Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنا reconvenes; California counties سرپیچی از اقامت در خانه سفارش; پنس تاسف نه با پوشیدن ماسک

جسیکا فلرس و جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:58 AM EDT آوریل 4 سال 2020آمریکا را reconvene دوشنب

توسط NEWSAMINS در 15 اردیبهشت 1399

آمریکا را reconvene دوشنبه برای شروع در آینده پیشنهاد coronavirus امداد لایحه به عنوان متحده در سراسر کشور در ادامه به بازگشایی اقتصاد خود را.

در حالی که کالیفرنیا نیست یکی از کسانی متحده — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه گفت او را یک اطلاعیه در این هفته در نظر دارد برای سهولت coronavirus محدودیت — دو شهرستان در بخش شمالی از دولت نیست در انتظار چراغ سبز و برنامه ریزی برای بازگشایی دوشنبه با برخی از محدودیت.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

در اینجا مهم ترین تحولات از یکشنبه:

 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد که 80000 تا 90000 آمریکایی ها در نهایت می تواند مرگ ناشی از این ویروس که به کشته شدن بیش از 67,000 در ایالات متحده آمریکا تا کنون.
 • وزارت امنیت داخلی منتشر شد گزارش که می گوید رهبران مخفی شدت بیماری همه گیر کوروناویروس به ذخیره کردن تجهیزات حفاظت شخصی.
 • دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: آن را "devastatingly نگران کننده" به تماشای anti-مستند معترضان موفق به عمل اجتماعی فاصله در تظاهرات.

خبر خوب: یک بیماری همه گیر در میان معلمان و در نهایت گرفتن احترام به آنها سزاوار است. "چگونه بسیاری از معلمان هستند که بیشترین بازدید را در حال حاضر است سمت راست وجود دارد با بهداشت و درمان کارگران گفت:" اموزش Faden, یک استاد اخلاق پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز. در اینجا چند تا از داستان های خود را.

یک سوال شما ممکن است داشته باشد: آیا دولت اوباما ارسال $3.7 میلیون به ووهان آزمایشگاه است ؟ هیچ در اینجا حقایق.

Lesley Stahl توصیف نبرد با COVID-19

"60 دقیقه" خبرنگار Lesley Stahl می گوید او احساس بهتر بعد از دلخراش نبرد با COVID-19 که سمت چپ او را بستری برای یک هفته. این روزنامه نگار کهنه کار و 78 روز یکشنبه گفت که او "واقعا می ترسم" را به عنوان او صرف دو هفته در رختخواب با پنومونی قبل از رفتن به بیمارستان.

"من در بر داشت یک overworked نزدیک به غرق کارکنان," او گفت:. "هر یک از آنها مهربان و دلسوز مهربان و دلسوز از لحظه ای که وارد شدم تا لحظه ای روز بعد زمانی که من چرخ کردن از طریق دستکش بلند از تشویق پزشکی کارگران است."

در اختتامیه یکشنبه Stahl پرداخت ادای احترام به کارکنان پزشکی و مراقبت از او دریافت کرد: "آنها با انجام ماموریت پاسخ دادن به تماس. با تشکر از آنها مانند بسیاری از بیماران دیگر, من در حال حاضر. امشب همه ما مدیون آنها قدردانی ما ما تحسین – و در برخی از موارد زندگی ما است."

– سوزان هاس

تاخیر در جاده و پل بازسازی 'بسیار زیادی نگرانی'

Coronavirus همه گیر تا به حال باعث کاهش فاجعه بار در وزارت امور خارجه و حمل و نقل محلی بودجه که مقامات می گویند را تهدید به جاده و ساخت پل به توقف screeching برای سال آینده و نیم. دولت های بزرگ و کوچک در حال به تعویق انداختن پروژه ها به عنوان جاده ها, پل ها و تونل ها همچنان به فرو ریختن. مجموعه ای از گاز و مالیات و عوارض است که سوخت و ساز کاهش یافت به عنوان رانندگان در خانه بمانند. با وجود نرخ بهره پایین تاریخی رای دهندگان و دولت خود را در حال leery استقراض به دلیل عدم اطمینان در مورد بازپرداخت بدهی.

"این یک نگرانی بزرگ," پاتریک مک کنا مدیر میسوری وزارت حمل و نقل و رئیس جمهور آمریکا Association of State Highway and Transportation Officials. "این است که با فشار دادن فوری موضوع است."

– بارت یانسن

عفونت کنترل در خانه های سالمندان می تواند پیشتر با وجود همه گیر

دولت فدرال است و با توجه به عقب کنترل عفونت مورد نیاز در ایالات متحده در خانه های سالمندان با وجود تلفات سنگین COVID-19 داشتن در ساکنان و کارگران است.

یک قانون پیشنهادی در سال گذشته توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات خواهد تغییر مقدار زمان عفونت preventionist باید اختصاص به یک مرکز از حداقل پاره وقت به "زمان کافی" یک اصطلاح تعریف نشده است که اجازه می دهد تا تسهیلات تصمیم گیری چقدر زمان باید صرف شود. این مقررات هنوز نهایی نشده اما CMS هفته گذشته در دفاع از پیشنهاد خود را.

"آن را می سازد هیچ حس در همه – قبل از همه گیر اما بیشتر از آن در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر" گفت: لیندسی هکلر یک نظارت وکیل در مرکز سالمند قانون و عدالت مدنی خدمات حقوقی آژانس در بوفالو, نیویورک. "آنها باید تقویت این عفونت و کنترل مورد نیاز است."

– Marisa Kwiatkowski و Tricia L. Nadolny

فروش خانه انتظار می رود به سقوط قیمت خانه نه خیلی

فروش خانه خواهد شد به احتمال زیاد سقوط در بهار امسال در پی بیماری همه گیر کوروناویروس اما گزاف گویی تا پایان سال آینده با توجه به پیش بینی های جدید از املاک و مستغلات سایت جستجو Zillow. فروش احتمال افت تا 60 درصد به عنوان اقامت در خانه داشتیم و کلی نگرانی در مورد اقتصاد را بخار از آنچه قبلا انتظار می رود به یک قوی بهار خرید و فروش خانه و فصل با توجه به Zillow را اقتصاددانان و تحلیلگران.

اما قیمت ها خواهد شد به احتمال زیاد تجربه بسیار slighter اسلاید و بهبود سریعتر. Zillow انتظار قیمت به افت بیش از 3 درصد در پایان این سال و سپس برگردند تا در طول 2021.

– Charisse جونز

دو California counties مجموعه به بازگشایی با وجود اقامت در خانه سفارش

کم جمعیت Modoc کانتی در کالیفرنیا شمال شرقی گوشه بازگشایی در روز جمعه علیه دولت stay-در-خانه سفارش. دو نفر دیگر در شمال استان ها انجام خواهد شد همان روز دوشنبه. یوبا و شهرستان سوتر خواهد اجازه می دهد کسب و کار از جمله رستوران, خرده فروشی, عملیات, ورزشگاه, سالن مو و فضاهای عمومی مانند پارک ها و کتابخانه ها برای بازگشایی زمانی که مردم می توانند به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

"هدف این است که برای ادامه به کاهش گسترش ویروس به بیشترین حد ممکن است در حالی که پرداختن به آن باید به تدریج بازگشایی اقتصاد به منظور اطمینان از خدمات حیاتی هستند از سر در شیوه ای امن" دکتر گفت: Phuong Luu بهداشت عمومی افسر برای هر دو شهرستان در یک بیانیه مطبوعاتی صادر جمعه.

یوبا و شهرستان سوتر گزارش داده اند که یک ترکیب 50 coronavirus موارد و سه کشته از بعد از ظهر یکشنبه.

پلیس: زن licked دستها قبل از دست زدن به چیزهایی که در فروشگاه لباس زیر فروشگاه

کارولینای جنوبی است و آخرین نفر دستگیر و پس از او گفته می شود خود را از دست و لمس همه چیز در داخل یک فروشگاه مواد غذایی با توجه به سامتر اداره پلیس.

Shenir گیبسون Holliday, 38 دستگیر شد شنبه گروه گفت: در Facebook post. به گفته پلیس گیبسون خود را از دست و لمس غذا کشیده و در فریزر درب در فروشگاه. او همچنین خود را از دست قبل از دست زدن به چیزهایی که در مواد غذایی خشک منطقه از این فروشگاه, پلیس گفت:.

هالیدی شد متهم با تشدید نقض صلح و مواد غذایی دستکاری و صادر شده استناد تخلف از دولت خانه و یا محل کار سفارش. هالیدی همچنین اتهامات عنوان شده علیه از Sumter County Sheriff که به دنبال یک زن که خود را از دست و لمس آیتم در محلی زیر فروشگاه.

چند نفر دستگیر شده اند در ارتباط با لیس زدن و سرفه در آیتم ها در فروشگاه های پس از coronavirus همه گیر رسیده, ایالات متحده است. چند انجام داده اند در حالی که ضبط اقدامات خود را برای رسانه های اجتماعی ، پنسیلوانیا فروشگاه مواد غذایی تا به حال به پرتاب دهها هزار دلار در مواد غذایی پس از یک رفت و از طریق فروشگاه سرفه در همه چیز.

اردن کولور سیتی

معاون رئیس جمهور مایک پنس در کلینیک مایو بازدید: 'من باید پوشیده, ماسک'

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز یکشنبه گفت که او باید پوشیده, ماسک صورت, زمانی که او در بازدید از کلینیک مایو در هفته گذشته.

"من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو" پنس گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یادبود لینکلن در واشنگتن است.

کلینیک مایو سیاست نیاز به "تمام بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و کارکنان به پوشیدن صورت پوشش یا ماسک در حالی که در کلینیک مایو به محافظت در برابر انتقال COVID-19." یک پست در کلینیک مایو حساب توییتر نشان داد که پنس شده بود مطلع پوشش سیاست قبل از ورود خود را. که جیر جیر از آنجا حذف شده است.

– مایکل کالینز

بارگذاری نیاز به درایور سواران به پوشیدن ماسک صورت به عنوان بخشی از طرح ایمنی جدید

آن را فقط به شرکت های هواپیمایی که نیاز به ماسک برای مسافران است. به زودی بارگذاری سواران و رانندگان – نیاز به پوشیدن ماسک های صورت و یا برخی از نوع از پوشش در بعد از خاموش کردن امریکا است. سیاست مصوب سوار-نقطه غول مدیران در جلسه هفته گذشته است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به رسمی در هفته های آینده.

Uber تایید این طرح برای اولین بار در گزارش سی ان ان به کسب و ایالات متحده آمریکا امروز.

"به عنوان کشورهای بازگشایی حال بارگذاری است با تمرکز بر ایمنی و اقدام با احتیاط" این شرکت در بیانیه ای گفت. "امروز ما همچنان به درخواست سواران به ماندن در خانه اگر آنها می توانند در حالی که حمل و نقل لوازم ایمنی برای رانندگان که در حال ارائه ضروری سفر."

– مایک اسنایدر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصلاح ما coronavirus مرگ تخمین به 80000 تا 90000

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بردن برآورد خود از تعداد آمریکایی هایی که می میرند از coronavirus. در یک رویداد در یادبود لینکلن در یکشنبه تهمت پیش بینی شده است که به عنوان بسیاری از 80000 تا 90000 آمریکایی ها در نهایت می تواند مرگ ناشی از این ویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 67,000 آمریکایی است.

"آن را برای رفتن تا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مرگ و میر در طول یک شهر مجازی در سالن فاکس نیوز.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که در گذشته او پیش بینی کرده است این بیماری می تواند کشتن 65,000 آمریکایی است. "در حال حاضر من گفت: 80 یا 90 (الف)" او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار ایالات متحده کاهش تلاش موفق بوده است – "اگر شما از دست دادن تماس 80 یا 90 ، 000 نفر موفق است."

– مایکل کالینز و دیوید جکسون

DHS گزارش: چین hid میزان شیوع کروناویروس به خرید PPE

رهبران چینی "عمدا پنهان به شدت" از coronavirus همه گیر در اوایل ژانویه به طوری که آنها می تواند بار بر منابع به مبارزه با آن هوش گزارش از وزارت امنیت داخلی می گوید. چهار صفحه گزارش به تاریخ مارس 1 به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس نیز می گوید چین کاهش یافته است که نشان می دهد چگونه مسری ویروس است که سرچشمه آن در خاک واقعا بود.

وحی می آید به عنوان برگ برنده دولت خود را تشدید حملات در چین در حالی که منتقدان را متهم به دولت فدرال در پاسخ بیش از حد به آرامی و غیرموثر به این بیماری همه گیر. ایالات متحده ثبت کرده است 33 درصد از جهان را 3.5 میلیون نفر از coronavirus – بیش از 1.15 میلیون از صبح روز دوشنبه – و 27 درصد از مرگ و میر بیش از 67,000. هیچ کشور دیگر می آید نزدیک در هر دو دسته.

این گزارش همچنین می گوید چین برگزار کردن اطلاع رسانی سازمان جهانی بهداشت که کروناویروس "بود سرایت" برای بسیاری از ژانویه پس از آن می تواند جهت تجهیزات پزشکی از خارج از کشور – که در آن به واردات از ماسک صورت و جراحی روپوش و دستکش شدت افزایش یافته است.

دولت reopenings: Arkansas, مونتانا, کانزاس را گام به گام به سوی عادی

دوشنبه بیاورد سراسیمگی از reopenings در سراسر کشور از جمله مراکز تناسب اندام و داخل سالن و امکانات ورزشی در آرکانزاس و رستوران ها, میله, قمار کارخانه های لبنی و مشروب در مونتانا.

همچنین کانزاس آغاز خواهد شد و سه فاز بازگشایی استراتژی پس از پایان آن ایالت اقامت در خانه نظم و کلرادو و مینه سوتا آغاز خواهد شد باز کردن غیر ضروری کسب و کار. پیدا کردن آخرین دولت خود را در اینجا.

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • مستقیم صحبت Dr. Anthony Fauci صدای آمریکایی ها می خواهید به شنیدن در حال حاضر. پس او چه کسی است ؟
 • 'مرگ است که ما greeter': پزشکان و پرستاران و مبارزه با سلامت روانی در میان مداوم coronavirus بحران است.
 • رفتن به دفتر ؟ کارگران صورت 'نبرد دشوار و در اینجا به همین دلیل است.
 • در حال فرمانداران' stay-at-home سفارشات بد برای سلامتی شما ؟ ما در بررسی حقایق است.
 • ردیابی coronavirus: نقشه برداری شیوع دولت توسط دولت است.

پتانسیل COVID-19 درمان remdesivir در دسترس خواهد بود در این هفته

Remdesivir اول ممکن است از نظر علمی ثابت شده درمان برای مبارزه با COVID-19 تبدیل خواهد شد در دسترس برای ایالات متحده بیمارستان در هفته آینده می گوید: مدیر عامل شرکت زیست فناوری تولید مواد مخدر است.

در CBS "چهره ملت" صبح روز یکشنبه Gilead Sciences مدیر عامل دانیل o'day گفت: این شرکت تا به حال اهدا 1.5 میلیون ویال به دولت ایالات متحده به اندازه کافی برای درمان از 150 ، 000 تا 200 ، 000 نفر. هفته گذشته نتایج اولیه از یک مطالعه جهانی انجام شده توسط ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در بر داشت بیماران با توجه به آزمايش مواد مخدر remdesivir بهبود سریع تر می شود و ممکن است کمتر احتمال دارد به مرگ است. بیمارانی که دریافت remdesivir تا به حال 31 درصد زمان بهبودی سریع تر از کسانی که دارونما دریافت کردند این مطالعه نشان داد.

– مایک اسنایدر

بریتانیا PM بوریس جانسون: پزشکان مورد بحث اعلام مرگ من

نخست وزیر بوریس جانسون که صرف سه روز در بخش مراقبت ويژه خود را در طول هفته بستری مبارزه با کروناویروس در ماه آوریل گفت: وضعیت آنقدر بحرانی است که در یک نقطه پزشکان مورد بحث چگونه به اعلام مرگ او به ملت.

"بد لحظه ای رسید که آن را 50-50 که آیا آنها در حال رفتن به مجبور به قرار دادن یک لوله پایین من نای" جانسون گفت: در یک عاطفی مصاحبه با روزنامه انگلیسی The Sun. "این زمانی بود که آن را کمی . . . آنها شروع به فکر می کنم در مورد چگونه به آن رسیدگی presentationally."

Johnson, 55 بود که مبتلا به این ویروس در مارس 26, اما اذعان کرد او در ابتدا "در انکار" در مورد جدیت آن. او بستری در بیمارستان لندن مارس 5 و منتقل شد به بخش ICU بعد گرفتن "لیتر و لیتر اکسیژن است." او در سمت چپ بیمارستان مارس 12.

جانسون دولت شده است برای انتقاد از عدم ضرورت در پاسخ به این بیماری همه گیر است که کشته 28,446 استرالیایی. تنها ایالات متحده آمریکا (67,447) و ایتالیا (28,884) دچار مرگ و میر بیشتر. نخست وزیر است و انتظار می رود به اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی این کشور و راه اندازی مجدد اقتصاد این هفته است.

– Jorge Ortiz

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • که در آن گوشت و ... مرغ: ما باید نگرانی در مورد کمبود گوشت?
 • 'جلوگیری از تظاهر آزمایش کامل: تست آنتی بادی هنوز به زندگی می کنند تا وعده.
 • واقعیت را بررسی کنید: آیا افراد سیگاری در معرض خطر کمتری برای ابتلا به کروناویروس?
 • آنچه متحده باز هستند و هنگامی که? در اینجا لیست.
 • بدون رابطه جنسی, لطفا, ما در یک بیماری همه گیر: که می توان صمیمی که نباید در حالی که در coronavirus قرنطینه?

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن