بدهید.'"

مغلوب ساختن پیشی جستن تمایز در غایب پست-رای گیری باعث سردرگمی

ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان در میان 34 متحده که ارائه غیابی به همه رای دهندگان بدون نیاز به بهانه ای. Coronavirus تهدید واجد شرایط به عنوان یک دلیل معتبر برای دریافت یک غایب رای گیری در بسیاری از دیگر 16 متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان به دنبال جلب تمایز بین رای گیری غایب – ارائه شده به سالمندان نظامی افراد معلول و کسانی که قادر به رای دادن در فرد در روز انتخابات و جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری که در آن برگه های رای که از طریق پست به تمام ثبت نام رای دهندگان. تنها شش کشور جهانی استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او گفته اند که او تنها مخالف دومی اما رئیس جمهور است که اغلب نامشخص در توییت خود. با توجه به انتخابات خبرگان غایب و پست الکترونیکی-در رای گیری هستند اساسا همان چیزی که – رای گیری از صفحه اصلی.

بیشتر: 'مزخرف': انتخابات خبرگان رد تهمت و ادعا می کنند که کشورهای خارجی می تواند تقلبی میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای

در فلوریدا مهم دیگر نوسان دولتی است که به هیچ بهانه ای رای گیری غایب, دولت حزب جمهوری خواه در این ماه فرستاده mailers که برجسته استراتژیک پاک تهمت جیر برای تشویق رای دهندگان به درخواست ایمیل آراء سیاسی گزارش شده است. در زرد, آگهی برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رای گیری غایب خوب است اما ویرایش کردن بخشی از همان صدای جیر جیر که در آن رئیس جمهور ریل مقابل پست الکترونیکی-در رای گیری.

"رای غیابی خوب هستند. یک فرد به رفتن را از طریق روند به دست آوردن و استفاده از آنها" بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر برجسته در این آگهی می گوید. اما تبلیغ تار از بقیه تهمت اظهارات. "پست الکترونیکی-در رای گیری از سوی دیگر منجر به فاسد ترین انتخابات تاریخ ایالات متحده آمریکا. چیزهای بد اتفاق می افتد با ایمیل-Ins. فقط نگاه ویژه انتخابات در پاترسون, N. J. 19 درصد از آراء تقلب!"

فلوریدا, حزب جمهوری خواه رئیس جو Gruters یک سناتور از ساراسوتا عنوان ویرایش کرد و گفت: این حزب حذف شده نیمه دوم tweet به دلیل آن را "بی ربط به وضعیت ما در فلوریدا."

"زمانی که رئیس جمهور در مورد آن صحبت او صحبت کردن در مورد بسیاری از مسائل مربوط به آنها در سراسر کشور" Gruters گفت:, و اضافه کرد که حزب "100% قفل-گام با رئیس جمهور" که جهانی رای-توسط-mail بد است و جعلی. او استدلال کرد که متفاوت از فلوریدا که در آن هر رای دهنده می تواند درخواست یک غایب رای گیری به هر دلیلی. "ما در زمان چه بود و مربوط به ما و از آن استفاده می شود بنابراین بدون نیاز به اشتباه خود ما رای دهندگان."

پرسید که آیا تهمت انتقاد از رای-با-ایمیل تبدیل شده و برخی جمهوریخواهان رای دهندگان به رای گیری غایب, Gruters گفت که: "این فقط یک ماده از ساخت مطمئن شوید که مردم درک تفاوت بین جهانی و غایب."

بیشتر: ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی: آمریکایی ها به شدت حمایت رای-با-پست فشار اما جمهوری خواهان با احتیاط بیشتر

فلوریدا دموکرات ها در این ماه تبلیغ یک 423,379 رای-با-ایمیل ثبت نام استفاده بیش از فلوریدا خواهان. فلوریدا خواهان که در طول تاریخ تحت سلطه ایمیل-رای گیری در دولت نیست اختلاف شکل اما با اشاره به تعداد خود را نشان دادن "10 میلیون رای دهندگان تماس با ما." Gruters گفت: 1.27 میلیون جمهوریخواه نامه درخواست رای گیری برای نوامبر

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی سامانتا Zager در یک بیانیه نمی نگرانی که تهمت انتقاد از رای توسط ایمیل می تواند دلسرد غایب-رای گیری در میان جمهوری خواهان. او گفت: به جای تهمت است "کاملا صحیح" وقتی که می آید به نگرانی های جهانی در مورد رای-با-پست آن را "بی پروایی نشان دادن تلاش دموکرات ها برای دکل نوامبر انتخابات است."'

تنها کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن در طول تاریخ انجام انتخابات به طور کامل توسط ایمیل با یک ششم ایالت کالیفرنیا انتخاب به ارسال برگه های رای برای رای دهندگان در ماه نوامبر به دلیل بیماری همه گیر. در میان 34 متحده اجازه می دهد که هیچ بهانه ای رای گیری غایب چندین تصمیم گرفتند برای ارسال برنامه به درخواست ایمیل آراء به همه ثبت نام رای دهندگان به عنوان یک راه برای تشویق در خانه, رای گیری در همه گیر. در شخص رای گیری نیز هنوز در دسترس در این کشورها اما بسیاری از قطع تعدادی از رای گیری سایت در اخیر مقدماتی.

بیشتر: 'Do-or-die لحظه به افزایش رای-با-ایمیل برای انتخابات نوامبر. اما سیاست سخت تر و سخت

"ما نیاز به متوقف کردن شکایت'

ماه پیش رای-توسط-mail گسترش شد rallying cry برای دموکرات ها در سراسر کشور, از میشل اوباما و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن را به محلی مترقی شدند.

اعتماد به نفس در پست الکترونیکی-در رای گیری تقسیم شده است در میان حزبی خطوط.

یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی این هفته پیدا 78 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان دیدن پست الکترونیکی رای گیری به عنوان "در معرض تقلب" و فقط 17 درصد آن را به عنوان "به اندازه کافی محافظت می شود." برعکس در میان بایدن حامیان تنها 28% گفت: mail-رای گیری در معرض تقلب و 54 درصد آن توسط دولت به اندازه کافی محافظت می شود.

با وجود تهمت هشدار های حزبی Brennan Center for Justice at the New York دانشکده حقوق گفت: آن را بیشتر احتمال دارد برای یک آمریکایی به "اصابت رعد و برق نسبت به ارتکاب پست الکترونیکی رای گیری تقلب شده است." از میلیاردها رأی در تمام انتخابات در ایالات متحده از سال 2000 تا 2012 یک تجزیه و تحلیل در بر داشت تنها 491 موارد غایب رای دهندگان تقلب.

Austin رئيس جمهور از حزب جمهوری خواه دولت, رهبری, کمیته, که با این نسخهها کار به جمهوری خواهان انتخاب شدن در مجالس قانونگذاری ایالتی گفت: "هر کس باید در مورد تقلب انتخابات." اما حزب او "باید با انجام یک کار بهتر" از ساخت مطمئن شوید که خواهان درک آنها باید رای حتی اگر این بدان معناست که از طریق پست.

"در پایان روز کار ما این است که برای برنده شدن در انتخابات" اتاق گفت. "و اگر مردم در حال رفتن به رای گیری از طریق پست پس ما بهتر است همه چیز را در قدرت ما برای آنها را به درک که رای گیری از طریق پست است که قطعا بهتر از رای دادن نیست در همه. بنابراین ما نیاز به متوقف کردن شکایت در مورد چگونه مردم در حال رفتن برای رای دادن و شروع به یادآوری مردم است که آنها نیاز به رفتن رای بدون در نظر گرفتن چگونه آنها در حال رفتن به مصاحبه برگه های رای خود.

"کار ما این است که نه, سگ ماده در مورد روند. کار ما این است که برای برنده شدن در انتخابات."

در میشیگان برنامه به درخواست پست الکترونیکی رای گیری برای انتخابات عمومی و اوت اولیه بیرون رفت و به همه 7.7 میلیون رأی دهندگان ثبت نام شده – یک حرکت ساخته شده توسط دولت دموکراتیک وزیر امور خارجه که برنده شدن در حتی ممکن است در حالی که چند جمهوری خواه به رهبری ایالات همین در طول مقدماتی.

بیشتر: جمهوری خواهان و دموکرات فشار پیش در رای گیری غایب حتی به عنوان برگ برنده انفجار میشیگان بیش از آن

در میشیگان 1.8 میلیون رای دهندگان درخواست پست الکترونیکی رای گیری برای دولت Aug. 4 اصلی و بیش از 600,000 بازگشته اند برگه های رای خود هر چند اطلاعات نیست شکسته ، تا کنون 1.6 میلیون ایمیل آراء شده اند درخواست برای انتخابات ماه نوامبر در میشیگان.

میشیگان حزب جمهوری خواه رئیس لورا کاکس که مخالف پستی غایب فرم های درخواست به همه رای دهندگان گفت: هنوز هم دلگرم کننده است میشیگان جمهوری خواهان برای رای دادن از طریق پست اگر آنها را انتخاب کنید. میلر حزب فرستاده شده به رای دهندگان قبل از دولت, مارس ریاست جمهوری اولیه شامل غایب برنامه های کاربردی و آنها در حال برنامه ریزی برای ترویج این گزینه برای نوامبر. او گفت: با استفاده از این حزب خصوصی دلار برای برنامه های کاربردی ایمیل یک "تفاوت بزرگ" از دولت آن را انجام می دهند.

"ما می خواهیم ما رای دهندگان به می دانم که اگر زندگی در راه می شود و آنها نمی توانند به صندوق های رای است که در روز, و یا اگر آنها ترس آنها احساس نمی راحت سپس آنها را کاملا مناسب به درخواست یک absentee ballot" کاکس گفت.

"خط پایین این است که قوانین عادلانه نیست اما ما در حال رفتن به قوانین بازی است که داده شد."

کاکس گفت که او می شنود و از بسیاری از جمهوری خواهان که "آیا احساس اعتماد به نفس با روند" ترس برای مثال برگه های رای خود را نمی توان دریافت. هنوز کاکس گفت که او را "نگران است" که جمهوری خواهان ممکن است بیشتر تمایلی به درخواست ایمیل آراء از حزب دموکرات.

'آن را ساخت کار من بیشتر به چالش کشیدن'

پیش نمایش آنچه که انتظار می رود در ماه نوامبر متحده در سراسر کشور در هم شکسته پست الکترونیکی-در رای گیری و به طور کلی مردم در انتخابات رکورد در طول دولت مقدماتی برگزار شد و پس از همه گیر آغاز شده است.

بیشتر: میشیگان کارشناسان بهداشت خواستار رای گیری غایب برای کاهش coronavirus خطر در روز انتخابات

پنسیلوانیا که رای دادند در پاییز گذشته برای تبدیل شدن به یک هیچ بهانه ای رای گیری غایب دولت دیدم 1.5 میلیون رای مردم از طریق پست برای 2 ژوئن ریاست جمهوری ابتدایی – نزدیک به 18 بار 84,000 که در سال 2016 حسابداری برای بیش از نیمی از کلی 2.87 میلیون رای.

"اجازه دهید آن را در این راه آن ساخت کار من بیشتر به چالش کشیدن" طبس, پنسیلوانیا حزب جمهوری خواه رئیس گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت در رای توسط ایمیل. "من باید توضیح دهد که چرا ... به خصوص از آنجایی که من نمی مخالفت با او را در بخشی اما این قانون است. که کشتی در حال حاضر میره."

بی میلی در میان جمهوری خواهان به درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند یک مشکل در حال حاضر برای ایران اگر تشدید بیماری همه گیر در میدان نبرد متحده در هفته منتهی به روز انتخابات.

اما طبس گفت: او را نیست در مورد آن نگران صدمه زدن به تهمت تغییرات در پنسیلوانیا که در آن او گفت: جمهوری خواهان "راه رفتن بر روی زغال سنگ" به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. "حتی اگر تحکیم از انتخابات حتی اگر خطرات وجود دارد به دلیل COVID آنها خواهد آمد" او گفت:.

بیشتر: آتلانتا هاوکز برای تبدیل کشاورزی دولت به عرصه عظیم ایستگاه رای گیری برای انتخابات سال 2020

در طول ویسکانسین مارس ریاست جمهوری اولیه پست الکترونیکی-در رای گیری ساخته شده تا 74% از کل آرا با نزدیک به 1.2 میلیون رای غیابی بازیگران. برای دولت Aug. 11 حالت اولیه دولت فرستاده 734,000 رای بنا به درخواست و دریافت کرده بود 203,000 بازگشت از چهارشنبه.

برخی از 700,000 ویسکانسین رای دهندگان در حال حاضر درخواست پست الکترونیکی رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر. در پاسخ به همه گیری دولت در ماه سپتامبر را ارسال برنامه به ویسکانسین باقی مانده 2.64 میلیون ثبت نام رای دهندگان که در حال حاضر درخواست absentee ballot.

"این بخشی از استراتژی ما" مارک Jefferson, مدیر اجرایی حزب جمهوری خواه از ویسکانسین گفت: از گرفتن جمهوری خواهان برای رای دادن از طریق پست. او گفت: حزب خواهد پستها تماس های تلفنی و دیجیتال پیام با هدف اصرار جمهوریخواهان ویسکانسین به بازیگران خود را به رای گیری از طریق پست و حزب در نظر دارد به ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی به طور مستقیم به رای دهندگان.

"ما رای دهندگان شده اند کمی بیشتر تمایلی" او اذعان کرد. اما او گفت که او باور ندارد تهمت مقاومت به پست الکترونیکی رای گیری است که "بسیاری از چالش" در شرایط توسعه به دلیل رای دهندگان درک تمایز بین غایب و همه ایمیل های رای گیری.

"ما در حال انجام این کار در رابطه با رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی و آنها در حال حمایت از تلاش های ما. بنابراین ما در حال آواز خواندن در زیر همان سرودی" جفرسون گفت. "اما ما همه شک و تردید از همه پست الکترونیکی-در انتخابات و آنچه که می کند."

او گفت: برخی از جمهوری خواهان هستند "رفتن به مقاومت در برابر" رای و فرد در روز انتخابات اما او نگران نیست تا زمانی که فرد گزینه های رای گیری نیست به طور چشمگیری کاهش می یابد.

"من آن را دوست ندارم اما این قوانین'

اما اسقف های Fond du Lac County حزب جمهوری خواه رئیس جمهور گفت: مسئله جدی تر از این حزب ایجاد اذعان دارد.

"بسیاری از جمهوری خواهان که درک سیاست و انتخابات و کار در زیرساخت های آنها را زمزمه به من که من حق هستم اما آنها نمی خواهند به آن می گویند علنا به دلیل وجود یک واکنش" اسقف گفت.

او گفت: رای دهندگان در "Trumpy شهرهای" در مناطق روستایی از شهرستان عدم نزدیکی در اوایل رای گیری سایت های مانند دولت بزرگ دموکراتیک شهرستانها داشته باشد. او معتقد است پست الکترونیکی-در رای گیری راه را برای جمهوری خواهان "جبران دموکراتها اولیه رای گیری مزیت است." اما اگر آنها بهره نیست.

"من فکر می کنم رئیس جمهور نه تنها او را به صدمه زدن به خود را با موقعیت خود من وحشت زده او را از صدمه زدن به پایین-رای جمهوری خواهان. من فکر می کنم در ویسکانسین آن را می توان دید و من می خواهم به مطمئن شوید که تمام رای دهندگان جمهوری خواه هستند قادر به رای دادن هستند."

او گفت: بسیاری از پیشنهادات و انتقادات او از جمهوری خواهان "بر روی زمین" از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی و محافظه کار بحث های رادیویی است که او نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد و که او با نادیده گرفتن تهدید رای دهندگان تقلب.

بیشتر: برو بزرگ و یا بازی آن را امن است ؟ انتخابات نقشه وسیعتر برای جو بایدن و دموکرات ها اما با خطر

اسقف گفت: او شمارنده است که "در واقع وجود دارد هیچ شواهدی که وجود دارد بیشتر تقلب با پست الکترونیکی-در انتخابات از به طور منظم انتخابات." آنها مقابله با نمونه هایی از مردم گرفتن, گرفتار, فریب داد که اسقف به آنها می گوید "شما به نوعی اثبات نقطه من. ما به آنها گرفتار است."

"من سعی کنید برای رفتن را از طریق آن و به همین دلیل من فکر می کنم آن را در واقع می تواند به ما کمک کند اما آن را مانند یک 30 ثانیه پاسخ دهد. آن را به من طول می کشد 10 دقیقه برای من توضیح دهید آن را تمام کنید و سعی کنید برای رسیدن مردم به درک چرا من هل دادن آن است."

او قاب آن را به شخص خواهان این است: چرا به دموکرات ها 10 روز برای رای دادن با برگه های رای توسط ایمیل و جمهوری خواهان فقط یک روز در فرد در انتخابات روز ؟

"این نوع مانند instant replay در بیس بال" اسقف گفت. "من آن را دوست ندارم اما این قوانین به طوری که مدیر تیم بیس بال بهتر بازی توسط کسانی که قوانین و سعی کنید به شکل از چگونه برای برنده شدن در این بازی بیس بال. این همین کار را با مبارزه است."

مورین Groppe کمک به این گزارش.

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب