NBA مجموعه تاریخ های کلیدی برای راه اندازی مجدد با وجود نگرانی های

حتی به عنوان COVID-19 مورد آمار جدید با کیفیت بالا در فلوریدا و بازیکنان NBA صدای نگرانی در مورد ایمنی از زندگ

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

حتی به عنوان COVID-19 مورد آمار جدید با کیفیت بالا در فلوریدا و بازیکنان NBA صدای نگرانی در مورد ایمنی از زندگی در یک حباب در اورلاندو لیگ را تعیین کرده است بیشتر شرکت جدول زمانی برای پایان آن فصل است.

هر چند دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی پروتکل برای لیگ هنوز به تاسیس از NBA حکام و اتحادیه بازیکنان هر دو تایید 22-تیم راه اندازی مجدد طرح در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی بازیکنان آغاز خواهد شد coronavirus تست 23 ژوئن در آماده سازی برای فصل به طور منظم از سرگیری جولای 30, با توجه به گزارش های متعدد.

اجباری تمرینات آغاز خواهد شد ژوئیه 1 و تیم را برای اولین بار وارد به دیزنی پردیس جولای 7 برای سلامت اضافی آزمایشات قبل از اردوگاه های آموزشی باز جولای 9 در حال اجرا از طریق جولای 29. تیم فرصتی برای ریختن بازی زنگ در اوایل جولای 21, با سه scrimmages برنامه ریزی شده برای هر تیم.

NBA هنوز به اتمام هشت بازی به طور منظم فصل برنامه برای هر تیم — برخی از تیم های حال به عنوان بسیاری از 18 بازی در سمت چپ قبل از فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11 — اما ترکیب هیرو خواهد بود مجموعه ای بر اساس بازی های باقی مانده. پتانسیل بازی در سری برای فینال حذفی نقطه آغاز خواهد شد Aug. 15 اگر یک کنفرانس شماره 8 دانه و شماره 9 دانه در چهار بازی از هر یک از دیگر. شماره 9 دانه نیاز به رفت و برگشت دو بازی از سری بازی های برای پیشبرد در حالی که شماره 8 دانه تنها نیاز به پیروزی در یک بازی.

دور اول پلی آف NBA می تواند شروع Aug. 17 — و یا زودتر اگر یک بازی در سری نمی کند رخ می دهد — با محدود اعضای خانواده/مهمان اول مجاز به ورود به دیزنی محل on Aug. 30 زمانی که هشت کنفرانس نیمه نهایی matchups مجموعه هستند.

این کنفرانس نهایی در حال برنامه ریزی برای شروع سپتامبر. 15 با 1 بازی NBA Finals آینده در سپتامبر. 30. بازی 7 را پایان بعد از اکتبر. 13.

همه تاریخ در حال تغییر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب