شبکه' گرت معبد می بیند NBA راه اندازی مجدد به عنوان قدرتمند عدالت اجتماعی ابزار

نمی گرت معبد اشتباه: او ناامید نشده بود و یا حتی تعجب است که شبکه های تیمی و شخص رهبر اتحادیه Kyrie Irving ابر

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

نمی گرت معبد اشتباه: او ناامید نشده بود و یا حتی تعجب است که شبکه های تیمی و شخص رهبر اتحادیه Kyrie Irving ابراز شک و تردید در مورد NBA راه اندازی مجدد.

اما بعد از دیدن کشتن جورج فلوید در نهایت از خواب بیدار امریکا به نژادی و بی عدالتی و دیدن سفید allyship رشد برای زندگی ماده — معبد گفت: در زوم یکشنبه تماس بگیرید که این لحظه ای است که فقط بیش از حد بزرگ به اجازه لغزش بیش از حد مهم است نه سرمایه گذاری.

"همه افکار خود را در مورد چگونگی تاثیر تغییر" معبد گفت. "نکته اصلی این است که هر کسی می خواهد همان چیزی است. Kyrie خودم بیشتر از مردان سیاه و سفید در NBA است که پرشور در مورد این — و یا اگر آنها نبودند پرشور بسیاری از آنها در حال حاضر — ما می خواهیم همین است. وجود دارد بسیاری از راه های مختلف به پوست گربه.

"صحبت شد در واقع کسانی که مکالمات: فکر کردن در مورد آنچه راه ما می توانیم بیشترین استفاده از این فشار اضافی این اضافی گوش و چشم اضافی است که در این وضعیت. همه متوجه این است که کمی متفاوت از سه یا چهار سال پیش. جهان در یک وقفه و این دوباره اتفاق افتاده است; و از آنجا که این وضعیت در شرایط همه گیری مردم را به تماشای. این تنها چیزی است که می گذرد.

"به عنوان سیاه و سفید مردان سیاه مردم در امریکا این است که یک مبارزه روزمره. بنابراین راه ما می توانیم با استفاده از این دو یا سه ماه در اورلاندو به ادامه فشار روایت به آن تازه در ذهن مردم چیزی است که ما می توانید انجام دهید در نظر نگه داشتن آن در ذهن مردم است. ... ما واقعا می تواند استفاده از ما حباب و ESPN و ترنر به ما کمک می کند که فشار روایت."

Garrett Temple
گرت معبدکوری Sipkin

به عنوان یک ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط VP معبد در زمان بخشی در یک میزبان از تماس نه تنها با این اتحادیه اما با بازیکنان و هم تیمی. و پس از NBPA تکرار رای به ثبت نام کردن در شروع مجدد ایروینگ — شد که اتحادیه VP این فصل پس از آن ابراز شک و تردید و بنا به گزارش لابی برای بازیکنان تحریم.

"من تعجب نیست لزوما. این بزرگ است ، این خیلی متفاوت است; آن را به همه" معبد گفت. "بسیاری از مردم تا به حال افکار دوم. من می خواهم تصور کنید که بیش از نیمی از ... بازیکنان که می رویم تا به حال افکار دوم, بنابراین من تعجب نیست.

"اما من خوشحالم که تماس اتفاق افتاد و بازیکنان صحبت کرد چرا که این چیزی است که ما نیاز داریم. ما نیاز به بحث در مورد موقعیت هایی مانند این که آیا آن را در یک اتحادیه جلسه و یا اگر ما نمی تواند انجام دهد که یک زوم تماس بگیرید. تا زمانی که ما می توانیم نگه داشتن میشم کردن آن در زمان آینده."

برای معبد بازی می آید در یک فداکاری شخصی. نامزدش, Miss USA 2017 کارا مک کالو با توجه با اولین فرزند خود را در ماه سپتامبر. بودن در اورلاندو خواهد او را نگه دارید دور برای مراحل آخر بارداری, اگر چه او شما را ترک حباب برای تولد.

"من آینده را برای دیدن اولین فرزند من متولد," معبد گفت. "که حتی در سوال است."

عبور از نسل ثروت همراه است که به کودک — و ساختمان آن در جامعه به عنوان یک کل — شده است یک نقطه صحبت برای معبد.

"به آنها بسیار داده می شود بسیار مورد نیاز است" معبد گفت. "پس اگر من انجام آنچه که من قرار است برای انجام با [که ثروت] من احساس تعهد به به باعث می شود که من احساس می کنم به شدت در مورد. ... من می تواند پس از عبور از آن همان ارزش را بر روی مردم و آنها می تواند کمک بیشتر و بیشتر جوامع است."

این شبکه تا به حال فعال و تحلیلگر سی ان ان ون جونز صحبت می کنند به کل سازمان و همچنین بازیکنان در گروه های کوچک تر.

"یک چیز او گفته بود ما می خواهیم خانواده به نگه داشتن بازی. خانواده برخی از سیاه و سفید چند نفر در امریکا است که باید یک کمی از پول بنابراین ما نمی خواهیم خانواده برای جلوگیری از آن" معبد گفت. "اما بزرگترین چیزی که به ما شد و برای ادامه به صفحه اصلی به عنوان سیاه و سفید مردان سیاه و زنان در امریکا که او را دیدن تغییر در چه چیزهایی می رویم."

معبد دیده می شود همان تغییر تأکید تفاوت در واکنش به زمانی که جورج زیمرمن را تبرئه سال 2012 کشتار Trayvon Martin رفت و تا حد زیادی خسته شده اید.

"هیچ کس به نظر می رسید به مراقبت از" معبد گفت. "از آن ساخته شده من عصبانی بود که آن را به طوری خارجی برای بسیاری از مردم یا مردم فقط نمی حتی با توجه به آن پرداخت.

"سریع به جلو در هشت یا نه سال بعد از آن به نظر می رسد مانند مردم در نهایت شروع به مراقبت در مورد غیر مسلح سیاه پوست بودن بار توسط پلیس و آمریکایی ها به طور کلی در حال به حاشیه رانده شده. بنابراین بزرگترین چیزی که من می بینم این است که تفاوت در چگونه است که تحت تاثیر و یا هر کس در تلاش است به کمک."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de