شبکه تنظیمات اجازه Caris LeVert به تسلط جادوگران

پس از خرمن کوبی شبکه در زمان در روز جمعه راه اندازی مجدد بازکن در برابر سحر و جادو آنها بستری آنها مورد نیاز ر

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

پس از خرمن کوبی شبکه در زمان در روز جمعه راه اندازی مجدد بازکن در برابر سحر و جادو آنها بستری آنها مورد نیاز را سریعتر تنظیمات یکشنبه در برابر جادوگران.

تصمیمات مربی موقت ژاک Vaughn ساخته شده — هر دو تماس های او در اطراف روشن و آنهایی که او گیر کرده با تبدیل کردن بهتر در برابر جادوگران.

Caris LeVert دیده بود توپ blitzed و دو برابر کردن دست خود را در روز جمعه. در این زمان او در حفظ توپ و بازی را در دست خود را تحویل داده و باید 118-110 نفع واشنگتن است که در اصل مهر و موم شده یک حذفی را پیشنهاد داد.

"آخرین بازی آنها دو برابر شدن تعداد زیادی و اجازه دهید که من را به خارج از آنچه که من انجام شده بود" LeVert اعتراف کرد. "اما [یکشنبه] رفتن به بازی من بود" من قصد ندارم به اجازه دهید که من را به بیرون از بازی. من قصد ندارم به اجازه دهید که ما را از آنچه ما در حال تلاش برای انجام.' ما آن را نمیفهمد. من قصد دارم برای رفتن iso; من قصد دارم به رفتن [در] کم و گرفتن آن را. گاهی اوقات در پست گاهی اوقات در بالای صفحه کلید."

LeVert تا به حال 25 بازی-34 امتیاز در نیمه دوم و 14 در فینال 6:31 عنوان شبکه بسته در یک 18-6 اجرا شود. او چشم پوشی کردن صفحه نمایش از جارت آلن اجتناب از دو تیم و مسلط خروج از انزوا. او نیز مشغول به کار بیشتر در این ارسال در برابر واشنگتن با استفاده از اندازه خود و ساخت بازی می کند.

"با تیم شروع به دو, ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه های آسان برای دریافت توپ در فضا که در آن آنها واقعا نمی تواند دو عنوان به راحتی. که یک نقطه آسان به آن را گرفتن و رفتن به محل کار بدون استفاده از مقدار زیادی انرژی" LeVert گفت. "ژاک انجام داده است یک کار بزرگ از کار با من است [دستیار] Adam Harrington. من مشغول به کار با او را به عنوان به خوبی."

برنامه بازی نیز نامیده می شود برای آلن برای محافظت از لبه حتی اگر که به معنای واگذاری 3-نقطه فرصت برای توماس برایانت.

پس از برایانت 18 در نیمه اول با امتیاز 7-برای-9 تیر — از جمله 4 از 5 از عمیق — شبکه گیر با برنامه ریزی و او را دیدم go 5-برای-11 در دوم و از دست او تنها 3.

"بدیهی است که من می خواهم برای محافظت از رنگ [و] من می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد و مسابقه برایانت. آن را سخت دستکاری دو; اما من می خواهم به دنبال برنامه بازی" آلن گفت. "برنامه بازی بود برای من برای رفتن و مسابقه عکس در حاشیه و نگهبانان به من پشت به دریافت برایانت.

"تجلیل به او: او چراغ. او واقعا نابود شده برنامه بازی ما در نیمه اول. اما پس از آن در دوم ما گیر با برنامه بازی ما و آن را در پایان."


جمال کرافورد (مطبوع) غیر فعال بوده و Donta سالن بازی نمی کند.

"این یک متقابل مکالمه بین جمال و من و عملکرد تیم" Vaughn گفت: از کرافورد که کار می کرد قبل از بازی و دریافت خواهد شد یکی دیگر از تمرین روز شنبه در تلاش برای رسیدن به سرعت.

"سپس ادامه خواهیم داد فقط باید یک گفتگو که در آن او است. و در پایان روز آن را قطعا رفتن به جوش پایین به صلاحیت و مراقبت از ورزشکار. ما می خواهیم او را به احساس راحتی کرده اند که رابطه احساس راحتی با او تولید بر روی زمین است."


در بررسی سالانه خود را از جهان 50 با ارزش ترین تیم های فوربس رتبه بندی شبکه 38th در $2.5 میلیارد دلار است. آنها ششم در NBA با نیکز پیشرو لیگ در $4.6 میلیارد دلار است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب