تورهای نیاز این Caris LeVert و تازه کشف شده خود را با تکبر راه رفتن

آیا این همان Caris LeVert شبکه دیدم قبل از NBA ، نه این یکی بهتر است. به مراتب بهتر است. بله او بدست بزرگتر و

توسط NEWSAMINS در 25 تیر 1399

آیا این همان Caris LeVert شبکه دیدم قبل از NBA ،

نه این یکی بهتر است. به مراتب بهتر است.

بله او بدست بزرگتر و قوی تر اما این تغییر فقط در مورد خود را ساخت و یا حتی خود را در بسکتبال. مربیان و هم تیمی های توجه داشته باشید با تکبر راه رفتن و اعتماد به نفس تا کنون در اورلاندو است. به سادگی قرار داده LeVert بالغ شده است. او راحت تر در پوست خود نه فقط به عنوان یک بازیکن بلکه به عنوان یک فرد.

"او فقط که متفاوت با تکبر راه رفتن در مورد خود" مربی موقت ژاک Vaughn گفت: از طریق زوم. "او را در کار به صورت جداگانه بر روی بازی خود را در طول این وقفه. شما می تواند احساس آن را در راه خود را شانه ها در راه او حمل خود را از تماس با چشم خود رهبری خود را. او می شود یک مرد که در ابتدا نگاه واقعا خوب است."

NBA فصل متوقف شد با توجه به کروناویروس در مارس 11 با LeVert سوار خط داغ. با شبکه در دیزنی هفته گذشته آماده سازی برای لیگ بعد از راه اندازی مجدد این ماه, گارد جوان را جهشی به جلو از نظر رهبری بوده و کریستال روشن.

"این تنها بودن خودم" LeVert گفت. "بچه ها بسیار آشنا با من آشنا با بازی من چه من را در دادگاه. من فقط در تلاش بود به خودم بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید به آنچه که من صحبت کردن با بچه ها از طریق موقعیت های خاص, اما اجازه دهید بچه های خود را داشته باشد. فقط بیرون رفتن وجود دارد و حلقه."

LeVert شد hooping بهتر از او تا به حال زمانی که فصل متوقف شد. در گذشته خود را از 16 بازی ها, دوستیابی به Feb. 3 او به طور متوسط 24.1 امتیاز 5.3 کمک و 4.8 ریباند. او 41.3 درصد از عمیق است.

Caris LeVertگتی ایماژ

او به رهبری شبکه به یک 4-1 علامت در آخرین پنج بازی. وجود دارد کار خود را بالا 51 نقطه فوران به بی حس کردن در بوستون سلتیکز و حرفه ای سه گانه-دو تمرین اسپرز. او به پایان رسید و با 22 نقطه هفت-هیئت مدیره بازی به ضرب و شتم لیکرز در لس آنجلس.

این بهترین هفته زندگی حرفه ای خود را — اما تا کنون در راه اندازی مجدد نشانه هایی وجود دارد که آن را فقط ممکن است منادی.

LeVert آمده است را تغییر داد و آن را نه فقط موهای بافته, و یا اضافه شده است. او رشد اجتماعی بیشتر فعال در نظر گرفتن بخشی در چهار یا پنج Black Lives Matter راهپیمایی در طول اخراج. او را تبدیل به یک آواز رهبر برای shorthanded تورهای تیم است که به آن نیاز دارید.

"که رهبری آن می رود و همراه با نگه داشتن بچه ها پاسخگو آن می رود همراه با ارتباطی آن می رود با OK گرفتن انتقاد — که بخشی از رهبری" Vaughn گفت. "پس Caris است که واقعا در حال رشد در این مناطق.

Caris LeVert and Joe Harrisتوییتر\BrooklynNets

"این طبیعی بلوغ و همچنین این واقعیت است که او را راحت تر در پوست خود را به عنوان یک فرد. شما را دیدم که در مشارکت خود را در برخی از تظاهرات در طول پیاده روی. او فقط در سطح های مختلف در زندگی خود را که می رود با رشد و داشتن سال بیشتر در لیگ و راحت تر در که شما به عنوان یک فرد."

LeVert را به نوبه خود در 26 Aug. 25. اگر این شبکه هنوز پخش آن معنی خواهد بود که آنها به postseason — و او به احتمال زیاد رهبری آنها وجود دارد.

"[من] برای کمک به مردم دیگر و آنها را همراه" LeVert گفت. "راستش سرگرم کننده است. من نمی توانم صبر کنید تا بازی شروع شود."

رشد نمی رفته خسته شده اید توسط هم تیمی های خود تا کنون در دیزنی.

"او به دنبال بزرگ" کریس Chiozza گفت. "در اینجا او را به انجام این کار منجر. او واقعا خوب بازی در پایان دفاعی تهاجمی پایان, فقط تمام اطراف بازیسازی ساخت عکس."

شناخت تا چه حد LeVert آمده است Vaughn گفت: اولین رویکرد بوده است را به گارد آزادی بیشتر.

"این خط فکر اجازه خواهد داد که او را به کیسه خود را کمی و به نمایش گذاشتن بیش از او در گذشته انجام داده" Vaughn گفت.

"قطعا وجود دارد بیشتر مسئولیت بیشتر و آزادی بیشتر در خارج وجود دارد و همچنین" LeVert گفت. "این قطعا جالب خواهد بود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de