در یک نمودار: جذاب این نمودار نشان می دهد که ارتباط بین قیمت کالاها و پوپولیسم

آن را غیر معمول نیست نظر است که ترکیبی از superlow نرخ بهره و خرید اوراق قرضه توسط بانک مرکزی با تهاجمی هزینه

توسط NEWSAMINS در 18 تیر 1399

آن را غیر معمول نیست نظر است که ترکیبی از superlow نرخ بهره و خرید اوراق قرضه توسط بانک مرکزی با تهاجمی هزینه های مالی منجر به افزایش تورم است.

بری Bannister سر نهادی سهام استراتژی در Stifel نمی مخالفم اما فکر می کند آن را دهه به بازی کردن. او انتظار دارد که این ترکیب برای پایان دادن به در اشک — در اوایل 2040s.

Bannister به تازگی به اشتراک گذاشته شده این جذاب می پردازیم.

او اشاره می کند که هنگامی که کالاها پایین در قیمت شده است وجود دارد افزایش در آنچه که او خواستار "reflationary پوپولیسم سیاسی."

که باعث می شود حس بصری به عنوان قیمت کالاها به طور معمول افزایش طول دوره از قدرت اقتصادی. در دوره بحران اقتصادی آن به شرح زیر است که وجود دارد خواهد بود برای حمایت از دولت را بیشتر و نقش فعال در اقتصاد است.

در 10 سال سالانه اساس آن طول می کشد حدود یک دهه برای کالا تورم به نوبه خود مثبت Bannister می گوید. کالاها افزایش بیش از 10 سال به اوج خود در ژوئن 2008 و پس از آن کاهش یافت و به 12 سال و در حال حاضر bottoming.

"مغلوب ساختن پیشی جستن مهم نیست بزرگ کسری (او بدهی مرد) و لذا از ذهن نیست بزرگ کسری (آنها استفاده مالی را به نفع خود حمایت) بنابراین پوپولیستی هزینه های مالی است که در اینجا به ماندن" Bannister توضیح می دهد که در یک ایمیل پیگیری. "سیاست های پولی تسهیل مالی."

در حال حاضر Bannister است که در آن معنا ندارد به شرط در برابر یک بازار زمانی که مقامات فدرال در حال backstopping خطر است. بررسی بازده قبل و بعد از سال 1933 او می گوید: پس از رکود بزرگ backstop ارائه شده است فروش از اصلاحات مضر است. در عوض سرمایه گذاران باید سوار کردن نوسانات و خرید نرخهای او می گوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de