باید بدانید که: چرا در اروپا بالا asset manager انتظار سهام ایالات متحده به بهتر — و یکی از دلایلی است که سهام buybacks

گاهی اوقات آن را طول می کشد یک خارجی به طور کامل درک چیزی. اروپا بزرگترین دارایی مدیر Amundi دارایی مدیریت تول

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

گاهی اوقات آن را طول می کشد یک خارجی به طور کامل درک چیزی.

اروپا بزرگترین دارایی مدیر Amundi دارایی مدیریت تولید کرده است تحقیقات نشان می دهد که چرا سهام ایالات متحده باید عملکرد بهتری نسبت به جهان و به همین دلیل است که outperformance مارس ادامه خواهد داد.

مسلما نوشته شده توسط دو نفر از آن بوستون دفتر — کریگ استرلینگ آن سر از آمریکا در تحقیقات حقوق صاحبان سهام و مارکو Pirondini سر از ایالات متحده سهام — Amundi ساخته تمایز بین بازار سهام ایالات متحده است که یک بازی در بسیاری از جهان سود آور ترین شرکت ها و اقتصاد ایالات متحده.

S&P 500 SPX +1.24% دارای عملکرد بهتری نسبت به بقیه جهان توسعه یافته اندازه گیری شاخص MSCI و اروپا و استرالیا و شرق دور شاخص 990300, -0.10%, در 19 از 30 سال گذشته و با بازده تجمعی از 1574% در مقابل 235%. که هیچ حادثه ای به شرکت های ایالات متحده را بالاتر از حاشیه سود و همواره در صدر هزینه های خود را از سرمایه است.

Amundi انتظار دارد که outperformance به ادامه.

"به نظر ما پس از همه گیر و رکود اقتصادی ما بر این باورند که عدم اطمینان اقتصادی ایجاد کرده است عدم روشن شدن درآمد دید که به احتمال زیاد مختل کم-بازگشت شرکت های و حتی بیشتر. فراتر از کاهش سرمایه گذاری در نوآوری تکنولوژی و مراقبت از سلامت ذاتی در غیر آمریکا بازارهای سهام ساختاری و فشارهای اقتصادی باقی بماند به عنوان رشد هزینه های سرمایه ای در حال مهار" آن را می گوید.

در حالی که ایالات متحده ارزیابی ارزان نیست سرمایه گذاران دریافت آنچه آنها برای پرداخت بهتر جریان نقدی بازگشت سرمایه گذاری.

بسیاری از outperformance ناشی از ایالات متحده تسلط در تکنولوژی که Amundi جفت انتظار به ادامه. "ترکیبی از جهان کلاس دانشگاه است که توسعه فن آوری و خدمت به عنوان راه اندازی پد برای آمدن به تجاری آن نیز توسعه سرمایه صنعت و فرهنگی تمایل به ریسک آن را دشوار برای دیگر مناطق جهان به فراتر از آمریکا" این جفت ارز می گوید تنها با چین اثبات می شود قابل دوام جهانی رقیب.

علاوه بر فن آوری های پولی و سیاست های مالی قرار داده است که تاکید بیشتر بر بازار سهام هستند یک مزیت به سهام ایالات متحده به عنوان بزرگتر و تهدید از سهامداران فعالیت و ادغام و اکتساب فعالیت است. کاهش مالیات و قابل انعطاف در بازار کار و همچنین ارائه یک افزایش برای بازار آمریکا این جفت ارز می گوید.

منحصر به فرد و جفت پشتیبانی فرهنگ سازمانی از سهام buybacks که به مراتب کمتر شایع در خارج از آمریکا "از یک کلید استفاده از به اشتراک گذاری repurchases است که آنها را قادر به بازیافت سرمایه در سراسر اقتصاد بنابراین سرمایه ممکن است در نهایت در اکثر نوآورانه دست و نه به دام افتاده در داخل کمتر کارآمد تر شرکت" Amundi می گوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن