NBC تجدید 'Zoey فوق العاده ای پخش' برنده ایالات متحده آمریکا امروز "ذخیره ما نشان می دهد' نظرسنجی

لایحه Keveney ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:45 PM EDT Jun 11, 2020NBC و رای دهندگان در ایالات متحده آمر

توسط NEWSAMINS در 23 خرداد 1399

NBC و رای دهندگان در ایالات متحده آمریکا امروز نجات ما نشان می دهد که نظرسنجی ها در هماهنگی کامل: درام موسیقایی "Zoey فوق العاده ای پخش" اخذ شده است فصل دوم.

NBC اعلام کرد: "Zoey" تجدید روز شنبه یک ماه پس از اولین فصل سری دریافت بیشترین حمایت رای دهندگان در 23 سالانه صرفه جویی ما نظرسنجی نشان می دهد.

تصمیم می آید را خیلی دیرتر از حد معمول به دلیل COVID-19 تولید shutdown و اثر آن بر برنامه نویسی تصمیم گیری برای 2020-21 تلویزیون های نجومی. NBC است که اعلام کرده در فصل آینده برنامه هنوز چند تصمیم گیری را در مورد آن نشان می دهد که دیگر باز خواهد گشت.

در ایالات متحده آمریکا امروز بررسی "Zoey" مذکور را شکست دیگر "حباب نشان می دهد" این مدت برای برنامه های معلق در هوا بین تجدید و لغو. با 62,000 آرا شمارش رکورد 67% حمایت آوردن این نمایش را برای فصل 2 با تنها 8% علاقه خود را لغو.

مراکز نشان می دهد در Zoey (Jane Levy), یک سان فرانسیسکو کامپیوتر رمز گذار که پس از زلزله تحت تاثیر قطعی در طول یک MRI آغاز می شود با شنیدن افکار درونی خود را از خانواده و دوستان و همکاران و حتی غریبه ها بیان از طریق آهنگ های محبوب. نشان می دهد ویژگی های به طور کامل تولید شماره های موسیقی سنتی آمیخته با صحنه های دراماتیک.

نظرسنجی برنده: صرفه جویی ما را نشان می دهد: 'Zoey فوق العاده ای پخش' تاپ 2020 نظرسنجی با شکستن رکورد پشتیبانی

"ما غرق شد توسط تعدادی از افرادی که در عشق با سقوط کرد 'Zoey فوق العاده ای پخش و چقدر لذت آن را به هر کس. ما هیجان زده به آن را به عقب و نمی توانید صبر کنید تا ببینید که چگونه Zoey سفر ادامه دارد" ان بی سی Entertainment co-روسای جمهور اسکریپت, برنامه نویسی, لیزا کاتز و تریسی Pakosta در بیانیه ای گفت.

فصل 1 اعضای بازیگران عبارتند از: Mary Steenburgen, Peter Gallagher, Skylar شون آستین, Alex Newell جان کلارنس استوارت و لورن گراهام.

در فصل "Zoey را" به طور متوسط 3.1 میلیون بیننده در هر قسمت در زندگی-plus-هفت روز نیلسن اعداد و ان بی سی گفت: این یکی از شبکه قویترین دیجیتال نوازندگان. تمام قسمت ها در حال حاضر در دسترس بر روی طاووس NBCUniversal جدید, جریان, خدمات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن