نیاز به دانستن: خرید سهام نرخهای چون S&P 500 می تواند به آسانی رسیدن به 3,500 سال آینده می گوید کردیت سوئیس

می تواند بدترین رشد اقتصادی ایالات متحده خواندن پس از جنگ جهانی دوم باعث سود سهام? پس جای تعجب نیست غم انگیز ا

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

می تواند بدترین رشد اقتصادی ایالات متحده خواندن پس از جنگ جهانی دوم باعث سود سهام?

پس جای تعجب نیست غم انگیز ارزیابی اقتصادی از رئیس فدرال جروم پاول روز چهارشنبه برخی از آنها تعمق آیا بازار خواهد تشویق از داده ها که ممکن است امن تر محرک پایین جاده. تا آنجا که نظریه است نه سوژه متحرک از روبرو را به عنوان داده ها و حقوق صاحبان سهام و قراردادهای آتی را در آنچه نیز یک روز بزرگ برای درآمد.

اما این segues مستقیم به ما تماس بگیرید و از بعد از اندرو Garthwaite Credit Suisse جهانی حقوق صاحبان سهام استراتژی تحلیلگر معتقد است که شاخص S&P 500 می تواند "به راحتی ضربه 3,500 در مدل های ما" تا پایان سال آینده است. "کلید من این است که آیا شما یک بزرگ اصلاح ؟ آیا شما سقوط بیش از 10٪? من فکر نمی کنم و مهم این است که آیا شما می خواهید برای خرید به نرخهای پایین و یا فروش به تظاهرات و ما می خواهیم به خرید به نرخهای," او می گوید MarketWatch.

دلیل شماره یک برای حفظ خرید ؟ "ما در حال رفتن به یک ترکیبی از پول آسان آسان مالی با منحنی عملکرد کنترل — یعنی مالی QE [دارایی] — تا زمانی که نرخ بیکاری را برمی گرداند به لحاظ سیاسی در سطح قابل قبول" او می گوید. توجه داشته باشید تغذیه نشده متعهد به سازماندهی منحنی عملکرد کنترل هر چند مقامات گفته اند که آنها با توجه به آن است.

و Garthwaite معتقد است واقعی بازده اوراق قرضه — 10-سال خزانه تورم محافظت اوراق بهادار بوده که غلت در COVID-19 نگرانی — ها سر به منفی 2 درصد. "چرا شما خود را یک پیوند اگر آن را غیر تنوع بازگشت-کمتر در معرض خطر? به عنوان یک نتیجه از که ما دیده ایم جریان به سهام نگه دارید تا غیر طبیعی خوب," او می گوید.

منnvestors از دست رفته یک زن و شوهر از چیزهایی که او می گوید: اولا که سیاست های کلیدی است که نگرانی در مورد سهام بازار است که به نظر می رسد گران قیمت — بر اساس قیمت رو به جلو درآمد نسبت به 2021 — مسائل کمتر از اضافی بازگشت آنها را نسبت به سقوط اوراق قرضه.

که گفت:, او نگرانی کمی در مورد قطع ارتباط بین سود تجدید نظر و سهام و بیش از حد خوش بینانه اسپرد اعتباری که حاکی از بیش از حد پایین نرخ به طور پیش فرض برای شرکت های که می تواند مشکل ساز برای سهام. همچنین در ذهن خود در حال تولید سفارشات جدید است که ممکن است به اوج خود رسید و به طور کلی سنگین newsflow.

Garthwaite تا آخرین بیت از بینش است که در مورد بزرگ سهام تکنولوژی که گزارش درآمد در روز پنج شنبه شده اند و در صندلی راننده از بازار سود این سال است. سوال: آیا حرکت محو اگر ما یک واکسن یا ویروس محو می شود?

"من فکر می کنم راه شما در حال رفتن به یک چرخش عمده خواهد بود اگر وجود دارد در پاسخ به اقتصادی قوی بازیابی یک افزایش شدید در نرخ بهره اوراق قرضه و یا یک تغییر عمده در سیاست از فدرال رزرو نرخ بهره و من نمی بینم که می گوید:" استراتژیست.

بازار

داو YM00, -0.84%, S&P ES00, -0.78% و نزدک NQ00, -0.85% آتی را در کنار شاخص های سهام اروپا SXXP, -1.33% deluged توسط درآمد. بازارهای آسیا به پایان رسید و مخلوط شده است. طلا GCQ20, -0.33% پایین است.

نمودار

سهام آلمان DAX -2.43% در حال آزمایش پس از بزرگترین تولید ناخالص داخلی افت از سال 1970.

اقتصاد

دوم-چهارم تولید ناخالص داخلی تضعیف 32.9 درصد در سه ماهه دوم, در برابر انتظارات برای نزدیک به 35 درصد کاهش و 1.43 میلیون ظ برای مزایای بیکاری.

وزوز

پس از نزدیک به بازار گوگل, پدر و مادر الفبا GOOGL, +1.32%, e-commerce group آمازون AMZN, +1.10%, آی فون ساز اپل AAPL +1.91% و رسانه های اجتماعی megalith Facebook FB +1.37% گزارش خواهد شد. که پس از یک همه فن حریف بق برای کسانی که تکنولوژی کارفرمایان در دی سی در روز چهارشنبه.

بسته اهرم یو پی اس یو پی اس +3.39% است افزایش در سود ضرب و شتم با کالاهای مصرفی گروه Procter & Gamble PG +0.33% و غذا غول KraftHeinz KHC, +0.90% و Kellogg K +0.04% گزارش های اولیه.

صعودی پیش بینی ارسال سهام تراشه گروه کوالکام QCOM +1.72% به یک رکورد بالا است.

کنگلومرا Johnson & Johnson JNJ, -0.19% شروع محاکمه از آن COVID-19 واکسن در انسان پس از امیدوار کننده آزمایشات بر روی پستانداران در حالی که سازمان غذا و دارو گزارش شده است که نزدیک شدن به اورژانس تایید برای درمان COVID-19 بيمار با پلاسمای خون از بهبود.

تصادفی می خواند

ناسا راه اندازی خواهد شد یک سوم و نهایی ماموریت به مریخ در روز پنج شنبه.

یک استون هنج رمز و راز حل شده است.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب