تورهای برنامه ریزی در گرفتن جارت آلن برای تقویت NBA راه اندازی مجدد

این شبکه فقط ده سالم بازیکنان آنها می توانید تعداد آنها به عنوان آماده شدن به سر به اورلاندو و فقط یک مشروع مرد بزرگ پس از خود frontcourt رو نابود صدمات و coronavirus.

اما آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها در آستانه اضافه کردن برخی از تشویقها و آنها به احتمال زیاد خواهد شد در رنگ.

“به طور کلی ما باید به عنوان بسیاری از بدن که ممکن است رفتن به اورلاندو” مربی موقت ژاک Vaughn گفت: در یک شنبه زوم تماس بگیرید. “ما هشت بازی در 14 روز پس از تقاضا در ورزشکاران ما بیشتر در دسترس بدن ما بهتر خواهیم شد برای اطمینان حاصل کنید.”

مرکز DeAndre Jordan آزمایش مثبت برای COVID-19 و حکومت خود را به خارج از راه اندازی مجدد و با قدرت رو به جلو ویلسون چندلر تصمیم گرفتند بیش از نگرانی های مشابه. هر دو شروع شد زمانی که فصل رو تعطیل در ماه مارس است.

اضافه کردن در Nic Claxton را در پایان فصل آسیب و برگ جارت آلن به عنوان تنها خالص سالم بلندتر از 6-پا-9. انتظار GM شان علائم به ثبت نام یک مرد بزرگ به عنوان یک جایگزین بازیکن برای اردن است.

Jarrett Allen
جارت آلنگتی ایماژ

“ما قطعا فکر می کنم که در مورد” Vaughn گفت. “شان و من صحبت در این صبح با یک تماس و صحبت ما در مورد پرداختن به اندازه ما و نه قرار دادن اضافی تقاضا در جارت. به طوری که قطعا می تواند مسیر ما را برای اطمینان حاصل کنید.

“این قطعا خواهد بود یک کمی از یک تست استرس برای ما. که آیا این مقدار دقیقه که ما بازی جارت آلن در 5 آیا آن را در حال, خلاق, در, پشتیبان گیری و موقعیت آن را تغییر چرخش.”

شبکه باید 6-11 جان Egbunu در G-League. دراگان بندر Deyonta دیویس و مسیح Koumadje نیز گزینه های.


بروکلین را بازی سه scrimmages قبل از شروع مجدد NBA فصل جولای 31 مقابل اورلاندو در دیزنی.

شبکه بازی Zion ویلیامسون پلیکان در تاریخ 22 ژوئیه در 9 p. m. و سپس در صورت اسپرز در جولای 25 در 4:30 بعد از ظهر قبل از پایان با جاز در تاریخ 27 ژوئیه در 5:30 p. m.

“واقعا هدف از این بازی این است که به بعضی از بچه ها برخی از ریتم” گفت: Vaughn. “ما بچه بازی نیست 3-در-3, 5 در 5 هیچ یک از عادی ساخت تا شما را به رفتن به یک فصل به طور منظم. بیش از هر چیزی مطبوع است برای رفتن به یک قطعه از آن را.

“این هیچ چیز مانند هل دادن یک صفحه نمایش و یا ایستاده یک مرد که در حال اجرا پایین طبقه و یا تلاش های متعدد در یک بازی و سپس گرفتن بدن خود را مورد استفاده برای ساخت آن جنبش بارها و بارها. مقدار زیادی از آن را می شود بر اساس اطراف کمی از ریتم و سپس مطبوع جنبه ای از آن را نیز.”


Vaughn گفت: این شبکه که ماند در بازار بودند جلوتر از دیگران مطبوع-عاقلانه با استناد به گرت معبد Joe Harris, Timothe Luwawu-Cabarrot و Dzanan موسی.

وی با تمجید تازه وارد تایلر جانسون رقابت اضافه شده اما این تیم باید عاقلانه با او در دقیقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de