NBA مربیان' افزود: این مسائل در مورد دیزنی راه اندازی مجدد طرح

NBA مربیان اتحادیه نگران است که در لیگ بازگشت-به-بازی بازی راه اندازی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر خود را

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

NBA مربیان اتحادیه نگران است که در لیگ بازگشت-به-بازی بازی راه اندازی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر خود را در معرض خطر اعضا بهداشت و صدمه شغل آینده خود چشم انداز.

در پایان چه خواهد بود چهار-plus-ماه وقفه ناشی از کوروناویروس همه گیر NBA را 22 از آن 30 تیم از سرگیری عمل در دیزنی پردیس در نزدیکی اورلاندو فلوریدا., با اردوگاه های آموزشی با توجه به اجرای جولای 9-29 ها و بازی ها برای شروع در جولای 30.

همه بازیکنان و کارکنان خواهد شد اساسا قرنطینه در طول مدت اقامت خود در NBA را "حباب" در حالی که تحت منظم COVID-19 تست.

ملی بسکتبال مربیان انجمن پرسش جزئیات این "حباب" پروتکل های به خصوص این که آیا لیگ قدیمی ترین سر مربیان مجاز خواهد بود برای اجرای تمام وظایف خود را به طور منظم.

سن آنتونیو اسپرز' Gregg Popovich که 71 سال; هوستون راکت' Mike D'Antoni, 69; و New Orleans Pelicans' آلوین اصالت 65 همه سقوط در رده سنی که با عنوان بودن در معرض خطر ابتلا به عواقب شدید اگر آنها قرارداد coronavirus.

Mavericks coach Rick Carlisle is the president of the NBA's coaches' union.
ماوریکس مربی ریک کارلایل رئیس جمهور NBA مربیان' union.AP

در بیانیه ای به ESPN اتحادیه نوشت: "سلامت و ایمنی از همه مربیان NBA نگرانی اصلی ما است. با این حال ما نیز در رابطه با یک مربی فرصت برای کار و نه توانایی خود را برای تضمین شغل آینده به شدت به خطر افتاده است. لیگ ما مطمئن باشید که یک مربی را نمی توان حذف شدند صرفا به خاطر سن.

"ما احساس پزشکی بررسی روند طراحی شده است به پرچم تنها آن دسته از افرادی که مطرح قابل توجهی تهدید قابل توجهی از آسیب رساندن به خود است که نمی توان کاهش داد و یا حذف شده توسط NBA گام های قابل توجهی برای ایجاد یک سالم و امن جو در اورلاندو است.

"آدم (نقره) و NBA را به ایجاد یک وضعیت در اورلاندو است که به احتمال زیاد به مراتب امن تر از ما مربیان' صفحه اصلی بازار. وجود ندارد و یک تهدید قابل توجهی به اعتقاد ما یک مربی باید قادر به درک و فرض کنیم فردی خود را از خطرات چشم پوشیدن از مسئولیت و مربی در اورلاندو است."

نقره ای تا به حال گفت: در ابتدا در یک TNT مصاحبه در ژوئن 5, "وجود دارد که افراد درگیر در این لیگ به خصوص مربیانی که بدیهی است که افراد مسن است. ... ما در حال رفتن به محل کار از طریق پروتکل, برای مثال, و آن را ممکن است برخی از مربیان نمی ممکن است قادر به نیمکت مربی.

"آنها ممکن است به حفظ اجتماعی فاصله پروتکل و شاید آنها می تواند در مقابل یک اتاق به یک اتاق قفل ... با یک تخته سفید اما وقتی که می آید به بازی واقعی ما در حال رفتن به می خواهید آنها را که نزدیک به بازیکنان به منظور حفاظت از آنها."

با این وجود دالاس ماوریکس سر مربی ریک کارلایل رئیس NBACA پس از صحبت با نقره.

"(نقره) اعتراف کرد که او شروع به پریدن تفنگ با بیانیه خود به TNT" کارلایل گفت: ESPN. "سلامت و ایمنی ما مربیان است که اولین و مهمترین. آن را کاملا ممکن است که یک مربی NBA در دهه 60 یا 70 می تواند سالم تر از کسی که در 30s خود را و یا 40s.

"گفتگو هرگز نباید صرفا در مورد یک فرد سنی است. آدم به من اطمینان داد که ما کار می کنند از این طریق با هم برای کمک به تعیین آنچه که هر دو امن و عادلانه برای همه ما مربیان."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب