New Orleans Saints' مالکوم جنکینز به هم تیمی Drew Brees: 'شما بخشی از مشکل

استیو گاردنر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:54 PM EDT Jun 3, 2020در میان یک گروه کر از انتقاد چهارشنبه N

توسط NEWSAMINS در 15 خرداد 1399

در میان یک گروه کر از انتقاد چهارشنبه New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees شاید بیشتر سوزش آمد از هم تیمی مالکوم جنکینز.

در پاسخ به Brees' نظرات در یاهو امور مالی در آن مصاحبه NFL تمام زمان پیشرو رهگذر روشن ساخته است که او نمی تواند به نفع بازیکنان در نظر گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی این فصل – به عنوان آنها در گذشته در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس – جنکینز تحویل یک پاسخ عاطفی در 4 دقیقه, 20-فیلم دوم ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

"اگر شما نمی فهمم چگونه مضر, چگونه حساس با نظرات شما, شما بخشی از مشکل" جنکینز گفت.

(هشدار: برخی از زبان قوی)

جنکینز یک بار Saints دفاعی به عقب که دوباره امضا شده با این تیم به عنوان یک عامل رایگان این offseason توضیح داد: در Instagram پست که او صحبت می کرد با Brees بعد در روز در مورد این موضوع اما تصمیم به ارسال این ویدئو به هر حال به مردم اجازه می دانم که "چگونه این سخنان و اقدامات بر کسانی که شما می خواهم برای کمک به."

در این ویدئو جنکینز اشاره چگونه ناآرامی های مدنی در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در 25 مه دقیقا چیزی بود که khezri و دیگر بازیکنان NFL معترض بودند با زانو زدن برای سرود ملی.

در مصاحبه خود Brees گفت که او "هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا است."

نظر: به عنوان تظاهرات خشم بیش از نابرابری نژادی, Drew Brees' تن-ناشنوا نظرات نشان می دهد پرستاران QB است عمدا نادان

بیشتر: Aaron Rodgers در تظاهرات و Drew Brees نظرات: 'آن شده است هرگز در مورد یک سرود یا یک پرچم'

جنکینز پاسخ داد: "سال پیش زمانی که ما در تلاش بودند تا برای کمک سیگنال, سیگنال برای متحدان ما و سفید ما برادران و خواهران – مردم از نظر ما به دوستان – به درگیر شدن. آن نادیده گرفته شد."

جنکینز کردم عاطفی در صحبت کردن در مورد هم تیمی در این زمینه که ایالات کردن این زمینه است.

"بچه ها همان است که شما را به نبرد با هر روز رفتن به خانه به جوامع است که نابود شده است," او گفت: قبل از مصرف یک لحظه به نوشتن خود را.

"من نا امید کرد. من صدمه دیده است. زیرا در حالی که جهان به شما می گوید که شما شایسته نیست که زندگی شما مهم نیست, آخرین جایی است که شما می خواهید به آن را بشنوند از بچه ها که شما را به جنگ با – بچه ها به نظر شما به متحدان و دوستان خود. حتی اگر ما هم تیمی های من نمی توانم اجازه دهید این اسلاید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن