'هیجان' زاک Britton با اعتماد به نفس در MLB سلامت پروتکل

یانکی ها مسکن زاک Britton با اعتماد به نفس است MLB و بازیکنان باید اولویت های خود را در جای مناسب وقتی که می آ

توسط NEWSAMINS در 5 تیر 1399

یانکی ها مسکن زاک Britton با اعتماد به نفس است MLB و بازیکنان باید اولویت های خود را در جای مناسب وقتی که می آید به ایمنی و بهداشت به عنوان بیس بال تلاش برای برداشتن گام های اولیه به سوی یک 60-بازی فصل به طور منظم با یک کوتاه بهار آموزش در لیگ بزرگ پارک.

"من اضطراب به ببینید که چگونه از آن همه کار می کند. من فکر می کنم ما در حال برداشتن گام های مناسب در مورد سلامت پروتکل" Britton نوشت: در یک ایمیل به پست در روز چهارشنبه. "بدیهی است که تنها با 60 بازی فصل خواهد شد احساس خیلی متفاوت اما من هیجان زده هستم ما در حال بازی دوباره."

تست با پوشیدن ماسک بدون تف و اجتماعی فاصله بزرگ بخش هایی از آن پروتکل.

این طرح به صورت فصل به آغاز و در اواخر ماه جولای. امید این است که یک سری جهانی برنده خواهد بود تاج در ماه اکتبر. البته که طرح انقلابي به مقابله با کروناویروس که آلوده بازیکنان و کارکنان از سازمان ها قبل از بهار آموزش 2 باز می شود.

آخر هفته گذشته پست گزارش داد چهار نفر از اعضای یانکی' سازمان آزمایش مثبت بود و با تیم تست قبل از شروع تمرینات ممکن است نتایج مثبت تر خواهد سطح.

Zack Britton
زاک Britton, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

در برابر آن جدی افت تیم در حال آماده سازی برای یک فصل است که از بین رفت در مارس 12 هنگامی که coronavirus مجبور بهار آموزش به متوقف شد. کامیون ها در حال حاضر در حال حرکت تجهیزات از بهار آموزش امکانات به لیگ بزرگ پارک. چند Yankees کارکنان شد در استادیوم یانکی در روز چهارشنبه.

بازیکنان را گزارش جولای 1, فهرست اسامی که یخ زده از ماه مارس می توان تغییر شروع جمعه در ظهر. توسط یکشنبه در 4 p. m. باشگاه ها باید به نوبه خود در 60-man فهرست اسامی 20 از آن را تا یک تاکسی تیم ملی.

پس چه معنا است یانکی ها که مشغول به کار در خارج از زوم تماس به مدت سه ماه و در نهایت یک زندگی نگاهی به بازیکنان در یک محیط است که به احتمال زیاد خواهد شد از ویژگی های بسیاری از بازی های شبیه سازی شده?

با 40-مرد فهرستی کامل (معلق دمینگو آلمانی است که در محدود لیست) این یانکی ها را به رها کردن یک بازیکن به اتاق را برای یک رایگان-امضای عامل و یا تجارت و کسب.

به دنبال یانکی ها' فهرستی وجود ندارد یک منطقه روشن است که نیاز به پرداختن به صورت سالم. البته یانکی ها را به حال هارون قاضی, Giancarlo استانتون هارون هیکس, James Paxton and Luis سورینو در کشته شدن این لیست در صورتی که فصل آغاز شده در 26 مارس به عنوان برنامه ریزی شده.

با توجه به BetOnline یانکی ها و داجرز منجر رشته با پیش بینی پیروزی در مجموع از 38 ½ در یک فصل قرار داده است که سنگین تاکید بر شروع سریع. این برنامه به شمار می رود منتشر شده در چند روز.

چرخش به رهبری Gerrit کول جامد به عنوان اغل گاو یا حشم است که توسط لنگر نزدیک Aroldis چاپمن. یک خود از هارون هیکس هارون قاضی برت گاردنر مایک Tauchman و به Giancarlo استانتون ارائه می دهد قدرت و سرعت. Gleyber تورس طول می کشد بیش از دیدی Gregorius در کوتاه مدت و DJ LeMahieu خواهد شد و بازی دوم. لوقا Voit در ابتدا و جیو Urshela در سوم گوشه و کنار. Gary Sanchez را بت چیزی است که یانکی ها باقی می ماند بالا است. میگوئل اندوجر ممکن است دارای بهترین خفاش زمین در بیس بال.

به عنوان یک 60-بازی تخته که در آن یانکی ها بازی خواهد کرد 40 برابر AL شرق و 20 برابر NL East هیکس درک وجود دارد حل و فصل در.

"به عنوان یک نویسنده شما را به می دانم که شما در حال رفتن به بازی هر بازی به دلیل وجود دارد هیچ زمان" هیکس گفت: پست در هفته گذشته. "هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در 60 بازی فصل. ... شما باید به بیرون آمدن سریع و شما باید به بیرون آمدن قوی است. شما باید برای ایجاد جدایی بین شما و تیم دیگر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن