NBA اتحادیه توافق در 29 مورد تایید عدالت اجتماعی پیام برای کشباف

گزینه های برای NBA عدالت اجتماعی پیام های تنظیم شده. بازیکن باید یک لیست از 29 اظهارات را انتخاب کنید برای قرا

توسط NEWSAMINS در 14 تیر 1399

گزینه های برای NBA عدالت اجتماعی پیام های تنظیم شده.

بازیکن باید یک لیست از 29 اظهارات را انتخاب کنید برای قرار دادن بر روی پشت خود را کشباف در محل نام خود را برای چهار روز اول لیگ از سرگیری در اورلاندو, ESPN The Undefeated روز جمعه گزارش داد.

لیست به عنوان توافق بر لیگ و بازیکنان NBA انجمن شامل این پیام: Black Lives Matter; می گویند نام خود را; رای نمی توانم نفس بکشم; عدالت; صلح; برابری; آزادی; به اندازه کافی قدرت به مردم; عدالت در حال حاضر می گویند نام او; Sí Se Puede (بله ما می توانیم); آزادی; تماس با ما; ما را بشنود; احترام ما; ما عشق; آهنگ; گوش دادن به ما; ایستادن متحد; ضد نژادپرستانه; من یک مرد هستم; صحبت کردن; چگونه بسیاری از; گروه اقتصاد; اصلاحات در آموزش و پرورش و مربی.

هر چند بازیکنان موظف هستند که یک پیام در خود کشباف بر اساس این گزارش کسانی که هنوز هم می توانید انتخاب کنید به نگه داشتن آن بعد از چهار روز اول اما آخرین آنها نام اضافه خواهد شد در زیر.

شکست نخورده قبلا گزارش شده است که بازیکنان نمی خواهد با استفاده از نام مردان و زنانی که فوت کرده اند در بازداشت پلیس یا نژادی انگیزه حوادث بنابراین به عنوان نه به توهین به خانواده یک قربانی که نام نیست استفاده می شود.

بازیکنان باید گزارش جلسات به بحث در مورد چگونه به بهترین استفاده را از سیستم عامل خود را به آدرس سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور, در میان دیگران. پیام های کشباف فقط یکی از راه های آنها برنامه ریزی برای انجام این کار با توجه به گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن