شبکه' Dzanan موسی به افتخار جورج فلوید با عدالت اجتماعی نیوجرسی پیام

Dzanan موسی نیست از اطراف در اینجا. زمانی که جوان بوسنیایی پیوست, شبکه, او نمی دانید که بسیار در مورد ایالات م

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

Dzanan موسی نیست از اطراف در اینجا. زمانی که جوان بوسنیایی پیوست, شبکه, او نمی دانید که بسیار در مورد ایالات متحده و کمتر در مورد نژادی و بی عدالتی های رایج در اینجا.

اما زمانی که او و دوست دختر خود را دیدم تصویری از جورج فلوید را مه 25, قتل به دست پلیس در سمت چپ آن چشمان خود را باز کنید. و اشک پر شده است.

"من دختر به نام من و گریه می کرد از آنجا که" موسی گفت. "او بسیار احساسی در مورد آن. او به من گفتن بود: "آیا شما ببینید که چه اتفاقی افتاده است؟' من نه چون من در عمل است. من نه بیش از حد در رسانه های اجتماعی; آخرین سه یا چهار ماه من سعی کرده ام از آن باقی بماند. اما زمانی که من آن را دیدم آن را هولناک" موسی گفت: از طریق زوم در روز دوشنبه.

"البته این فقط وحشتناک از دیدگاه من. اول از همه من از امریکا و ببینید که خشونت اتفاق می افتد, آن لطمه می زند قلب من زیادی است. من با سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در تمام طول روز. من قصد دارم به تغییر نیوجرسی من در اورلاندو به برابری و صلح است."

در حالی که این فصل NBA شد تعطیل با توجه به COVID-19 حدود نیمی از بازیکنان چپ شهر, در حالی که نیم دیگر باقی ماند در بروکلین. گروه دوم آمد با یک مطبوع, edge, از جمله موسی که تصمیم گرفتند به خانه پرواز به بوسنی و هرزگوین.

"شما را گرت معبد Joe Harris [Timothe Luwawu-Cabarrot], Dzanan موسی در ورزشگاه شما می توانید تفاوت را مشاهده کنید در کار خود از نرخ" مربی موقت ژاک Vaughn گفت. "آنها یک بنیاد های مختلف و پایه در زیر آنها را."

Dzanan موسیAnthony J. باعث تخریب جهانی

با Kyrie Irving صدمه دیده و اسپنسر Dinwiddie در شک پس از مثبت coronavirus آزمون تورهای امضا تایلر جانسون و امید زیادی برای کریس Chiozza. بنابراین محیط دقیقه نمی توان تضمین شده برای موسی 21. او باید برای به دست آوردن آنها را یک فرایند او در حال حاضر آغاز شده است.

"من تصمیم به ماندن در بروکلین و سعی کنید برای به دست آوردن بهتر تا آنجا که ممکن است" گفت. "من سعی کردم برای به دست آوردن وزن در تلاش برای قوی تر در خانه و سپس در عمل تسهیلات باز من برای اولین بار در ورزشگاه تلاش برای دریافت ژاک توجه او را به می دانم که من آماده هستم برای هر چیز دیگری."

موسی است که به طور متوسط فقط 4.2 امتیاز در 35 بازی در 36 درصد تیراندازی و نه از Feb. 5 قبل از همه ستاره.

"در بد بازی من فکر کردن بیش از حد. من در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن همه. من در تلاش برای انجام بیش از حد بسیاری از چیزهایی که" موسی گفت.

"من بالغ بسیاری از آن نقطه اجازه دهید می گویند فوریه در حال حاضر فقط برای تحقق بخشیدن به آنچه که نقش من در تیم: برای دادن انرژی به راست بازی می کند و فقط برای کمک به تیم من برنده نمی فکر کردن در مورد آمار فردی بیش از حد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب