نیاز Fyre جشنواره merch? فدرال حراج یادگاران به نفع قربانیان جعلی جشنواره

نیویورک — بیش از سه سال پس از بسیار شایع Fyre جشنواره معروف fizzled از در باهاما کالا و سایر "جزئی دارایی" هست

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

نیویورک — بیش از سه سال پس از بسیار شایع Fyre جشنواره معروف fizzled از در باهاما کالا و سایر "جزئی دارایی" هستند تا برای فروش — حسن نیت ارائه میدهد از خدمات مارشال ایالات متحده.

در انتشار پنجشنبه مارشال آمریکا اعلام کرد که 126 مورد از این جشنواره خواهد بود به حراج گذاشته شده با درآمد حاصل از رفتن به سمت قربانیان بیلی مک فارلند.

مکفارلاند اذعان defrauding سرمایه گذاران از 26 میلیون دلار در سال 2017 Fyre جشنواره و بیش از 100.000 دلار در جعلی بلیط-فروش طرح پس از دستگیری او در اومدی. او محکوم به شش سال زندان در ماه اکتبر 2018. در حال حاضر 28 او خدمت کردن دوران محکومیت خود را در زندان کم امنیتی در اوهایو با توجه به دفتر زندان.

"این Fyre جشنواره-مارک لباس و موارد دیگر که کشف و ضبط شد از بیلی مک فارلند در اصل در نظر گرفته شده به فروش می رسد در Fyre جشنواره خود دارد اما نگهداری می شدند توسط مک فارلند با قصد به فروش اقلام و استفاده از بودجه به ارتکاب بیشتر اعمال مجرمانه در حالی که او در پیش از محاکمه آزاد" ایالات متحده مارشال رالف Sozio از منطقه جنوب نیویورک گفت: در این انتشار است.

این جشنواره در صورتحساب یا لیست به عنوان فوق العاده لوکس رویداد و "تجربه فرهنگی از دهه" قرار بود به جای بیش از دو بهار در سال 2017, تعطیلات آخر هفته در Bahamian جزیره Exuma. مدل ها و مشاهیر مانند Kendall Jenner, بلا حدید و امیلی Ratajkowski تا به حال ترویج آن در رسانه های اجتماعی.

مشتریانی که پرداخت 1200 دلار به بیش از $100,000 به امید دیدن Blink-182 و هیپ هاپ عمل Migos وارد برای یادگیری اعمال موسیقی لغو شد. خود را لوکس اقامت و خوراک شناس مواد غذایی شامل چکه کن سفید چادر و بسته بندی مواد غذایی, باعث, شرکت کنندگان به شلاق را در رسانه های اجتماعی با هشتگ #fyrefraud.

در میان یادگاران که جشنواره در حال sweatpants پیراهن و نشانه های مزین با "توطئه برای تغییر جهان سرگرمی." همانطور که از شنبه این مقدار در محدوده از $10 — پیشنهاد حداقل برای مجموعه ای از دو مچبند -- به $300 برای یک کلاه بیس بال تحمل این جشنواره لوگو که دریافت کرده بود 20 مناقصه پس از حراج باز پنج شنبه. در 36 مناقصه محبوب ترین در بسیاری بود آبی آبی hoodie شامل پرچم باهاما در پشت و آستین طرح دار با آرم.

حراج اجرا شده توسط تگزاس مبتنی بر گاستون & شیهان به پایان می رسد Aug. 13.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن