NBA تیم های سمت چپ از اورلاندو به دنبال فعال ماندن در میان وقفه

ما ممکن است دیده می شود آخرین نیکز و یا دیگر هفت تیم شامل نمی شود در 22-تیم NBA راه اندازی مجدد در اورلاندو اس

توسط NEWSAMINS در 18 خرداد 1399

ما ممکن است دیده می شود آخرین نیکز و یا دیگر هفت تیم شامل نمی شود در 22-تیم NBA راه اندازی مجدد در اورلاندو است.

به عنوان در لیگ مدعی و مدعیان خواهد بود در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از ورزش در اواسط ماه جولای برای اردوگاه های آموزشی به دنبال از سرگیری تعویق افتاد نجومی در جولای 31, the have-nots ممکن است بیش از یک ماه اکتبر NBA پیش نویس و رایگان آژانس به آماده شدن برای.

چندین تیم امید برای جلوگیری از ماه عدم فعالیت است که می تواند مخل به توسعه بازیکنان جوان و با نام تجاری خود را به طور کلی به دنبال فعال ماندن با تعدادی از ایده ها با توجه به ESPN.

این ایده ها شامل جولای اردوگاه های آموزشی مشترک و شیوه های کوتاه تابستانی لیگ تعیین شده توسط منطقه در ماه اوت و سازماندهی فعالیت های تیم در ماه سپتامبر مانند NFL به طور معمول در آن offseason. پیشنهاد دیگری بود اجازه می دهد تیم ها نه بخشی از راه اندازی مجدد در اورلاندو آغاز اردوگاه آموزشی تا 10 روز زودتر برای 2020-21 فصل است. این تیم را باز کرد تا تجهیزات عمل خود به صورت داوطلبانه اجتماعی-فاصله تمرینات مثل بقیه لیگ.

https://nypost.com/2020/06/06/nba-to-use-win-percentage-tiebreakers-for-playoff-seeding/
لئون رزکوری Sipkin

"نه ماه است بیش از حد طولانی بدون سازماندهی بسکتبال" شاهین صاحب تونی Ressler ESPN گفت:. "ما فقط نمی تواند خطر است. من فکر می کنم لیگ شنیده ام که با صدای بلند و روشن است. ما در حال هل دادن به رقابتی باقی می ماند. که چه بازیکنان ما می خواهند. ما از جان گذشته به چیزی است که کمک می کند تا ما را به ماندن رقابتی است."

برای هر یک از موارد فوق همه چیز را به جای NBA و بازیکنان ارتباط را مجبور به مذاکره شرایط آنجایی که آنها نه در زمان توافق دسته جمعی. دو طرف در حال حاضر به توافق در چند مالی و رقابتی مسائل مربوط به راه اندازی مجدد هر چند ESPN گزارش داد که لیگ است گفت: هشت تیم آنها را به طرح خود را offseason درخواست یک اولویت است.

این تیم در اورلاندو هستند بازها, Hornets, بولز, کاوالیرز, پیستون تیمبرولوز و نیکز.

آن نامشخص است اگر نیکز در یکی از تیم های فشار برای این مفاهیم جدید. رئیس جمهور جدید Leon رز در روند به دنبال یک مربی جدید — مربی موقت مایک میلر است که به انتظار برای دریافت یک مصاحبه در نظر گرفته شده است اما یک شوت به زمین کار تمام وقت- و خود را فهرست خواهد شد مقدار زیادی از حجم معاملات تا هشت نمایندگی رایگان.

یک کوتاه تابستانی لیگ و یا اردوگاه های آموزشی برخی از مرتب کردن بدهد جدید نیکز مربی هر کس آن است که یک سر-در شروع آشنایی خود فهرستی به ویژه بازیکنان جوان RJ Barrett, کوین, Knox, Mitchell رابینسون و فرانک Ntilikina پیش از هر کس رز می افزاید: در پیش نویس و رایگان آژانس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب