میهن پرستان جدید انگلستان از دست دادن پیش نویس NFL انتخاب به عنوان بخشی از مجازات برای فیلمبرداری Cincinnati Bengals’ حاشیه

جدید انگلستان میهن پرستان محروم شده اند از یک سوم دور انتخاب کنید در 2021 پیش نویس NFL به عنوان بخشی از سازمان پنالتی برای فیلمبرداری Cincinnati Bengals’ حاشیه در طول یک بازی در ماه دسامبر گذشته NFL سخنگوی مایکل بانوان محترمه تایید یکشنبه.

این پرستان نیز صادر شد $1.1 میلیون در تیم جریمه و تا به حال خود را در تلویزیون تولید خدمه محروم از تیراندازی هر بازی در این فصل.

ESPN برای اولین بار به گزارش NFL مجازات.

در بیانیه سال گذشته این تیم گفت: یک تولید مستقل خدمه استخدام برای ضبط فیلم در یک پیشرفت دیده بانی برای آن آنلاین “کار خود را” سری “ندانسته نقض لیگ سیاست فیلمبرداری این زمینه و حاشیه از جعبه مطبوعات” در طول Dec. 8 بازی بین Bengals و کلیولند براونز. این پرستان بازدید Bengals هفته بعد و برنده 34-13.

مربی لایحه Belichick حفظ تصویری خدمه بود و بخشی از جدید انگلستان فوتبال عمل است.

“آره من شنیده ام در مورد این” Belichick گفت: FARZIN در ماه دسامبر. “شما می دانید که بدیهی است این است که تولید ما مردم در تلویزیون نشان می دهد که وجود دارد. ما باید چیزی برای انجام با هر چیزی تولید می کنند. … من حتی هرگز دیده می شود خود را در حمام. این چیزی است که ما تا به حال 100% نیست.”

این پرستان نیز جریمه در سال 2007 به طور غیر قانونی فیلمبرداری بازی سیگنال های آینده از تیم مقابل نیمکت. Belichick جریمه شد $500,000 در حالی که این سازمان بود لنگر انداخت 250.000 دلار به عنوان به خوبی به عنوان یک دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>