نیاز به دانستن: اینجا چرا ‘هیچ کس دوستش نداره اما خوش آمدید’ بازار سهام ایالات متحده در رالی از ماه مارس پایین نمی خواهد آخرین گلدمن می گوید

مختصر امیدوار است که ایالات متحده-چین تجارت تنش ممکن است فروکش نظر می رسد که نقش برآب شده است.

سرمایه گذاران به نفس آه امداد در روز جمعه هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کرد نه به ذکر است تحریم ها یا تعرفه ها در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد چین امنیتی جدید در هنگ کنگ.

اما پکن است به توقف خرید خاص ایالات متحده محصولات از جمله سویا با توجه به گزارش باعث سهام سهام به مبارزه در باز است. قراردادهای آتی معامله گران تا به حال در ابتدا شانه ای بالا انداخت آخر هفته از تظاهرات در برابر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید. پس از باز شدن پایین تر از میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.08% بود و 0.3% تا در اوایل معاملات.

خوش بینی بیش از این بهبود اقتصادی از coronavirus با تمام 50 ایالت گام برای بازگشایی فرستاده است سهام بالاتر در هفته های اخیر.

در تماس با ما از روزGoldman Sachs تحلیلگران گفت: “هیچ کس دوستش نداره اما خوش آمدید” S&P 500 SPX +0.08% تجمع بیش از دو ماه گذشته بود و بعید است به قوت خود باقی بماند.

S&P 500 به بازگشت بیش از 35 درصد از آن Mar. 23 کم و در حال حاضر معاملات 10 درصد کمتر از آن بالا تمام وقت. این تجمع پس از سقوط سهام 34% فقط در 23 معاملات روز شد دوستش به دلیل سرمایه گذاران نیست قرار است به بهره برداری کامل اما استقبال از آنجا که اکثر سرمایه گذاران ساختاری طولانی-گرایش تحلیل گران به رهبری دیوید Kostin گفت.

آنها با توصیف آن به عنوان یک “سفر قابل توجه” اما گفت: سیر صعودی بازارهای سهام ایالات متحده به احتمال زیاد متوقف شود.

این تحلیلگر تحقیقات حقوق صاحبان سهام را تا پایان سال هدف باقی می ماند 3,000 — کمی پایین تر از شاخص را 3,044 روز جمعه — به عنوان “متعدد پزشکی, خطرات اقتصادی و سیاسی نقطه سرمایه گذاری چشم انداز.”

اگر انتظار “دست یافتنی اما خوش بینانه” عادی سازی اقتصاد است ملاقات کرد که اعتبار موجود در سطح بازار به جای آن فشار قابل ملاحظه ای بالاتر آنها به این نتیجه رسیدند.

در کوتاه مدت شاخص می تواند حرکت به 3.200 اما هر برجستگی در جاده ها به اقتصادی بازگشایی و یا بیشتر خطرات سیاسی می تواند قرار دادن شاخص به 2,750 گفتند.

عملکرد شاخص را پنج تا از بزرگترین سهام مایکروسافت MSFT, -0.64%,
آمازون AMZN, +1.18%,
اپل AAPL +0.77%, گوگل پدر و مادر الفبا GOOG -0.05% و Facebook FB +1.58% — انجام آن بالاتر این تیم گفت. سرمایه گذاری بانک تحقیقات حقوق صاحبان سهام تحلیلگران پیش بینی فقط 1% صعودی برای این پنج و این که بسیاری از “اقتصادی حساس” شرکت نیاز به درگیر شدن در این تجمع است.

“مشارکت گسترده تر در این تجمع مورد نیاز خواهد بود برای جمع S&P 500 شاخص برای صعود به طور معنی داری بالاتر است. متوسط صعودی برای بزرگترین سهام به معنی باقی مانده 495 ترکیبات نیاز به تجمع برای بلند کردن مجموع شاخص” گفتند.

بازار

پس از میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.08% بسته حدود 17 امتیاز پایین در روز جمعه ارسال شده اما از یک هفتگی افزایش 3.8% شاخص باز پایین تر قبل از صعود به تجارت 0.3% بالاتر با وجود گزارش می دهد که چین به توقف خرید ایالات متحده از جمله سویا. S&P 500 SPX +0.08% 0.2 درصد و نزدک COMP +0.32% صعود 0.4%. سهام اروپا در اوایل معاملات به عنوان تمرکز بر بازگشت به بازگشایی جهان اقتصاد در شروع هفته. پان-شاخص Stoxx 600 SXXP, +1.06% صعود 1.1% در حالی که انگلستان FTSE 100 UKX, +1.27% افزایش 1.3 درصد و CAC فرانسه PX1, +1.59% شد 1.6% بالاتر است.

وزوز

دهها هزار نفر از معترضان به خیابان ها ریختند در سراسر امریکا دوباره در روز یکشنبه. تظاهرات در برابر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید بودند تحت الشعاع قرار ناآرامی در سراسر شهرستانها عمده.

رئیس جمهور تهمت بود با عجله به کاخ سفید پناهگاه توسط Secret Service عوامل در شب جمعه به معترضان با تجمع در مقابل ساختمان با توجه به گزارش.

تسلا TSLA, +5.75% مدیر اجرایی ایلان SpaceX با موفقیت تحویل داده و دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی ناسا برای روز یکشنبه. این اولین بار است که یک بخش خصوصی ساخته شده است و متعلق به سفینه های فضایی تا انجام انسان به فضا است.

دیزنی خواهد بازگشایی پارک آن در والت دیزنی در فلوریدا در ماه آینده اما این شرکت لغو رزرو ناهار خوری و دیگر قدرت پردازش در یک پیشنهاد به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.

خطوط هوایی آلمان دویچه لوفت هانزا موافقت کرده است به رها کردن کلید فرود اسلات در فرانکفورت و مونیخ فرودگاه برای دیدار با اتحادیه اروپا شرایط و باز €9 میلیارد دلار ($9.9. میلیارد دلار) دولت نجات بسته است.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de