جدید تلفن همراه از قوانین رانندگی به اثر چهار شنبه در آیداهو ایندیانا و داکوتای جنوبی. چگونه موثر هستند ممنوعیت مشابه در کشورهای دیگر?

الینور Aspegren ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:45 PM EDT Jun 30, 2020سه متحده را منع استفاده از دست-برگ

توسط NEWSAMINS در 11 تیر 1399

سه متحده را منع استفاده از دست-برگزار تلفن همراه در حالی که رانندگی, شروع, شنبه.

آیداهو ایندیانا و داکوتای جنوبی ملحق خواهد شد 22 کشورهای دیگر که در حال حاضر نیاز به گوشی در حالت هندزفری با توجه به Stateline, ابتکار تراست خیریه پیو در میان تلاش های مداوم برای کاهش پریشان تلفات رانندگی در سراسر کشور.

این پلیس ایالت آیداهو گفت: Idaho Statesman که اجرای قانون را موضوع هشدارهای تا دسامبر. 31 و کار به آموزش رانندگان در مورد قانون جدید است. تقدیر نامه صادر خواهد شد که از Jan. 1, 2021.

در ایندیانا جدید قانون می گوید که یک راننده می تواند متوقف شده توسط پلیس جریمه تا 500 دلار و به طور بالقوه از دست دادن مجوز خود را برای داشتن یک تلفن در دست خود را در حالی که رانندگی – صرف نظر از این تلفن استفاده شده است.

داکوتای جنوبی ساکنان ممنوع خواهد شد با استفاده از یک تلفن همراه به جز برای مقاصد اضطراری با استفاده از یک نرم افزار GPS و یا خواندن و یا وارد کردن یک شماره تلفن.

ویرجینیا نیز به تصویب یک قانون به نوار استفاده از دستگاه های همراه در حالی که رانندگی موثر Jan. 1, 2021. کشورهای دیگر از جمله میشیگان و اوهایو و ویرجینیا و کارولینای جنوبی نیز قبوض خود را در قوه مقننه.

پریشان رانندگی منجر به 2,841 مرگ و میر در سال 2018 با توجه به ایمنی ترافیک بزرگراه ملی کمیسیون. چهل و هشت ایالت و ناحیه کلمبیا را ممنوع پیام کوتاه در حالی که رانندگی — تنها مونتانا و میسوری ندارد و این قانون برای تمام رانندگان — با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

"هدف این بود برای ایجاد یک قانون که در آن شما می توانید یک دسته از بلیط و آمد در سراسر با دست سنگین از اجرای. آن را در مورد تلاش برای تغییر رفتار و امیدوارم صرفه جویی در زندگی می کند و صدمات و همچنین" داکوتای جنوبی Rep. داگ بارتل گفت: آرگوس, رهبر, Sioux Falls, بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

بهترین برنامه های ایمنی: به علاوه راه های جدید به سرعت 911 تماس بگیرید بر روی تلفن خود را

چگونه موثر هستند از جمله ممنوعیت? مطالعات تولید مخلوط نتایج.

در سال 2011 مطالعه نگاه داده ها قبل و بعد از تلفن همراه دستی ممنوعیت در کالیفرنیا, کانکتیکات, نیویورک و منطقه کلمبیا اما هیچ شواهدی از کاهش خطر تصادف.

مطالعه دیگری در سال 2013 منتشر شد نشان داد که ممنوعیت تلفن همراه کاهش می یابد, سقوط مرگبار نرخ برای رانندگان بین سنین 18 و 34 اما نه رانندگان مسن تر از 55.

غالب تحقیقات این نشان می دهد که ممنوعیت تلفن همراه در هنگام رانندگی انجام دهید کمک به کاهش تصادفات است.

2008 دستی تلفن همراه بان کی مون در کالیفرنیا کاهش 66.4 درصد از تلفن همراه استفاده ناشی از تصادفات گزارش 2019 مطالعه است.

2012 مطالعه مشابهی پیدا همبستگی در نیویورک: دستی تلفن همراه بان کی مون به اجرا گذاشته شد و در سال 2001 کاهش مرگ و میر با 7 درصد.

یکی دیگر از 2019 مطالعه نشان داد که منع شماره پیام کوتاه و یا ایمیل با در هنگام رانندگی باعث کاهش ترافیک روزانه مرگ و میر 26 درصد در ایالات متحده آمریکا

همکاری نویسنده نیکلاس رایت استادیار اقتصاد در دانشگاه بین المللی چابهار گفت: استفاده از تلفن همراه را افزایش می دهد هر دو احتمال تصادف به دلیل "بی توجهی رانندگان کمتر آگاه باشید از محیط اطراف خود و کندتر به واکنش نشان می دهند به غیر منتظره جاده شرایط است."

"برآورد ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت نشان می دهد که این پدیده تحمیل هزینه حدود 123 میلیارد دلار در ایالات متحده و جامعه حساب برای حدود 15% از کل اجتماعی آسیب های ناشی از وسایل نقلیه موتوری سقوط" رایت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "در نتیجه این مهم سلامت عمومی نگرانی است که نیاز به توجه فوری و مستقیم سیاست مداخله."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب