شبکه raving در مورد تایلر جانسون پس از پویا دیزنی اولین

آن را سخت برای پیدا کردن هر زنگ. بسیار کمی اگر هر یک از اعصاب. نزدیک به شش ماه از او در آخرین بازی یک بازی تای

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

آن را سخت برای پیدا کردن هر زنگ. بسیار کمی اگر هر یک از اعصاب.

نزدیک به شش ماه از او در آخرین بازی یک بازی تایلر جانسون به نظر نمی آید مانند کسی است که بیکار بوده است برای مدت طولانی.

"من احتمالا احساس بهتر [روز شنبه] از من بخش زیادی از این فصل و حتی قبل از coronavirus" جانسون گفت: یکشنبه شب بیش از زوم زیر این تیم تمرین در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. "بسیاری فقط با داشتن یک بدن سالم اجازه خواهد داد که [من] به برخی از بازی های بزرگ."

آن را عادلانه می گویند او شکسته انتظارات در شنبه 124-119 داد و بیداد پیروزی اسپرز. آینده نیمکت 6-پا-4 گارد — که تا به حال عمل جراحی زانو آوریل گذشته — به ثمر رساند 17 امتیاز و غرق 3 از 5 3-نقطه تلاش خود را در بازی برای اولین بار پس از فوریه. 2. او جدایی به نفع خود ضربه های متوالی 3-اشاره گر و ضربه زدن به پایین بکشد تا بلوز است که به شبکه چهار نقطه سرب با 1:30 به رفتن. پس از آن هم تیمی raved خود را در مورد تولید و شلیک او می تواند به عنوان یک ذخیره برای کمک به سهولت به ثمر رساند بار در Caris LeVert و جو هریس. در نوبه خود Johnson, ستایش شبکه' مربیان و هم تیمی های خود در گرفتن او را آماده و پس از این اخراج و قرار دادن او در موقعیت مناسب.

"این آسان بود که چیزی نیست. [مربی موقت ژاک Vaughn] در مورد مذاکرات تنها با قرار دادن شما در نقاط و فقط اجازه شما یک بازیکن بسکتبال" 28 ساله southpaw گفت. "من بسیار خوش شانس به یک جرم که در آن همه به دنبال گرفتن همه درگیر. ... من احساس بسیار با اعتماد به نفس است که من می توانم در ریتم در این تیم است."

Tyler Johnson
تایلر جانسونNBAE via Getty Images

جانسون تقریبا خالص چهار سال پیش. مدیر کل شان علامت داد و او را 50 میلیون دلار پیشنهاد ورق. گرما اما همسان آن است. او معامله به خورشید در فصل گذشته و قطع شد در ماه فوریه این سال به طور متوسط یک شغل کم 5.7 امتیاز در 38 درصد تیراندازی در 31 بازی. او امضا شده با این شبکه در 24 ژوئن به عنوان آنها نیاز به ثمر رساند با بسیاری از بازیکنان کلیدی انصراف میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که این شبکه تنها او پرداخت $212,753 در طول راه اندازی مجدد آنها غیر پرنده و حقوق او را برای فصل آینده اگر او به اندازه کافی در اورلاندو به حکم نگه داشتن او را.

"ما در حال رفتن به نیاز او قطعا رفتن به جلو" LeVert گفت.

Vaughn برنامه به استارت جارت آلن LeVert و هریس بزرگتر دقیقه روز دوشنبه در برابر موسیقی جاز به آماده شدن برای روز جمعه راه اندازی مجدد بازکن در برابر سحر و جادو. هنوز, او گفت:, سلامت مهم ترین چیزی که او قصد ندارم به آن فشار. جمال کرافورد و Donta سالن برگزار خواهد شد از Vaughn گفت: به عنوان شبکه همچنان به ساخت آنها را. The 40-year-old کرافورد نگران نیست که او نمی خواهد بازی در هر یک از این تیم سه scrimmages قبل از بازی شروع به توجه.

"من تمرین با آنها و ما واقعا خوب شیمی در حال حاضر, بنابراین من فکر می کنم از آن خواهد شد مناسب بدون درز هنگامی که ما یک شانس به خارج وجود دارد برای فصل به طور منظم" کرافورد گفت. "بودن در یک زمین بسکتبال بدیهی است که همیشه در مورد زمان بندی و مطبوع اما کار اضافی و انجام مسائل در عمل کمک کرده است که می آیند. بنابراین ما خواهید دید. من فکر نمی کنم که ایستادگی کردن راه اشتباه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب