دیرین دیترویت ورزشی رسانه های شخصیت جیمی Samuelsen می میرد در 48

آنتونی Fenech مطبوعات آزاد دیترویتمنتشر شده 7:33 PM EDT Aug 2, 2020جیمی Samuelsen یک دیرین صدای در دیترویت رسا

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

جیمی Samuelsen یک دیرین صدای در دیترویت رسانه های ورزشی, صحنه درگذشت در روز شنبه پس از یک نبرد طولانی با سرطان روده بزرگ است. او 48 سال است.

Samuelsen شد مبتلا به سرطان روده بزرگ 19 ماه پیش اما خود را نگه داشته وضعیت خصوصی تا هفته گذشته.

او جان سالم به در برد با همسرش, کریستی مک دونالد و سه فرزند کارولین, 16; جاش, 14; و کاترین 11.

Samuelsen صرف نزدیک به کل کار حرفه ای در دیترویت بازار اخیرا در WXYT شرکت میزبانی "جیمی و سنگی" صبح با نشان دادن هدر پارک از سال 2016. قبل از آن Samuelsen زمان صرف شده در WDFN, WRIF و WCSX در رادیو فاکس 2 در تلویزیون و نوشت: پست های وبلاگ در Freep.com برای بیش از یک دهه.

یکی از Samuelsen را دیرین گروه در رادیو و تلویزیون اخبار دیترویت نویس باب Wojnowski اعلام کرد Samuelsen مرگ در توییتر شنبه شب از طرف خانواده. Wojnowski گفت Samuelsen بود "احاطه فوق العاده اش با خانواده او رفت و مسالمت آمیز است."

Samuelsen آگاهانه خود را گوش دادن به مخاطبان در مورد تشخیص خود در روز دوشنبه و خطاب به مطبوعات آزاد در مورد تشخیص خود گفت که او آن را نگه داشته و آرام برای محافظت از کودکان خود را.

"بدیهی است که همه زندگی ما بودند تبدیل وارونه زمانی که ما در بر داشت اما ما می خواستیم به زندگی خود را به عنوان طبیعی که ممکن است," او گفت:. "به علاوه با توجه به این واقعیت است که من در رادیو کار و همسرم با این نسخهها کار در تلویزیون من می خواستم مطمئن شوید که آن را نمی تحت تاثیر قرار زندگی خود را.

"احساسی ترین لحظات برای من در طول این چیز تمام شده است از خانواده" Samuelsen گفت.

Samuelsen رشد در شمال کالیفرنیا و شروع کار خود را در شیکاگو در اواسط 1990s پس از فارغ التحصیلی از شمال غربی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن