فیلم

تو وقت اضافی خود در انزوا. ما باید یک دسته از سری فیلم را برای شما به تماشای.

پس از شما binged “ببر شاه” مانند هر کس دیگری شاید آن زمان به پهلو به یک حق رای دادن فیلم آن چیزی است که مورد علاقه و یا یک تجربه کاملا جدید است. (هنگامی که همه این است که بر هیچ کس تا کنون می تواند اعتراف کند که آنها هرگز دیده می شود یک “جنگ ستارگان” و یا Marvel فیلم دوباره.)

خوشبختانه هالیوود امادگی برای عواقب لذت ببر و ری بوت به شکل دراورده شده مجموعهای از زمان trilogies و مجموعه که در آن شما می توانید شیرجه رفتن در سر برای اولین بار در یک پروژه جدید. برای کسانی که مایل به تماشای هر فیلم جیمز باند است که مانند یک کار تمام وقت است.

برای کسانی که در حال بازی در اینجا 20 بهترین سری فیلم به تماشای با مشاوره در بیشتر باید ببینید فصل فردی به عنوان به خوبی به عنوان skippable نوشته است.

نیاز به یک coronavirus فرار ؟ در اینجا 100 فیلم برای هر سینمایی حسرت

ماندن از هم جدا با هم: یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

‘بیگانه’

همیشه در حال تحول حق رای دادن مخلوط علمی تخیلی و وحشت نگه داشته است چیزهای جالب پس از سال 1979 به ما یک قهرمان افسانه ای در الن ریپلی (Sigourney Weaver) در اوایل فیلم ها و تمام زمان موجود در طراحی H. R. Giger را Xenomorph.

حتما ببینید: ریدلی اسکات اصلی “بیگانه” و جیمز کامرون سال 1986 “بیگانگان” به همان اندازه حیرت انگیز سابق بودن claustrophobic چیلر در فضا و دومی چشمگیر اکشن حماسی.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: “بیگانه در مقابل درنده” فیلم فجيع و در سال 1997 “بیگانه رستاخیز” رفت و برخی از مکان های عجیب و غریب با شبیه سازی ریپلی.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘بازگشت به آینده’

شما می شود به نام زمان-سفر سری با نفوذ بیشتر و یا بیشتر اشاره شده به عنوان Michael J. Fox سه گانه سفر به سال 1955 2015 (برگشت وقتی بود که هنوز هم این پرت و دور افتاده در آینده) و 1885.

حتما ببینید: اصلی است که هنوز هم بهترین به عنوان روباه Marty McFly برای رفتن به گذشته به مطمئن شوید که پدر و مادر خود را در عشق سقوط و برخورد با مادر خود (Lea Thompson) ضربه زدن بر او.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: قطعا وجود دارد یک مورد به تدریج کاهش می گرداند در گذشته دو فیلم هر چند خلاصه از غرب با طعم “بازگشت به آینده III” هنوز هم کار می کند.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘شوالیه تاریکی’ سه گانه

ابتدا با “بتمن آغاز می شود” سری گروگان توسط کریستوفر نولان به یاد محبوب Caped Crusader شن و عمق برجسته بازیگر در, Christian Bale, به علاوه هیث لجر تمام زمان تصویر به عنوان بذله گو.

حتما ببینید: لجر می رسد در فصل دوم “شوالیه تاریکی” را به من قرض بدهید جنون و ضرب وشتم به یک داستان در نهایت در مورد پیدا کردن بشریت در میان هرج و مرج خالص.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: حتی با یک نقاب Tom Hardy as Bane با انعقاد “Dark Knight Rises” یک یاس. (هر چند آن را “شهروند کین” در مقایسه با جورج کلونی “Batman & Robin.”)

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘The Conjuring’

ترسناک تاریخ است پر از یاد ماندنی سری (“جمعه 13” “هالووین”) و مدیر James Wan freaky به اساطیر بر اساس سوء استفاده از زندگی واقعی محققان ماوراء الطبیعه است یک پناهگاه اخیر وحشت گلشیری.

حتما ببینید: دو اصلی “Conjuring” فیلم (با بازی پاتریک وارن و Vera Farmiga به اد و لورین وارن) اصلی مجرمان در به طور آهسته از لرز به خصوص 2016 عاقبت با برخی از جدی “جن گیر” vibes.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: از spinoffs شده اند یک کیسه مخلوط و بدترین است “راهبه” یک 1950s-مجموعه prequel است که به طور کامل ضایعات آن شیطانی بانوی برجسته پارچه.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘مرگ’

بروس ویلیس جان McClane شد یک نفس از هوای تازه زمانی که او نشان داد تا در سال 1988 یک relatable قهرمان اکشن که تا به حال همه نوع دیوانگی در او پرتاب تنها به عقب بر گردیم تا با شوخ تلافی و ابتکار عمل به یدکی.

حتما ببینید: اصلی “مرگ” یک قوی فیلم اکشن که دو برابر به عنوان یکی از بهترین فیلم کریسمس تا کنون.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: از دیگر چهار اقساط همه جا هستند هر چند نقطه کم است “یک روز خوب برای جان سخت” که نورد Jai Courtney به عنوان McClane پسر.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘Fast & Furious’

عضله محدود اکشن سری استعداد است ما با نه تستوسترون سوخت extravaganzas به عنوان Dominic Toretto (وین دیزل) و ماشین خود را دوست خدمه رفته از خودرو-سرقت هود به جهان-صرفه جویی در بچه ها خوب است.

حتما ببینید: پس از چهار تا حدودی بدون زرق و برق فیلم های “سریع و خشمگین” فیلم واقعا revved به دنده با علاوه بر این از “حق رای دادن ویاگرا” دواین جانسون در فیلم “Fast Five.”

اما در صورت تمایل به جست و خیز: شمارش نیست جانسون spinoff “هابز & Shaw” “2 Fast 2 Furious” تنها “سریع” فیلم بدون دیزل. و آن را نشان می دهد.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

“پدرخوانده” سه گانه

فرانسیس فورد کاپولا وسیع خانواده saga مظهر گانگستر طرفداران در هالیوود با قاتلان ردیف از بازیگری استعداد (از جمله مارلون براندو رابرت دنیرو و Al Pacino).

حتما ببینید: 1972 اولین فیلم و 1974 عاقبت هر دو برنده بهترین تصویر بله هستند کسانی که بدون brainers.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: “The Godfather III” بدنام است به عنوان ضعیف اگر چه همین دلیل خطر داشتن یک سر اسب در تخت خواب خود را ؟

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘هری پاتر’

OK, مطمئن, J. K. Rowling کتاب بهتر است. هنوز هم آن را فوق العاده سرگرم کننده شاهد دانیل رادکلیف رشد کردن به عنوان یک پسر جادوگر در طول هشت فیلم را در لیز بزرگترین بد این سمت از پروفایل این کاربر Vader.

حتما ببینید: “زندانی آزکابان,” Alfonso Cuaron 2004 فصل سوم تاریک است فوق العاده شیک و enjoyably عجیب و غریب به عنوان هری ملاقات مبهم Sirius Black (Gary Oldman).

اما در صورت تمایل به جست و خیز: 2002 دوم فیلم “تالار اسرار” خم بسیار kiddie که در مقایسه با بقیه.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

“چگونه برای آموزش اژدها شما’

با عرض پوزش “داستان اسباب بازی” پیشرفته وجود ندارد بهتر متحرک سری از فانتزی حماسی شامل یک وایکینگ و پوسته پوسته ،

حتما ببینید: 2010 فیلم اول را از نظر شخصیت و روابط و 2014 عاقبت جهان-ساختمان تعجب می کنم.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: همه آنها بسیار خوب است هر چند سال گذشته فیلم سوم فاقد برخی از دیگران سحر و جادو.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘ایندیانا جونز’

هریسون فورد شلاق-ترک خوردگی باستان شناس سفر کرده است جهان پانچ نازی ها نجات آثار باستانی و اجتناب از داشتن صورت خود را ذوب کردن – همه برای خوب بیشتر.

حتما ببینید: “مهاجمان صندوقچه گمشده” معرفی هنری جونز جونیور و یکی از بهترین فیلم تا کنون ساخته شده است.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: فیلم دوم “معبد رستاخیز” ویژگی های کاملا مناسب عمل بسته بندی شده باز پس فقط توقف بعد از آن و قبل از همه چیز بد است.

که در آن به تماشای: Netflix, آیتونز, FandangoNOW

جیمز باند مجموعه

Coronavirus تاخیر دانیل کریگ 007 قو آهنگ “هیچ زمانی برای مردن” به سقوط آزادی که به هر کس وقت اضافی برای گرفتن در انگلیسی superspy 26 قبلی و تلاش های مختلف روی صفحه personas از خشن و جست و خیز شون کانری به uber-suave پیرس برازنان.

حتما ببینید: هر باند دارای یک standout از جمله کانری را “Goldfinger” راجر مور “جاسوسی که مرا دوست داشت,” تیموتی دالتون “مجوز برای کشتن” برازنان “در GoldenEye” و کریگ “Skyfall.”

اما در صورت تمایل به جست و خیز: برازنان را آخر “مرگ یک روز دیگر” دارای Halle Berry, مدونا و بارهای از campy بی معنی است.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘John Wick’

مورد علاقه دوستداران سگ همه جا کیانو ریوز ” خوب لباس پوشیدن و بازنشسته عنوان قاتل است yanked به جهانی اموات در یک سری با bonkers-خوب دنباله عمل و بسیاری از به یاد ماندنی می کشد.

حتما ببینید: اولین فیلم از 2014 هیچ دولا دولا راه رفتن و در عین حال 2017 را “فصل 2” است که واقعا می سازد از جذاب “فتیله” اساطیر.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: هیچ یک از آنها است. ریوز یک گنجینه ملی است.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘پارک ژوراسیک’

طوری مهندسی ژنتیکی یک دسته از دایناسورها در پارک نیست, بزرگترین ایده. شما نمی توانید انکار خنکی از آنها romping و stomping دوباره, در, استیون اسپیلبرگ 1990s دوران فیلم و یا اخیر برداشت به ریاست کریس پرات.

حتما ببینید: اسپیلبرگ اصلی ارائه می دهد عینک تصویری از CGI dinos زوج با یک افزایش John Williams نمره برای یک حس کودکانه هیبت با برخی از قطعی ریسک بالا خطر است. (با تشکر از T. rex.)

اما در صورت تمایل به جست و خیز: در زمان B-grade “Jurassic Park III” نورد از طریق در سال 2001 اولیه تازگی – و Spielbergian تعجب رفته بود.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

کوین اسمیت View Askewniverse

راه قبل از تعجب نکردم مشترک جهان, 1994 نیوجرسی-مجموعه indie پدیده “کارمندان” موج با هم یک گروه از شخصیت های عجیب و غریب با جی (Jason Mewes) و Silent Bob (اسمیت) به عنوان خوانده یونانی کر اتصال همه آنها را.

حتما ببینید: در حالی که سیاه و سفید “کارمندان” کمک لگد کردن یک نسل جدید از فیلم 1997 عاشقانه, dramedy “در تعقیب امی” با بن افلک و جوی لورن آدامز اسمیت بیشتر روشنگری تصویر.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: سال گذشته “Jay and Silent Bob راه اندازی مجدد” یک retread آشنا با تماس مجدد و تکه عمدتا برای, هاردکور, اسمیت طرفداران و البته با گاه به گاه برنده بیت از نکات دقیق وظریف.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘ارباب حلقه ها’ و ‘هابیت’

پیتر جکسون اقتباس از J. R. R. Tolkien را در میانه زمین است که دید ناگهان تلاش حماسی برای اولین بار دیده می شود از طریق چشم از فرودو بگینز (Elijah Wood) و سپس خود را “عمو” بیلبو (مارتین فریمن) در یک prequel داستان.

حتما ببینید: “بازگشت پادشاه” برنده بهترین تصویر بسته از “حلقه” چرخه و مجموعه ای از یک بار به صورت فانتزی جنگ است.

اما احساس می کنید به جست و خیز: از “هابیت” سه گانه خوب است اما نمی مقایسه با سلف خود.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘Mad Max’

استرالیا کارگردان جورج میلر شده است استاد پر آخرالزمانی wastelands با رواقی قهرمانان دهه اول با مل گیبسون برای سه فیلم (از جمله 1979 را “مکس دیوانه”) و اخیرا تام هاردی در سال 2015 را “مکس دیوانه: خشم جاده.”

مطمئن شوید که به تماشای: “خشم جاده” یکی از بهترین فیلم های این قرن دو ساعت تعقیب و گریز تلنگر و حمله رعد اسا در حواس با شدت زن لبه.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: “Mad Max Beyond Thunderdome” از سال 1985 که بیشتر cheesetastic ورود در مقایسه با بقیه هر چند آن را هدیه ما تینا ترنر با کمان پولادی.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

مارول سینمایی جهان

این “بی نهایت حماسه” از 23 ابرقهرمان فیلم با شروع سال 2008 را “مرد آهنین” است دقت گردد داستان از ریشه و تیم یو پی اس که شما را حفظ خواهد کرد طراحی شده از طریق هر مستند.

حتما ببینید: “کاپیتان امریکا: سرباز زمستان” است و نه فقط یک capes-و-شلوار فیلم اما فوق العاده سیاسی, هیجان انگیز, و شما نمی توانید به اشتباه با هر اصلی “انتقامجویان” فیلم (به جز برای “Age of Ultron”).

اما در صورت تمایل به جست و خیز: ما نمی خواهد فکر می کنم بد از شما حرکت گذشته “ثور: دنیای تاریک” “هالک شگفت انگیز” و “مرد آهنین 2” برای ساده تر کردن اهداف.

که در آن به تماشای: دیزنی+ آیتونز FandangoNOW

‘ماموریت غیر ممکن’

تام کروز خود را پاپ-فرهنگ تجدید حیات بازیگران در فیلم اساس 1960 تلویزیون نشان می دهد و او می پوشد نقش قهرمان اکشن خوب scooting در اطراف سریع موتور سیکلت و حلق آویز کردن هواپیما به عنوان superspy اتان هانت.

حتما ببینید: قسط چهارم “پروتکل شبح” شده است ارتفاع تا کنون از شش فیلم – و ویژگی های کروز انجام چیزی که از 1700 فوت کردن زمین در دبی.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: “ماموریت: غیر ممکن 2” است همه جان وو و نه مقدار ماده.

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘راکی’ و ‘کیش’

سیلوستر استالونه با عنوان نهایی underdog داستان بوکسور Rocky Balboa با قهرمانی یو پی اس و knockdowns انبوه قبل از عبور از باتوم به Michael B. Jordan آدونیس کرید و ساخت آن را یک نسل حماسه.

حتما ببینید: 1976 را OG “راکی” برنده بهترین تصویر است و فقط یک دیدنی محرک ورزشی فیلم. اما آیا خواب در اول “عقیده” که مصرانه خواست احساس مشابه نزدیک به 40 سال بعد.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: “Rocky V” بود دانه بد دادن راکی آسیب مغزی به مقابله با و همچنین به عنوان یک hotheaded جوان pugilist (اواخر تامی موریسون).

که در آن به تماشا کنید: آیتونز, Vudu, FandangoNOW

‘جنگ ستارگان’

به رهبری توسط nine-دانلود فیلم اسکای واکر, حماسه, George Lucas’ کهکشان دور از lightsaber-دارای حق اعمال رزمندگان megalomaniacal فاشیستی خائنانی, good-hearted شورشیان سرد شکارچیان فضل و قهرمانانه شاهزاده خانم است فقط به عنوان عالی به عنوان شما شنیده ام.

مطمئن شوید که به تماشای: اصلی سه گانه کلاسیک را در خود تم خوب در مقابل بد و قابل توجه در داستان سرایی دامنه.

اما در صورت تمایل به جست و خیز: شما واقعا نمی خواهد از دست هر چیزی بیش از حد مهم توسط nixing “The Phantom Menace.”

که در آن به تماشای: دیزنی+ آیتونز FandangoNOW

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>