N. y. Times کارکنان شورش بیش از تصمیم به انتشار متهاجم تام پنبه op-ed

نیویورک تایمز مواجه شد تیز واکنش از کارکنان چهارشنبه پس از انتشار یک متهاجم op-ed ستون توسط سناتور. روحانی خوا

توسط NEWSAMINS در 15 خرداد 1399

نیویورک تایمز مواجه شد تیز واکنش از کارکنان چهارشنبه پس از انتشار یک متهاجم op-ed ستون توسط سناتور. روحانی خواستار نظامی برای سرکوب اعتراضات در سراسر کشور.

در یک ستون با عنوان "ارسال نیروهای" آرکانزاس جمهوریخواه به نام "قاطع نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers" و توقف "موج خشونت." پیام همسو با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی شعارهای اوایل این هفته در مورد استفاده از نیروهای ایالات متحده برای بازگرداندن نظم به عنوان اعتراض برخی خشونت را موجب ویرانی این کشور در پی مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

بار اکنون +2.93% شد excoriated توسط بسیاری از رسانه های اجتماعی برای انتشار آنچه که آنها به نام التهابی ستون و در بسیاری از موارد کارکنان اشاره کرد که زندگی خود را می تواند در معرض خطر اگر چه پنبه بود و خواسته بود در واقع انجام شده است.

ده ها بار خبرنگاران روزنامه سردبیران و تهیه کنندگان توییتی مفرد پیام اواخر پنج شنبه: "در حال اجرا در این نهاد سیاه @nytimes کارکنان در معرض خطر است."

پیام تکثير شد توسط صدها نفر از حامیان هر دو در رسانه ها و بدون tweeting در همبستگی.

زمان سابق op-ed ویرایشگر سول چان گفت: این تصمیم به انتشار پنبه ستون "می افتد کوتاه از صدا و روزنامه نگاری در عمل" بودن یک طرفه و حتی به موقع. "این ممکن است 2 روز پیش اما پنتاگون @EsperDoD و Mattis شده اند به وضوح هل دادن به عقب. فرمانداران خواسته تا برای استقرار نظامی—در واقع چند گفته مغلوب ساختن پیشی جستن آن را همه چیز را بسیار بدتر" او هنوز توییتی.

روز چهارشنبه وزیر دفاع علامت Esper گفت که او مخالف استفاده از نیروهای نظامی علیه معترضان و سابق وزیر دفاع جیمز Mattis صادر داغدار بیانیه در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار مداخله نظامی به عنوان قانون اساسی و راه اندازی "یک غلط درگیری ... بین نظامی و غیر نظامی جامعه است."

جیمز بنت صفحه تحریریه سردبیر این بار در دفاع از این تصمیم به انتشار پنبه در یک موضوع توییتهایی.

"بار نظر منتشر کرده است استدلال قوی در حمایت از تظاهرات به طرفداری از تغییر اساسی و انتقاد از سوء استفاده پلیس," او گفت:. "بار نظر مدیون آن به خوانندگان ما به آنها نشان می دهد ضد استدلال به خصوص کسانی که ساخته شده توسط مردم در یک موقعیت برای تعیین سیاست. ما درک می کنیم که بسیاری از خوانندگان پیدا سناتور پنبه استدلال دردناک و حتی خطرناک است. ما بر این باورند که یکی از دلایل آن نیاز به نظارت عمومی و بحث است."

این بار نه تنها شرکت های بزرگ رو باز شورش توسط کارکنان آن بیش از وقایع اخیر — Facebook, Inc. FB -1.10% کارگران به طور فزاینده شده است با قرار دادن فشار بر مدیر عامل مارک زوکربرگ برای تصمیم گیری خود را به واقعیت-بررسی پست های مغلوب ساختن پیشی جستن با برخی از صحنه تعطیل و دیگران ترک. روز چهارشنبه نزدیک به سه ده از Facebook اولین کارکنان از جمله برخی از کسانی که کمک نویسنده اصلی استانداردهای جامعه گفت: زوکربرگ اشتباه بود و خواست او را به تجدید نظر در موضع خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب