'آن را لطمه می زند و استخوان های شما': خصوصی ویژه اد مدارس می تواند مهار کودکان و نوجوانان معلول 1,000 s بار. پدر و مادر ممکن است نمی دانم.

شارون Lurye و یوسف هنگ معلم پروژهمنتشر شده 2:29 AM EDT Jul 26, 2020این داستان تولید شد توسط معلم, پروژه, آموزش

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

این داستان تولید شد توسط معلم, پروژه, آموزش و پرورش, گزارش, کمک هزینه تحصیلی در کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری.

زمانی که مدرسه در کانکتیکات, می خواستم به ارسال باربارا سود کودکان به یک مدرسه خصوصی برای کودکان و نوجوانان معلول مادر با احتیاط به توافق رسیدند. او امیدوار بود به نگه داشتن آنها را در مکان عمومی, مدرسه, اما می دانستم که او دو کودکان و نوجوانان سنین 9 و 5 نیاز به حمایت اضافی.

او پسر Tyllis مبتلا به اوتیسم است در حالی که او جوانترین فرزند شرلی دارای معلولیت های متعدد از جمله اسکیزوفرنی. هر دو مهاجم طغیان در مدرسه گاهی اوقات از جمله ضربه زدن و لگد زدن. در سال 2011 منطقه به او گفت آیا این منابع برای دیدار با کودکان و نوجوانان نیاز دارد تا آن را پرداخت به آنها را در یک مدرسه خصوصی به جای.

اما دیگر بچه ها او را صرف در این برنامه جدید به نام جاده بالا بیشتر نگران سود احساس می شود. چند بار در ماه یک یا هر دو از فرزندان او خواهد بود از لحاظ فیزیکی محدود توسط کارکنان مدرسه پس از یک مهاجم فوران و یا در گنجه قفل شده-اندازه انزوا ، این اتفاق اغلب به شرلی. در بهار 2015, 9-ساله قرار گرفت به یک اتاق ایزوله 15 بار در یک ماه. در طول مدت زمان مشابه کارکنان جسمی محدود شرلی شش بار برگزاری بر روی زمین و یا با اسلحه خود را پشت سر او.

"این فقط ویرانگر برای دیدن تمام این محدودیت گفت: سود.

شرلی و Tyllis' وضعیت حاکی از یک روند نگران کننده در سراسر کشور است. هنگامی که کودکان معلول نمی تواند آموزش و پرورش باید آنها را در خود مدرسه منطقه, قانون فدرال نیاز به مدرسه به آنها ارائه "قرار دادن خصوصی" – اساسا قرار دادن آنها را در مدرسه خصوصی در مالیات دهندگان هزینه. بسیاری از کودکان تا حد زیادی بهره مند شوند. با این حال نمرات این مدارس خصوصی مهار و seclude کودکان صدها یا حتی هزاران بار در هر سال بررسی توسط معلم پروژه و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه یافت می شود. یک مدرسه خصوصی برای دانش آموزان مبتلا به اوتیسم در ویرجینیا برای مثال گزارش شده تقریبا 4000 محدودیت و انزوا حوادث در یک سال است.

دقیقا چگونه بسیاری از کودکان دریافت این نوع درمان این است ناشناخته است. اکثر ایالات آمریکا نیست و نیاز به مدارس خصوصی برای گزارش هر گونه اطلاعات در مورد محدودیت و انزوا – حتی اگر آنها میلیون ها دلار هر سال از منطقه مدرسه.

"من فکر نمی کنم کسی می پردازد توجه زیادی به آنچه در این مدارس انجام می دهند و آنها هزینه های زیادی از پول آن را انجام می دهند گفت:" اندرو فاینستاین ویژه-آموزش و پرورش وکیل در عارف, Connecticut.

وجود دارد یک دلیل خوب برای شروع به توجه.

مرگ جورج فلوید پس از یک جانب پلیس این بهار موجب گسترده حقوق مدنی تظاهرات آورده و در یک تمدید توجه به نابرابری نژادی در سراسر کشور از جمله در مدارس. در عین حال این کشور از حقوق شهروندی در وزارت آموزش و پرورش را حفظ کند هر گونه اطلاعات در مورد چگونه اغلب مدارس خصوصی مهار دانش آموزان معلول. این فقدان اطلاعات باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیگیری آنچه اتفاق می افتد به کسانی که دانش آموزان به خصوص دانش آموزان از رنگ. یک معلم پروژه تجزیه و تحلیل نشان داد که در کانکتیکات یکی از معدود کشورهای است که پیگیری این اطلاعات و دانش آموزان اسپانیایی در خصوصی ویژه مدارس آموزش و پرورش دو بار به عنوان به احتمال زیاد محدود به دانش آموزان است.

نابرابری در آموزش و پرورش ویژه: دو پسر با همان ناتوانی در تلاش برای دریافت کمک. غنی دانش آموز آن را به سرعت. این دانش آموز فقیر نیست.

سود که سیاه است احساس مانند مدرسه خصوصی درمان دخترش "فقط مانند یک افسر پلیس را داشته است. آنها را نگه دارید خود را پایین قرار داده و او را بر روی زمین مانند پلیس را انجام دهد."

در اولین از نوع خود تلاش معلم پروژه و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های رسیده به تمام 50 ایالت برای داده ها در محدودیت و انزوا در ویژه آموزش و پرورش به مدارس خصوصی. فقط 10 ایالت و واشنگتن دی سی قادر به ارائه کامل اطلاعات.

در عین حال حتی داده های محدود در دسترس را نشان می دهد استارک روند: مدارس خصوصی اغلب حساب برای اکثر خویشتن داری و انزوا حوادث در کل دولت حتی اگر آنها ثبت نام بخش کوچکی از کودکان است.

در سال های اخیر, برای مثال, ماساچوست, گزارش بیش از 19,000 محدودیت فقط در 105 خصوصی ویژه مدارس آموزش و پرورش در مقایسه با حدود 9000 در تمامی مدارس دولتی. در کانکتیکات تقریبا نیمی از تمام محدودیت و انزوا حوادث گزارش شده در کل کشور آمد از مدارس خصوصی که خدمت به کمتر از 4 درصد از همه دانش آموزان معلول. در کالیفرنیا دو سوم از تمام موارد اتفاق افتاده در مدارس خصوصی که خدمت کمتر از 1 ٪ از دولت دانش آموزان.

مدرسه خصوصی رهبران می گویند محدودیت و انزوا می شود لازم به نگه داشتن بچه ها از آسیب رساندن به خود یا دیگران. آنها اشاره می کنند آنها اغلب کودکان و نوجوانان با به چالش کشیدن رفتارهای آنهایی که در مدارس دولتی نمی تواند و یا نمی خواهد — خدمت می کنند. اما بسیاری از پدر و مادر و طرفداران می گویند بیش از حد بسیاری از مدارس خصوصی در حال خطرناکی استفاده بیش از حد از مداخلات فیزیکی و گاهی اوقات صدمه زدن به بچه ها در این فرآیند است.

"فکر ما به معنای واقعی کلمه پرداخت مالیات ما دلار به موسسات هستند که مثبت آسیب رساندن به کودکان و نوجوانان ... غیر قابل قبول است" گفت: آنی Acosta یک سیاست عمومی مدیر در قوس معلولیت-حقوق, حمایت شبکه.

سود می گوید که او هرگز توافق کرده اند که به او اجازه بچه های قرار داده شده در خارج از سیستم مدارس دولتی اگر او می دانست که چگونه نظم و انضباط مشغول به کار در جاده ها است.

"که بدترین اشتباه من تا کنون ساخته شده است," او گفت:.

نه هر special ed مدرسه با استفاده از restraintsi: چگونه 'خشن ترین مدرسه' به پایان رسید عمل

آخرین چاره ؟

وجود دارد به مراتب بیشتر اطلاعات موجود در محدودیت و انزوا در مدارس دولتی نسبت به مدارس خصوصی. برای نزدیک به یک دهه در وزارت آموزش و پرورش دفتر حقوق مدنی منتشر کرده است تعداد سالانه حوادث برای هر مدرسه دولتی. این اطلاعات تایید می کند اخلال اختلاف در که محدود: تنها 15 درصد از دانش آموزان مدرسه سیاه و سفید هستند اما 25 درصد از دانش آموزانی که در حال مهار و یا منزوی هستند ،

تلاش برای ایجاد شبیه گزارش های ملی مورد نیاز برای مدارس خصوصی باید شک و تردید عمل در کنگره است. برخی از ایالات آمریکا تصویب قوانین خود را پوشش و گاهی خصوصی مدارس. حداقل چهار متحده — کالیفرنیا و ویرجینیا نیوهمشایر و مریلند — که در پنج سال گذشته آغاز شده و درخواست مدارس خصوصی به گزارش خویشتن داری و انزوا داده است.

اسناد و مدارک در این تحقیق: خواندن اطلاعات که در دسترس است

کانکتیکات یکی از معدود کشورهای است که نسبتا شفاف در مورد محدودیت و انزوا در مدارس خصوصی, انتشار اطلاعات برای بسیاری از مدارس خصوصی آنلاین. در عین حال باربارا سود می دانستند هیچ چیزی در مورد داده زمانی که او موافقت کرد برای انتقال بچه ها او را به جاده بالا نه سال پیش.

"من همراه با آن رفت چرا که در آن زمان من نمی دانم زیادی در مورد سیستم مدرسه راه من می دانم که در حال حاضر," او گفت:.

خانواده او داستان را نشان می دهد آنچه در آن مانند برای کودکان زمانی که محدودیت و انزوا رفتن تقریبا بدون کنترل در یک مدرسه خصوصی.

سود 57 به تصویب رسید شرلی گی و برادر Tyllis زمانی که نوزادان آنها. شرلی, 14, تلاش کرده است با بیماری های روانی پس از او یک کودک بود. در علاوه بر این به اسکیزوفرنی او تشخیص داده شده است با خفیف فکری تاخیر و اختلال نافرمانی مقابلهای است که باعث می شود او را سریع به خشم. او را به یک بیمارستان روانی در مهد کودک, یک تجربه او گفت: "عمیقا از سانحه برای یک کودک خردسال. پرونده ها می گویند که این دختر کمی دچار ترس و توهم و گاهی اوقات آمار اعضای خانواده.

اگر چه شرلی چالش برانگیز است فرزند او تا به بسیاری از نقاط قوت سود می گوید. او دوستانه و کنجکاو و مشتاق برای چت کردن با بزرگسالان و سوال بپرسید. او یک دختر شیک کمد و یک مدل موی جدید در هر هفته. او را دوست دارد به آواز خواندن و رقص به خصوص در کلیسا; های مورد علاقه خود آهنگ است که انجیل لحن "من به پادشاه است."

در سال 2011 در خواست از منطقه مدرسه خواهران و برادران ثبت نام شده در بالا جاده آکادمی والینگفورد. (آنها روشن به جاده بالا را Norwalk, دانشگاه, نزدیک به خانه در سال 2013 است.) هر کودک در آن دانشگاه قرار داده شده است توسط یک مدرسه عمومی و شرکت خود را به عنوان یک فرمت از سیستم مدرسه. کانکتیکات مالیات دهندگان پرداخت می شود کمی بیش از 12 میلیون دلار در شهریه و هزینه های حمل و نقل به بالا جاده مدارس در 2018-19 با توجه به اطلاعات از سوابق درخواست.

برای اولین بار دو سال در جاده هنگامی که خواهر و برادر بودند در والینگفورد دانشگاه آنها را به خوبی. یک ارزیابی از مدرسه روانشناس گفت: شرلی "بسیار خوبی توسط کارکنان برای او جذاب رفتار" و که مدرسه را به شدت ساختار محیط زیست به او "بسیاری از آسایش است."

اما در درجه دوم شرلی شروع به گرفتن بیشتر مضطرب و بازیگری را به خاطر خانواده اش بود در حال حرکت به یک خانه جدید است. و کارکنان مدرسه آغاز شده ضابط او بیشتر و بیشتر. باربارا سود نگه داشته و صدها صفحه از گزارش حادثه مدرسه فرستاده شده به اطلاع او هنگامی که شرلی بود مهار و یا منزوی توصیف هر حادثه در جزئیات.

وقتی شرلی هشت, برای مثال, یک عضو هیات فرستاده او را به مدرسه "time-out" جایی برای بودن "خارج از وظیفه است." زمانی که او حاضر به رفتن به اتاق معلم به او گفت که او می تواند از لحاظ جسمی همراهی وجود دارد. او شروع به دویدن بنابراین کارکنان قرار داده و او را به یک جایگاه خویشتن داری: یک فرد بالغ لوپ سلاح های خود را از طریق او برای ایجاد یک بدن قفل.

"آنها بازوی خود را شبیه به این" شرلی توضیح داد سال بعد چسبیده اسلحه خود را پشت سر او "کراوات بازوی خود را پشت سر خود و فشار آن تنگ است. و آن را لطمه می زند و استخوان های شما را."

زمانی که او شروع به گاز گرفتن و لگد زدن به در ایستاده خویشتن داری شرلی دوخته بود در حالت نشسته بر روی زمین است. پس از آن کارکنان قرار داده و او را در انزوا ،

که یکی از اولین از بسیاری از حوادث و آن را تنها در رشد و بدتر زمانی که او نقل مکان کرد به بالا جاده نورواک پردیس برای کلاس سوم. (مدرسه تغییر یافته است بالا جاده مدرسه Fairfield County است.)

مقامات در منجنیق آموزش این شرکت که صاحب جاده بالا و ده ها تن از دیگر مدارس سراسر کشور می گویند که آنها نمی تواند اظهار نظر در مورد تجارب خاص دانش آموزان به دلیل آموزشی قوانین حفظ حریم خصوصی. اما مسئولان مدرسه با تاکید بر محدودیت های که در آن چندین بزرگسالان نگه داشتن یک کودک بر روی زمین به عنوان شرلی گاهی اوقات با تجربه هستند "نه معمول." آن را بسیار شایع تر آنها گفت: برای یک عضو هیات برای برگزاری یک کودک بازو برای جلوگیری از آنها را از ضربه خود را. حتی یک لمس نور است که هنوز طبقه بندی شده به عنوان یک محدودیت.

"این بسیار آموزش دیده و حرفه ای هستند که عادت به کار با دانش آموزان است که باید قابل توجهی نیاز دارد گفت:" جف کوهن مدیر عامل شرکت منجنیق یادگیری است. خویشتن داری او گفت: "آخرین رفت و آمد مکرر در همه موارد" پس از کارکنان تلاش کرده اند از راه های دیگر به ده-تشدید وضعیت.

اگر آن را آخرین راه حل آن متوسل به صدها بار در سال است. جاده بالا مدرسه نورواک گفت: آن را محدود به یک کودک و یا قرار دادن یکی در انزوا 565 بار در 2017-18 ترین سال های اخیر داده ها در دسترس است. این مدرسه ثبت نام تنها حدود 30 تا 40 کودک.

آنتونی دیویس در حال حاضر 15 یکی از شرلی همکلاسی های در جاده بالا است. او به خاطر دیدن محدودیت اتفاق می افتد "در هر روز است." او با حضور در مدرسه در کلاس پنجم و ششم به دلیل او تا به حال مشکل در کنترل خشم خود را, اما آنچه که او تجربه کرده او می گوید: فقط خشم بدتر است. "هیچ کس می خواهد به لمس. زمانی که من لمس کردم واقعا عصبانی و گاهی اوقات من می خواهم سعی کنید به مبارزه با عقب," او گفت:.

گاهی اوقات به جای عصبانی احساس او فقط احساس درماندگی. او به یاد می آورد چگونه به او ایستاده بود در راهرو و به تماشای یکی از همکلاسی های خود گریه طول خویشتن داری.

"من احساس بد است اما من می دانستم که من نمی توانستم هیچ چیز در مورد آن," او گفت:.

کارکنان در جاده در حال آموزش دیده در سراسر کشور با استفاده از تکنیک به نام "رسیدگی با مراقبت" به منظور کاهش خطر آسیب. تحت کانکتیکات قانون انزوا اتاق باید نشکن و پنجره های ویژه درب است که می تواند تنها قفل هنگامی که یک عضو هیات پایین نگه داشتن مسئولیت رسیدگی به. این است به طوری که آنها نمی تواند راه رفتن از اتاق با یک کودک قفل شده در داخل.

اما حتی با آموزش کودکان و نوجوانان هنوز هم صدمه دیده است.

یک روز در ماه ژوئن 2014, شرلی رو در مشکل برای تف کردن غذا در یک معلم است. مدرسه و مدارک پزشکی نشان می دهد چه اتفاقی می افتد. او حاضر به رفتن به انزوا بنابراین دو تن از اعضای هیات در زمان نگه دارید از او و راه او وجود دارد. او تلاش می کرد در برابر کارکنان "با کلامی و فیزیکی پرخاشگری" با توجه به گزارش. شرلی بود و 8 سال در زمان ایستاده بود 3'10" و وزن 44 پوند. او را به یک جایگاه خویشتن داری. سپس او رفت لنگی.

شرلی بی توجه بود به مدت پنج دقیقه قبل از او آمد به, با توجه به آنچه در یک مدرسه aide بعد گفت: پزشکان. این مدرسه به نام یک آمبولانس که او را به اتاق اورژانس. پزشکان نوشت: او می خواهم تا به حال تشنج.

شرلی همه به خاطر این است که: "آنها برگزاری me down. و آن را بیش از حد برای من آن را بیش از حد بود و پس از آن من گذشت."

مدرسه گزارش شکست خورده به ذکر است سفر به اتاق اورژانس. آن گفت: شرلی "به نظر می رسد به خواب رفتن" و بررسی یک جعبه نشان می دهد هیچ آسیب وجود دارد. اما شرلی قفسه سینه درد نکنه خیلی بد, او تا به حال برای رفتن به بیمارستان دوباره پنج روز بعد.

پس از این رویداد بالا جاده کارکنان مهار و منزوی شرلی بیشتر و بیشتر. انزوا اتاق که در آن شرلی بود برگزار شد و در مورد اندازه یک گنجه با استفاده از ویندوز بر روی درب و یک نور فلورسنت سقفی. زمانی که یک خبرنگار در بازدید سال گذشته اگر چه بقیه مدرسه تمیز بود و روشن روی دیوارهای یک اتاق جدا شدند و آرام و با خراش و علامت سیاه و سفید. درب ناخوانا با زشت و ناپسند و نقاشی های دیواری. شرلی متنفر اتاق. برگزار می شود وجود دارد "من می ترسم" او به یاد می آورد.

گاهی اوقات کارکنان قرار داده شرلی به انزوا اتاق برای رفتار خطرناک مانند تلاش برای بالا رفتن از یک پنجره و یا هدف قرار دادن معلمان خود را. بار دیگر خطر کمتر آشکار بود که او را تهدید به پرتاب آب در یک معلم صورت یا پانچ مانتو حلق آویز بر روی دیوار.

بالا جاده کارکنان چپ شرلی در انزوا اتاق حتی زمانی که آن را قرار داده و او را به بیشتر پریشانی. یک بار در نوامبر 2015, او رفت برای یکی پس از اخلال در کلاس و هل دادن یک معلم است. او ناراحت شد و در اتاق و شروع به التماس: "من از اینجا لطفا باز کردن درب." او فریاد "من می خواهم مادر من است." او نگه داشته بود در اتاق به مدت 25 دقیقه.

"من همیشه برای کمک'

در اوایل سال 2014 سود ملاقات با کارکنان در جاده بالا به بحث در مورد چرا شرلی بود که مهار و منزوی به طوری که اغلب. مدرسه مددکاران اجتماعی و کارشناسان رفتاری سعی در رفع این مشکل و پیدا کردن علت ریشه شرلی در پرخاشگری, با توجه به یادداشت ها. شرلی می گوید: محدودیت و seclusions خود بخشی از آنچه او ساخته شده بنابراین در لبه و سریع به ضربه.

"من نمی خواهم در این زمان از اتاق و من نمی خواهم به در که مدرسه," او گفت:.

"هیچ کس دوست دارد به در یک اتاق قفل شده در برابر خود خواهد شد" همکلاسی اش آنتونی به توافق رسیدند. "من همیشه bugged چرا که من از آنها بدم میاید که در فضاهای کوچک است. من همیشه برای کمک به."

او گفت که او می تواند اغلب شنیدن دیگر کودکان جیغ در انزوای اتاق بیش از حد. تمرکز در کلاس دشوار بود.

سود نمی فهمم چرا شرلی نگه داشته شدن محدود قرار داده و به انزوا اتاق هنگامی که آن را باعث چنین ترس شدید و اضطراب است.

"شما می دانید که آن را به ماندن با آنها را به خاطر آنها وحشت زده و آن را به ظرف غذا را با ذهن خود را," او گفت:. "و شما هنوز هم نشستن وجود دارد و در حفظ و انجام آن را به آنها و بیش از بیش و بیش در تمام طول روز ؟ که سوء استفاده است."

در مجموع بیش از پنج سال بالا جاده کارکنان مهار شرلی حداقل 96 بار قرار داده و او را در انزوا 146 بار. حداقل 25 از کسانی که محدودیت بودند در معرض ابتلا به این معنی او را بر روی زمین. مستعد محدودیت آنقدر خطرناک است که کانکتیکات ممنوع تمرین پس از جولای 2015. این مدرسه گفت: به ندرت از آن استفاده می شود در صورت پایین محدودیت متوقف و با استفاده از آنها پس از آن تاریخ است. برادر او بود مهار و 11 بار و جدا 35 برابر بیش از مدت مشابه.

آن را تعجب آور نیست که شرلی رو به یک چرخه از محدودیت و انزوا می گوید لری Desautels استاد آموزشی علوم اعصاب در دانشگاه فلوریدا warrington و ویژه سابق-معلم آموزش و پرورش. خویشتن داری فعال بدن استرس-پاسخ سیستم با قرار دادن کودک در یک پرواز-یا-حالت مبارزه است که تشدید این وضعیت است. انزوا است به خصوص مضر او گفت: از آنجا که کودکان یاد بگیرند که چگونه برای تنظیم احساسات خود را با پیروی از نشانه های از بزرگسالان اطراف آنها را. اگر کودکان به سمت چپ به تنهایی در اوج خود بحران عاطفی آنها هرگز یاد بگیرند راه های سالم برای آرام کردن.

"هنگامی که ما منزوی کردن بچه ها, آنچه ما در حال انجام است و ما به معنای واقعی کلمه آسیب رساندن به خود neurobiological پاسخ," او گفت:. "و ما به خطر انداختن استرس پاسخ سیستم و آسیب رساندن به بافت مغز."

مدارس' دیدگاه

مدارس خصوصی مانند جاده بالا اشاره آنها اغلب در خدمت دانش آموزان با جدی مسائل روانی و رفتار پرخاشگرانه است که مدارس دولتی نمی تواند آدرس. در کانکتیکات یک سوم از تمام دانش آموزانی که در حال قرار دادن خصوصی در کشور را تشخیص اختلال عاطفی. تنها هدف از محدودیت و انزوا این مدارس می گویند این است که به نگه داشتن دانش آموزان و معلمان امن است.

برخی از جاده بالا را به خانواده ها می گویند مدارس شده اند یک نجات دهنده زندگانی. برندا Dionne می گوید پسرش کامرون است که مبتلا به اختلال عاطفی است به مراتب شادتر در حال حاضر در جاده بالا مدرسه والینگفورد از او در مدرسه دولتی وجود دارد, او را اغلب نشان می دهد تا در مدرسه برای پیدا کردن فرزند خود را در دستبند. "این یک جنگ مداوم پس از مهد کودک, بنابراین ما بسیار سپاسگزار برای بالا جاده و کارکنان خود را شگفت انگیز است," او گفت:.

'شما نمی توانید Netflix آنها در تمام طول روز': آنچه اتفاق افتاده است زمانی که coronavirus این بسته ویژه آموزش و پرورش مدرسه,

مدرسه دیگری که در دفاع از خویشتن و انزوا است کارولینای شمالی مرکز در ریچموند, ویرجینیا که ثبت نام حدود 190 دانش آموزان مبتلا به اوتیسم. در یک سال تحصیلی 2017-18, کارولینای شمالی مستند 968 حوادث داری و 2,988 از انزوا.

کارولینای شمالی مقامات می گویند آنها گزارش بیش از سایر مدارس به دلیل, آنها, آهنگ تک تک از حادثه, حتی اگر آن طول می کشد فقط چند ثانیه است. هنوز این اعداد بالا حتی در مقایسه با دیگر آموزش و پرورش ویژه مدارس: کارولینای شمالی گزارش داد قرار دادن کودکان و نوجوانان به انزوا 10 بار تا آنجا که دیگر خصوصی ویژه آموزش و پرورش مدرسه, مجوز در ایالت ویرجینیا.

در کارولینای شمالی به شدید ترین نوع خویشتن داری شامل حداقل چهار و حداکثر هشت بزرگسالان برگزاری یک دانش آموز رو به بالا بر روی زمین در حالی که یکی دیگر عضو هیات نظارت بر. تعداد زیادی از بزرگسالان لازم است به پایین نگه داشتن دانش آموز اسلحه و گفت: الی Newcomb, مدیر آموزش و پرورش. او گفت: آن را امن تر است این راه, چرا که "بیشتر مردم بدان معناست که آنها در حال رفتن به استفاده از نیروی کمتر."

سارا رتنر است و یک پسر در کارولینای شمالی که غیرکلامی است و مبتلا به اوتیسم است. او می داند که او پسر بوده است مهار و منزوی در مدرسه اما او اعتماد آن را برای امنیت خود. "هیچ کس می خواهد فرزند خود را برای مهار و یا در ایمنی جدایی دارد اما در بار او را واقعا صدمه دیده خود را بدون که مداخله" او گفت:.

وقتی گفت این مدرسه تا به حال تقریبا 4000 حوادث در سال, او گفت:, "به دنبال در آن اعداد بدون متن به طور کامل غیر منصفانه به این مدرسه است و نه در همه آنچه در همه پدر و مادر من می دانم که در اینجا می گویند. این مدرسه در دانش آموزان است که دیگر هیچ مدرسه را حفظ خواهد کرد به دلیل عود مشکلات رفتاری."

مقامات از جاده بالا و کارولینای شمالی اشاره می کنند آنها در حال شفاف در مورد آنچه در مدارس دیگر را در تاریکی. یک گزارش در سال گذشته از دولت دفتر پاسخگویی chided بسیاری از کشور بزرگترین مدرسه مناطق از جمله شهر نیویورک و کل ایالت هاوایی برای به دروغ ادعا می کنند که آنها تا به حال هیچ محدودیت و یا در انزوا.

"ما را بسیار جدی مسئولیت به گزارش این حوادث گفت:" کوهن از جاده بالا پدر و مادر منجنیق یادگیری است. "بسیاری از سیستم های مدرسه فقط گزارش در همه."

مدارس خصوصی می گویند ممنوعیت انزوا به عنوان دموکرات ها در کنگره به دنبال انجام خواهد باید عواقب ناخواسته. پس از ایلینوی گذشت اضطراری ممنوعیت انزوا و برخی از انواع محدودیت, شیکاگو تریبیون گزارش داد برخی از مدارس خصوصی گفت: آنها ارسال خواهد کودکان خانه به دلیل آنها نمی تواند امنیت خود را تضمین کند.

"اگر کسانی که روش ممنوع وجود دارد دانش آموزانی که در حال رفتن به پیدا کردن مشکل حفظ مدرسه کارگماری گفت:" دانیل جانسون مدیر اجرایی انجمن ملی خصوصی ویژه مراکز آموزش. "ما در مورد چیزهایی مانند افزایش مشارکت اجرای قانون و سازمان های دیگر که لزوما روت برای حمایت از دانش آموزان با این رفتاری نیاز دارد."

فعالان که باور نمی کنم در استفاده از خویشتن داری اما با آن موافق نیست استدلال است. آنها اشاره می کنند برخی از مدارس با همان اندازه چالش برانگیز دانش آموزان استفاده نمی محدودیت در تمام مدارس مانند سده در پنسیلوانیا که در خدمت دانش آموزان است که باید بارها و بارها شکست خورده و یا لگد از مدارس دیگر با توجه به مشکلات رفتاری. گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس رفت از بیش از 1000 فوت از یک سال به صفر پس از آن خود را تعطیل انزوا اتاق و بازرسی و نگهداری رفتار سیستم مدیریت به تمرکز بر اجتناب از موانع.

چگونه آنها آن را انجام داد: 'خشن ترین' ویژه آموزش و پرورش در مدرسه به پایان رسید محدودیت و انزوا

"هنگامی که مردم می گویند:" ما باید برای انجام این کار از آنجا که این واقعا دشوار کودکان و نوجوانان,' من نمی خرید که گفت:" لسلی Margolis, یک وکیل حقوق معلولین مریلند. "من نمی خرید که وقتی که من شنیدن داستان از جاهای دیگر است که باید همه اما حذف استفاده از خویشتن."

در مریلند خصوصی ویژه مدارس آموزش و پرورش برای اختصاص نیمی از همه گزارش خویشتن داری و انزوا حوادث در هر دو 2018 و 2019. مارگولیس استدلال مدارس خصوصی قرار است به تخصص و آموزش از مدارس دولتی و در نتیجه باید قادر به پیدا کردن جایگزین های که کار می کنند.

"آن را سرزنش فرد معلول برای این واقعیت است که مردم با استفاده از یک ضربه بالقوه مرگبار مداخله در آنها" او گفت: "به جای اینکه به دنبال بازگشت و درخواست, 'چه چیزی می تواند به ما به عنوان کارکنان متفاوت انجام?'"

یک دولت که شمارش محدودیت – تا زمانی که آن را نمی

با وجود تعداد زیاد در مدارس مانند کارولینای شمالی و جاده بالا ترین متحده شده اند و تمایلی و یا حتی هرگز در نظر گرفته شده — نظارت بر مدارس خصوصی' استفاده از محدودیت و انزوا. کالیفرنیا که در آن حدود 12000 ویژه دانش آموزان آموزش و پرورش قرار داده شده اند توسط این دولت "غیر دولتی تعیین مدارس" استفاده نیاز به تمام مدارس به گزارش استفاده از محدودیت و انزوا.

در عین حال در سال 2013, کالیفرنیا قانونگذاران لغو نیازهای کسانی که در تلاش برای کاهش هزینه ها برای مردم است. که در حدود همان زمان آنتونی تاج آغاز شده که مهار خود را برای به چالش کشیدن رفتارهای در سن برنردینو روشن آتی آکادمی با توجه به اسناد قانونی است.

آنتونی شد مبتلا به اوتیسم در سن سه سالگی و سن برناردینو مدرسه منطقه اشاره او به طور علنی با بودجه بخش خصوصی اجرا روشن آینده هنگامی که او هشت در سال 2006. روشن آتی به اجرا در چندین دانشگاه در سراسر رودخانه و سان برناردینو شهرستان است که در خدمت دانش آموزان مبتلا به اوتیسم و اختلال عاطفی. این مدرسه حدود 140 دلار در روز در پول در هر دانش آموز با توجه به یک سال 2017 قرارداد.

در عرض چند سال از شروع روشن آینده Rosalia مونز گفت نوه اش شروع به آمدن به خانه با اشتباه, لباس, کفش گم شده و یا خراش جزئی. هنگامی که او به نام به تقاضای توضیح کارکنان می گویند آنتونی خاکی خود و یا بدست به یک مبارزه است. آنها هرگز دریافت گزارش از محدودیت های این نوع شرلی خانواده های دریافت شده از جاده بالا است.

Rosalia مونز و آنتونی, عمه ، خاله, گلوریا مونز گفت: آنها با اینحال نگه داشته آنتونی در روشن آتی زیرا او همیشه به نظر می رسید هیجان زده برای رفتن به مدرسه. "او صحبت نمی, بنابراین او نمی تواند به ما بگویید که چه دوست داشت و آنچه که او را دوست ندارد" مونز گفت. "اما به عنوان به زودی به عنوان شما ذکر شده در مدرسه او می خواهم تا نور."

اعضای خانواده می گویند که آنها هرگز نمی تواند تصور کند چه اتفاقی خواهد افتاد به آنتونی در یک اتوبوس سوار از روشن قراردادهای آتی در ماه دسامبر سال 2016.

آنتونی 18 در زمان شروع به اقدام کردن در اتوبوس, جایی که او صرف بیش از دو ساعت در روز مهار به صندلی خود را با توجه به سوابق پلیس است. لوئیس Bonilla, اتوبوس, راننده, پلیس گفت که آنتونی صندلی مهار شد تبدیل شدن به شل بنابراین او کشیده و به کمک دو دستیاران مهار ، Bonilla می گوید او برگزار شد آنتونی فوقانی بدن به طوری که نوجوانان را در سر قرار داده شد ،

آنتونی آغاز شده فریاد "من انجام داده ام من انجام داده ام" و Bonilla او منتشر شد. اما او از سر محدودیت زمانی که آنتونی ادامه داد: برای مبارزه است. چند دقیقه بعد دختر بدن رفت لنگی.

Bonilla سعی به انجام CPR بدون موفقیت است. آنتونی مرده اعلام شد از خفگی در بیمارستان.

"اگر آنها می ایم فقط راه می رفت دور او می ام و آرام گفت:" گلوریا مونز. خانواده است که در حال حاضر تحت پیگرد روشن آینده برای حمله به باتری و غیر عمدی.

آنتونی اعضای خانواده گفت: آنها هرگز اطلاع از هر گونه حادثه از خویشتن داری در طول 11 سال او با حضور در مدرسه. در عین حال آنها در حال حاضر متوجه شدم که آنتونی بود مهار و حدود 20 بار گفت: دیل Nowicki, مونز وکیل که کشف این حوادث در حالی که بررسی های پلیس و سوابق تحصیلی برای شرکت در طرح دعوی در دادگاه.

Nowicki گفت: پرونده از موانع بازگشت به 2014, اما وجود دارد می شده اند و حتی بیشتر "با توجه به کمبود مدرسه گزارش و عدم برقراری ارتباط هر گونه مشکلات به خانواده است."

سوابق نشان می دهد Anthony شده بود مهار شده در یک روش مشابه در اتوبوس فقط یک هفته قبل از مرگ او. آنتونی مادر بزرگ گفت: روشن آینده هرگز به خارج از خانواده برای پیشنهادات در مورد چگونه به آرامش آنتونی پایین.

"ما تا به حال هرگز به او را مهار و یا با پلیس تماس بگیرید," مونز گفت. "ما تنها به او زمان استراحتی. و یا گاهی اوقات او نیاز به یک آغوش و پس از آن او می خواهم آرام."

روشن آتی رئیس جمهور بتی Colucci کاهش یافته است به نظر آنتونی مورد با توجه به انتظار دادخواهی اما گفت که مدرسه داری نرخ "مقایسه" که از مدارس دیگر در خدمت مشابه جمعیت.

در حالی که آن را غیر ممکن است برای گفتن آنچه که اتفاق افتاده است به آنتونی اگر الزامات گزارش نشده بود لغو شده است در سال 2013 اعضای خانواده اش می گویند شفافیت بیشتر می تواند هشدار داده اند آنها را به روشن آتی' تاکتیک و قبل از مرگ خود — که هنوز هم وجود دارد زمان به مداخله از طرف او.

بین 2015 و 2018, 21 از 22 شکایت رسمی در کالیفرنیا در مورد محدودیت و seclusions درگیر غیر از مدارس دولتی مانند روشن آینده.

برای درک بهتر این فرکانس از این حوادث قانونگذاران ابقاء گزارش مورد نیاز برای مدارس خصوصی در سال 2018 است.

آنتونی عمه, گلوریا مونز گفت: دولت همچنین باید نیاز به مدارس با نرخ بالا از خویشتن داری به برقراری ارتباط فعال با پدر و مادر.

"من فکر می کنم اگر آنها انجام داده بود که آنتونی هنوز هم می توان در اینجا گفت:" مونز. "برقراری ارتباط با پدر و مادر شماره یک است. وجود دارد بسیاری از غیرکلامی کودکان که نمی توانند برای خود صحبت می کنند."

خانواده خود را شکایت عمومی

با این حال حتی زمانی که خانواده ها صحبت می کنند تا برای فرزندان خود آن را همیشه نمی تواند منجر به تغییر.

در ماه مه سال 2016 باربارا سود و دو خانواده دیگر رفت به جلسه نورواک هیئت مدیره آموزش و پرورش و علنا متهم به مدرسه از کودک آزاری است. گفتند بچه های خود را در آمدن به خانه از جاده بالا با کبودی و خراش با توجه به گزارش رسانه های محلی و هیئت مدیره آموزش و پرورش دقیقه است.

آنتونی دیویس' خانواده وجود دارد. مادر او گفت: او نوه برگزار شد در انزوا تا زمانی او ادرار خود را در. "من نمی ادرار در خودم بر روی هدف" آنتونی به تازگی گفته یک خبرنگار. "من فقط نمی تواند آن را نگه دارید دیگر. آنها که برای بسیاری از کودکان است."

Regina Russell, Anthony Davis مادر گفت: او عصبانی بود که مدرسه می تواند مهار با هیچ عواقب. اگر او فرستاده بود پسر خود را به مدرسه پس از درمان مشابه در خانه "سپس شما تماس خواهد بود DCF بر من," او گفت: در مصاحبه اخیر خود با اشاره به بخش کودکان و خانواده ها.

همه خانواده ها که شکایت کرده است که شب شد آفریقایی-آمریکایی است. برندا پن-Williams, رئیس, Norwalk, NAACP و سود آن معتقد است نژاد عوامل را که مهار در دولت است.

"فقط می خواهم آنچه را که آنها به جورج فلوید آنها را به زانو در گردن ما," او گفت:.

افراد معلول تجربه تبعیض بیش از حد: آنها در حال اعتراض به پلیس خشونت COVID-19 تبعیض

آنتونی اما گفت که او متوجه نیست که تبعیض نژادی در جاده بالا است. "همه اساسا محدود وجود دارد," او گفت:.

در این هفته پس از باربارا سود در زمان او شکایت عمومی شرلی بود که مهار پنج بار در مدرسه. او رو به حالت تعلیق در پایان از آن هفته و رفت و هرگز به عقب. آنتونی چپ جاده بالا به عنوان به خوبی.

در پاسخ به پدر و مادر, نگرانی دولت و وزارت آموزش و پرورش راه اندازی یک بررسی از آنچه رخ داده در جاده بالا است. گزارش نهایی هیچ مدرکی مدرسه "مورد آزار قرار گرفته و یا عمدا باعث آسیب به هر یک از دانش آموزان" و یا استفاده نامناسب خویشتن داری و یا در انزوا. محققان همچنین بررسی گزارش آسیب که راه خود را تا به حال ارائه شده به وزارت آموزش و پرورش و یافت "هیچ آسیب های جدی (فراتر از کمک های اولیه)" به دانش آموزان که خانواده شکایت کرده بود.

این گزارش می گوید محققان مصاحبه با پدر و مادر اما سود گفت: آنها هرگز به او صحبت کرد. در غیر این صورت آنها شناخته شده اند که در مورد شرلی سفر به اتاق اورژانس. (راسل گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید اگر محققان به او صحبت کرد.) مشابه تحقیقات از پلیس و کودک خدمات محافظ نیز بسته شده است.

فاینستاین ویژه-آموزش و پرورش وکیل گفت که او را شگفت زده کرد این تحقیقات هیچ شواهدی از تخلف در جاده ها است. "ما وزارت امور خارجه است که محل دفن هر گونه جدی بررسی," او گفت:.

در سال 2019 ارزیابی تیم از کانکتیکات وزارت آموزش و پرورش در بازدید از نورواک پردیس به عنوان بخشی از دوباره روند تصویب است که اتفاق می افتد هر پنج سال. متعاقب آن ارزیابی گزارش هیچ اشاره ای قبلی اتهامات و هیچ توصیه هایی در مورد کاهش محدودیت و یا در انزوا. آن را به گرمی تقدیر مدرسه برای ساخت "تلاش های قابل توجهی به دم تروما-اطلاع مراقبت و شیوه های تمرکز حواس با یک رفتار گرا ،

کیرمصنوعی Tyllis و آنتونی همه پشت در مدرسه عمومی در نورواک. سود گوید حتی سال بعد بچه های خود را هنوز هم نشان می دهد نشانه هایی از تروما از آنچه رخ داده در جاده بالا است. شرلی نمی تواند ایستاده بودن به تنهایی. حتی زمانی که او طول می کشد حمام او برگ درب باز کردن یک کرک برای احساس امنیت. او آرزوی, برای, توجه, اما او همچنین عدم اعتماد و سریع به خشم. مغز او سود می گوید هنوز هم در مبارزه-یا-حالت پرواز.

آنتونی گفته او تعجب تا ببینید که چگونه متفاوت خود را همکلاسی قدیمی شرلی عمل کرده و زمانی که او را دیدم او را دوباره در مدرسه بالا است. زمانی که او بود در جاده بالا "او همیشه یک معنی, چهره, چون او فقط اینقدر عصبانی وجود دارد." در مدرسه او در نهایت او را دیدم شاد و دوستانه کنار. "او می خواهم در واقع یک لبخند بر روی صورت خود."

شرلی توافق کردند که او را به انجام بهتر در مدرسه. در یک مصاحبه قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس مدارس بسته او ذکر شده خاموش چیزهایی که ساخته شده او را خوشحال: "من دوستان من هنر من موسیقی است." و او افزود: "آنها لازم نیست که زمان از اتاق وجود دارد. خدا را شکر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب