در آمریکای لاتین بزرگ باشگاه های لیگ در حال بهره برداری از چشم انداز به عنوان جوان به عنوان 12, خلاف کاران گفت: فدرال

مسیحی قرمز و Teri تامپسون ویژه به ایالات متحده آمریکا امروز ورزشیمنتشر شده 9:50 AM EDT Jun 16, 2020زمان در حال

توسط NEWSAMINS در 27 خرداد 1399

زمان در حال اجرا بود برای رودی Santin.

کوبا متولد بیس بال lifer مشهور در اتخاذ صفحه اصلی جمهوری دومینیکن برای خود سراغ حرفه ای و توانایی ذاتی برای پیدا کردن استعداد برتر بود و تنها شش روز از حذف یک قلب روش برای درمان بيماری عروق کرونر در 15 مارس. Santin نگران بود recuperating در سانتو دمینگو خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر مجبور مستند در سراسر جزیره و در سراسر جهان است.

اما دیگر وجود دارد ترس وزن بر Santin. بیش از 12 ماه گذشته او موعظه به مردم, اخبار رسانه های بیس بال, مقامات — و حتی ایالات متحده فدرال عوامل — که لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه بازیکنان تا به حال یک مشکل عظیم در آمریکای لاتین: بهره برداری از صدها زیر سن قانونی چشم انداز را که توافق های شفاهی با باشگاه های لیگ در ازای وعده سودآور امضای پاداش هنگامی که آنها به نوبه خود 16. این دست معاملات بسیاری برای صدها هزار دلار یا حتی میلیون ها نفر در نقض بیس بال قوانین و احتمالا ایالات متحده قانون بسته به آنچه که بازرسان فدرال کشف آنها به عنوان پروب این معاملات.

با توجه به Santin در علاوه بر این به دیگران با آگاهی از معاملات برخی از آنها خواسته نمی شود شناسایی برای ترس از اقدامات تلافی جویانه از لیگ اصلی بیس بال تیم وارد کلامی توافق با بازیکنان به طوری که آنها می توانید آنها را نگه دارید به دور از رقبا و سپس بریده بریده ارزش این معاملات و یا حتی رها کردن آنها را در دسترس نباشد خروج بازیکنان بدون گزینه و خانواده خود را در بدهی به سایه دهندگان که به اتهام نرخ بهره گزاف وام بر اساس درآمد آینده.

"من 60 سال و من فقط به حال سکته مغزی و من نمی دانم چقدر بیشتر از من زندگی می کنند" Santin که آغاز شده و موفق آکادمی بیس بال در سانتو دمینگو پس از یک ارزیابی حرفه ای از بیش از 25 سال با سه بزرگ باشگاه های لیگ گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در ماه مارس است. "اما حداقل من می دانم که من انجام می دهند درست است."

Santin را شوم کلمات مورد سرنوشت خود به اثبات رساند ترسناک prescient. در یکشنبه, مه 3 در حالی که یکی از چشم انداز بالا در زمان کاهش در پنبه حلاجی شده تونل در نزدیکی Santin سقوط در خانه اش و درگذشت, قطع توسط یک حمله قلبی به گفته وکیل او در جمهوری دومینیکن, خوزه الکساندر Suero که بعد از تایید علت مرگ از یک گزارش کالبد شکافی.

Santin پشت برگ دو فرزند بیس بال آموزش آکادمی که تولید امثال Boston Red Sox ستاره رافائل Devers و Tampa Bay Rays حال بارگذاری-چشم انداز سرگردان فرانکو پایدار از برتر استعداد و مقدار کسب و کار ناتمام.

قبل از مرگ او Santin گفت که او تا به حال دو بار ملاقات با ماموران اف بی آی و تا به حال یکی دیگر از نشست برنامه ریزی شده. علاوه بر این او گفت که او تا به حال شده است در برقراری ارتباط با مقامات فدرال در حال بررسی MLB را در آمریکای لاتین ، کسانی که عوامل نظارت دادستان در وزارت دادگستری در واشنگتن ستاد که در تخصص Foreign Corrupt Practices Act (FCPA). اگر چه فدرال متمرکز بود در درجه اول انسان-قاچاق جنایت و تقلب ویزا شامل ballplayers در آنچه که تبدیل به یک سال مورد Santin گفت که او تا به حال ارائه شده است شواهد مربوط به لیگ برتر باشگاه های را که توافق های شفاهی با دختری چشم انداز.

MLB را توافق دسته جمعی می گوید که چشم انداز واجد شرایط برای ثبت نام و یا مذاکره با لیگ برتر باشگاه مگر اینکه آنها به نوبه خود از 16 قبل از 1 سپتامبر خاص که امضای دوره که به طور معمول آغاز می شود ژوئیه 2 و همچنان تا ژوئن 15 سال بعد اما منتقل شده است به تاریخ 15 ژانویه تا دسامبر 15, 2021 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

FBI کاهش یافته و به سوالات پاسخ برای این داستان. "متاسفانه با توجه به درخواست شما ما نمی توانیم تایید یا رد وجود یک تحقیق" FBI Special Agent مایکل Leverock نوشت: در یک ایمیل.

این غرب وحشی و فرهنگ است که تعریف دومینیکن بیس بال — استروئیدها و داروهای افزایش دهنده عملکرد افزایش به دست آمده از نظر قانونی سن و شناسایی تقلب بازخوردی رسوایی مربوط به تیم پیشاهنگی — گرفتار است MLB برای سال, اما این موضوع از خریدهای زیر سن قانونی تشدید کرده است در ماه های اخیر در بخشی به دلیل کمیساریای است نشان داد که آن را نمی خواهد اجرای آن قوانین منع این backdoor موافقت نامه با توجه به متعدد بیس بال مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر آنها درگیر در این معاملات.

Santin گفت که بسیاری از شکایات به مقامات در هر دو MLB کمیسر راب مانفرد و بازیکنان ارتباط خواستار آن است که دو طرف در اجرای بیس بال قوانین نادیده گرفته شد. Santin گفت که او تا به حال حتی به تازگی ارائه شده بیس بال و اتحادیه با فهرستی از بازیکنان را ساخته اند که چنین موافقت نامه های قبل از تبدیل 16.

"آنها می گویند با تشکر از شما برای این اطلاعات است.' که همه آنها می گویند" گفت: Santin اشاره به پاسخ او گفت که او به طور معمول دریافت شده از بیس بال مقامات. "آنها نمی گویند هر چیز دیگری."

وقتی پرسید که توسط ایالات متحده آمریکا امروز ورزش برای پاسخ به ادعا می کند که MLB اجازه داده است آن قوانین جلوگیری از باشگاه ها از آمدن به توافق با زیر سن قانونی لاتین چشم انداز را نادیده گرفته و یا شکسته MLB توصیف این توافق نامه به عنوان "غیرقابل اجرا" اما آدرس نیست که آیا آن را اجرا قوانین آن منع چنین توافق نامه.

"ما در حال روشن با باشگاه, بازیکنان و عوامل آنها که هر گونه توافق یا تفاهم قبل از تاریخ زمانی که یک بازیکن واجد شرایط برای ثبت نام به طور کامل غیرقابل اجرا هستند و به رسمیت شناخته شده توسط دفتر ما" MLB گفت: در یک ایمیل بیانیه به ایالات متحده آمریکا امروز ، "این بوده است که سیاست ما برای سال و هر عامل از آن آگاه است. باشگاه عوامل و بازیکنان نیست گزارش این توافق یا تفاهم به ما."

این بیانیه در ادامه می گویند که آن را "به طور منظم در تماس با همه مستقل مربیان به بحث در مورد مسائل مربوط به توسعه از بازیکنان در آمریکای لاتین است. ما آنها را به همان ارشاد در عدم قابل اجرا از اوایل موافقت نامه. ... ما تایید نمی غیرقابل اجرا و موافقت نامه های قبل از یک بازیکن است که واجد شرایط برای ثبت نام."

MLBPA نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

'کسب و کار است برای تغییر'

اواخر یک شب در اواسط ماه آوریل Santin تکان بود از خواب با یک تماس از San Diego Padres بین المللی سراغ مدیر Chris کمپ.

اخبار کمپ تحویل داده بود و نه آسان به بلع: Cristian گارسیا و لوئیس Frias دو Santin بالا نو جوان چشم انداز تا به حال ساخته شده است توافق نامه با Padres اما در حال حاضر قطع سست است. Santin تا به حال قرار دارد و روت این دو پسر هر دو 15 و آنها میله میله برای ثبت نام با پادرس در جولای 2.

"من دو بچه ها گریه و تفکر در آسمان در حال سقوط بر روی آنها" Santin گفت: در آن زمان. "من خواسته (کمپ):" آیا شما می دانید آنچه شما انجام می شود؟' بچه یک (شماره) را در پشت خود را نمی, نگاه, نمی, لمس, من امضا رسید.' سپس شما کشیدن فرش از زیر او؟"

هنگامی که درباره USA TODAY Sports, کمپ کاهش یافته بود.

موافقت نامه کمپ ساخته شده با گارسیا و Frias در نقض MLB قوانین حاکم بر امضای بازیکنان بین المللی. برخی از توافق ها ساخته شده که چشم انداز به عنوان جوان به عنوان 12 و رسیدن به مراتب به آینده به عنوان 2023 امضای دوره است. قوانین در بخش ایستاده و در صورت ناتوانی از MLB برای رسیدن به یک توافق با اتحادیه بازیکنان در اجرای بین المللی پیش نویس شده اند و مورد آزار قرار گرفته توسط تیم و پیشاهنگی برای سال, با توجه به Santin و دیگران.

سالن از شهرت پارچ پدرو مارتینز با ابراز نگرانی در مورد بهره برداری از دومینیکن بچه ها در این نوع از کسب و کار ترتیبات گفتن El Dia خروجی اخبار در مارس 2019: "این یک موضوع حساس و ظریف. من نه در توافق با امضای کودکان در سن 12 و 13 سال به دلیل آنها در حال سرقت از خود آموزش و پرورش و از عشق به خانواده خود را.

"هیچ کس نباید فکر می کنم که یک کودک باید ساعت کار ساخته شده برای مردان است."

مارتینز کاهش یافته به ایالات متحده آمریکا امروز ورزش از طریق همسرش, کارولینای که مدیر پارچ بنیاد خیریه. با توجه به کارولینای مارتینز دلیل شوهرش نمی خواهد نظر است چرا که این موضوع از خریدهای زیر سن قانونی است "یک مورد از تحقیقات محلی و بین المللی و مقامات است."

Amaurys نینا صاحب بین المللی چشم انداز League (IPL) می گوید: قوانین فعلی حاکم بر کسب بین المللی چشم انداز بیاستفاده.

"کسب و کار به تغییر" او می گوید. "راه آن است که در حال حاضر من فکر نمی کنم آن را خوب است برای بچه ها. من فکر نمی کنم آن را خوب است برای کسب و کار یا. و من فکر نمی کنم آن را خوب است برای MLB. MLB به نشستن با بازیکنان ارتباط (اما) هرگز انجام این طرف هم می آیند با برخی از برنامه های است که می تواند کار در کشورهای آمریکای لاتین."

وضعیت بدتر شده به عنوان به زودی به عنوان MLB آغاز شد و با توجه به در حال حرکت در این سال بین المللی ثبت تاریخ ژانویه. MLB و اتحادیه در حال حاضر توافق کردند که برای کاهش آماتور ایالات متحده پیش نویس در ماه ژوئن از 40 دور به پنج و دو طرف قرار دادن یک توقف در معاملات بازیکن. با جولای 2 بین المللی امضای دوره رسما به توقف تیم های' امضای جایزه بودجه تمدید شده است و بیشتر به لغو توافق نامه ممکن است به دنبال به عنوان مورد با گارسیا و Frias.

در یک مصاحبه تلفنی از او دومینیکن, صفحه اصلی, مدت کوتاهی پس از Santin مرگ Cristian گارسیا گفت که او در تلاش برای انتخاب کنید تا به قطعه کار جوانه زدن خود را پس از دو زمین لرزه ، "او مانند یک پدر به ما" گارسیا گفت: از Santin و بازیکنان او آموزش داده است.

تنها چند هفته قبل از Santin تحویل داده بود اخبار خیره کننده که Padres بودند رها گارسیا معامله است. "این خیلی ناگهانی" گارسیا گفت. "آنها نشده بود گفت: هر چیزی در مورد آن."

گارسیا پدر میگوئل اضافه شده است که خانواده blindsided. "آن ویرانگر به حداقل می گویند," او گفت:. "از آنجا که (ما) تا به حال ساخته شده است بسیاری از برنامه های مبتنی بر این است."

کمپ را اواخر شب تلفن تماس نبود Santin اولین اجرا-در طول سراغ کارگردان تلاش برای کاهش و یا از یک توافق شفاهی با یک زیر سن قانونی چشم انداز. او در طول جلسات و گفتگو با مقامات فدرال, Santin گفت که او خواسته شده بود برای ضبط مکالمات با تیم افغانستان ، Santin به دنبال از طریق ارائه یک ضبط به مقامات و در یک گفتگو با کمپ — ثبت شده در ماه مارس و بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز ورزش — همه چیز رو گرم می شود زمانی که کمپ مورد بحث یکی دیگر از Santin بازیکنان.

کمپ می گوید Santin که خود باشگاه است حمایت کردن امضای مقدار پاداش احزاب بود توافق شده است. کمپ تلاش برای کاهش این پیشنهاد را با یک و نیم میلیون دلار اعلام کرد و گفت 2021 چشم انداز نیست, نشان دادن "ضرورت" های لازم برای تبدیل شدن به یک خوب به اندازه کافی بازیکن برای توجیه $2 میلیون معامله.

"آماده برای یک مبارزه" Santin پاسخ می دهد. "این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما (expletive) با ثبت نام در این 12 یا 13 ساله. شما چهار سال دوم خودتان حدس بزنید. زمانی که شما (expletive) نشانه های یک مرد شما او را ثبت نام. شما ساخته شده است یک اشتباه اشتباه ساخته شده است."

گفتگو است که همه بیش از حد آشنا خودداری کنند در دومینیکن. کودکان به عنوان جوان به عنوان 6 سال چفت بر روی "buscones" یا خیابان عوامل که در نوبت بعد از آوردن بازیکنان جوان به مربیان مانند Santin. مربیان توسعه چشم انداز و مراقبت از همه نیازهای خود را. در زمان آنها 12 یا 13, چشم انداز شفاهی موافقت خود را می پردازد.

وجود دارد هزاران دیرینه مشکلاتی که بوجود می آیند در چنین شرایطی:

  • اصطلاح سرمایه گذاران و حتی برخی از buscones و مربیان که به عنوان وام کوسه پشم گوسفند وجانوران دیگر چشم انداز و خانواده خود را با شارژ طاقت فرسا نرخ بهره.
  • مربیان و پیشاهنگی باد چشم انداز ارزش برای کارفرمایان خود در لیگ باشگاه ها و سپس گرفتن رشوه از یک بچه امضای جایزه.
  • تیم های کاهش مقدار یک امضای پاداش و یا حتی بدتر به سادگی دبه در کلامی معامله در دسترس نباشد آیا به این دلیل است که یک جبهه جدید-اتاق رژیم گرفته یا باشگاه مدیران فکر می کنم یک چشم انداز پسرفت از زمان پیمان ساخته شده بود و یا به عنوان آنچه اتفاق افتاده در طول همه گیر تیم ها در بودجه های یخ زده هستند.

تمایل بازیکنان و خانواده های آنها برای گرفتن وام با ربا خوار دهندگان تنها تشدید مشکل با توجه به کهنه دومینیکن مربی که نمی خواست فاش شود چرا که او درگیر در این معاملات.

"وسوسه" شما مطمئن شوید که شما نمی خواهید $100,000 در 8 ٪ (بهره) در هر ماه ؟ آن را تنها به یک سال و شما احتمالا رفتن به owe me $196,000 — my $100,000 به علاوه $96,000 بیشتر. شما هنوز هم 1 میلیون چپ (در امضای خود جایزه) ...' مردم به آن نگاه کنید که راه و بگو: "شما می دانید چه ؟ (Expletive) آره. من آن را انجام دهید'" گفت: مربی.

خطرات واقعی تبدیل زمانی که تیم جلو و از آنها موافقت نامه های Padres را با گارسیا و Frias یا کاهش ارزش خود را به عنوان آنها با Santin دیگر بازیکن. وام های پرداخت نشده برو. وام مسکن و خودرو پرداخت آمده با توجه. تهدیدات ساخته شده است.

تیم مجاز توسط MLB به صرف یک مقدار مجموعه ای به امضای بازیکنان بین المللی در هر سال. با جولای 2 تاریخ نقل مکان کرد و تا ژانویه سابق عمده-لیگ طلایه دار گوردون Blakeley اشاره می کند که تیم مدیران ممکن است احساس آنها یک بهانه خوبی برای بازگشت از توافق های شفاهی. توقف MLB قرار داده شده بر روی بازیکن معاملات در اواخر ماه مارس نیز به باشگاه به دنبال به تجارت پول با تیم که نیست بیش از حد بر روی بازیکن بین المللی صرف.

"لیگ های بزرگ به من اجازه نمی دهد به تجارت (برای پول اضافی)," Santin گفت: کمپ به او گفت. "او گفت:" من خجالت می کشم به شما بگویم آنچه که من.' "

نتیجه Santin گفت: در یک مصاحبه با USA TODAY Sports, این است که جوان, بچه ها, خانواده ها و مربیان که توسعه چشم انداز سمت چپ در خطر ناک شرایط مالی. "شماره یک من گرفتن در زمان پرداخت می شود. این (چشم انداز) در حال گرفتن در زمان پرداخت می شود" گفت: Santin. "آنها (بازیکنان و خانواده های آنها) پرداخت درصد (به دهندگان) خواهد بود که برای تمدید هفت هشت ماه. کسی چه می داند ؟ (گارسیا) خانواده مدیون بیش از 100.000 دلار و برخی از دلار در پول قرض گرفته شده."

ما قوانین شکسته شده است?

Blakeley برگزار جلو دفتر مواضع با Seattle Mariners, New York Yankees و آتلانتا بریوز قبل از او معلق توسط Manfred در سال 2017 برای دور زدن بین المللی امضای قوانین در حالی که کار برای بریوز. Blakeley که در حال حاضر به کار گرفته شده توسط دو بازیکن بین المللی توسعه سازمان همچنین می گوید که او در مصاحبه چندین بار توسط ماموران فدرال و بهت زده توسط MLB را عدم اجرای آن قوانین بین المللی خریدهای.

در بریوز رسوایی مانفرد نقل مکان کرد و به سرعت به مجازات این تیم برای نقض قوانین حاکم بر پاداش استخر مقادیر تیم مجاز به صرف بین المللی ، یک MLB تحقیقات نشان داده است که بریوز underreported خریدهای خود را توسط باد به پاداش کمتر چشم انداز بود که موضوع جایزه-استخر کلاه و هدایت بخشی از این پول به چشم انداز بالا که امضا کرده بود در قوانین اما برای پول کمتر از او با ارزش است.

مانفرد ممنوع جان Coppolella و سپس این تیم و مدیر برای زندگی و معلق Blakeley برای یک سال. در Blakeley را مشاهده MLB انتخابی اجرا قوانین خود بازی مورد علاقه های شما با برخی از تیم ها با نادیده گرفتن شرایطی مانند آنچه اتفاق می افتد در دومینیکن. او میسازد سرزنش برای آنچه که اتفاق می افتد در دومینیکن در مانفرد درب و می گوید او انتظار بهمن لغو موافقت نامه در حال حاضر که ثبت تاریخ است نقل مکان کرد.

"این (توافق) تحت فشار بودند تا به بازیکنان و خانواده های آنها توسط تیم های در دست دادن معامله و در حال حاضر شما در حال رفتن به دبه?" می پرسد Blakeley.

اگر تیم دبه, Blakeley می گوید آن است که این چشم انداز است که تحمل فشار از مشکلات نه تنها آنها مسئول بازپرداخت وام آنها نیز اساسا حذف شده از بازار است. تیم اغلب آنها را پنهان از پیشاهنگان در اسرع وقت به توافق رسیده است Blakeley می گوید: نگه داشتن آنها را از بازی در بازی و در لیگ ها و ویترین.

"این بازیکن می تواند بگو هی من کار نمی کند چرا که شما نمی خواهید من به" می گوید: "Blakeley.

مانع مقامات فدرال مواجه است که آیا ایالات متحده قوانین نقض شده توسط باشگاه ها را ساخته اند که کلامی می پردازد. با توجه به Santin ماموران اف بی آی بوده است در محل اقامت در سانتو دمینگو هتل برای ماه حداقل تا COVID-19 بحران بهداشتی مجبور تغییرات در همه جا.

Blakeley می گوید فدرال باید او را مورد پرسش بارها و بارها در مورد این موضوع. "من فکر می کنم آنها واقعا می خواهم به می گویند" این ظروف سرباز یا مسافر است. آن نیاز به دوباره.' من می دانم که پسر من صحبت کرد به من پرسید " چگونه امر شما ، چرا آنها بازی نمی کند و با تمام قوانین ؟ چرا آنها امضای بچه ها در این سن?' او می رود ... 'من می دانم که شما امضا کرده ایم بسیاری از بازیکنان خوب اما شما که خوب است که شما می توانید از شکل 12 - و - 13-ساله?'

"من گفت:" نه واقعا.' "

"آنها هرگز کسی اعتماد'

Santin که تن به تن در افراد زیر سن قانونی در اواخر دهه 1970 شروع به سراغ حرفه ای با یانکی ها قبل از توقف با خلیج تمپا و غول سان فرانسیسکو با او به دست آورده جهانی 2010 سری حلقه. او حرفه ای بود بدون جنجال از جمله اتهامات که Santin پذیرش رشوه در زمانی که او کار می کرد برای خلیج تمپا. کسانی که ادعا می کند در واقع در "دوک هاوانا" یک سال 2001 کتاب توصیف کوبا پارچ اورلاندو "ال دوقو" هرناندز عیب از کوبا به آمریکا و لیگ های برتر.

و در حالی که او ممکن است شده اند بعید است اصلاح طلب هیچ اشتباه وجود دارد Santin استعداد به سراغ. او در بیس بال حرفه ای پیشاهنگی سالن از شهرت و برخی از های اخیر موفقیت های او عبارتند از کشف Devers و فرانکو. Santin گفت USA TODAY Sports چندین بار است که گارسیا و Frias در تاریخ همتراز با برخی از بهترین چشم انداز او scouted توصیف سوئیچ-ضربه گارسیا به عنوان "یک هیولا با قدرت و دفاع و Frias به عنوان "یک Paul Blair-نوع outfielder." اما آن دو پسر هستند در بازار.

این نوع از مخمصه می آید پس از MLB کاسته قوانین آن در سال 2018 در زمانی که چشم انداز مجاز برای ورود به یک تیم امکانات به کار کردن. در حال حاضر تیم می تواند با دسترسی محدود به بازیکنان 18 ماه قبل از تبدیل شدن آنها به واجد شرایط برای ثبت نام. مشکلات آغاز Santin گفت: زمانی که تیم همچنین ایجاد توافق با این بازیکنان. "پس از دو سال از پخش فکر او که با تیم های که در آن آنها داده ام به او یک کلاه آنها به او داده شلوارک, شلوار, و آنها او را گرفته به سن دیگو پیچیده به کار کردن. من ویران شده اند اگر کسی بود که در ساعت 15 به من" Santin گفت. "آنها هرگز فراموش نخواهم کرد حتی اگر آنها در به ثبت نام و بازی در لیگ های بزرگ. آنها هرگز کسی اعتماد."

یک بخشی از این موضوع به عنوان پدرو مارتینز اشاره کرد در حال بچه ها که در حال خروج از مدرسه در سنین پایین با مراجعه اگر بیس بال رویاها نیست متوجه شدم. اما در حالی که کمی وجود دارد سوال که Santin و مربیان مانند او بهره برده اند از — و اغلب فعال — یک سیستم قرار داده و در محل توسط MLB و اتحادیه Santin اصرار داشت که MLB عدم نظارت و عدم اجرای آن محدودیت سنی قوانین را به همراه یک کلاه چقدر تیم می تواند صرف در بین بازیکنان شروع در سال 2017, چیزی است که به ایجاد یک چرخه معیوب و بحران کنونی است.

"هنگامی که MLB تغییر قوانین و به هر مقدار پول آنها تا به حال به ثبت نام یک بازیکن بین المللی و آنها نمی توانستم بیش از این مبلغ تیم آغاز شده امضای بچه های جوان. آنها آغاز شده توسط امضای بچه ها که شد 15. از وجود آنها رفت و به 14. به زودی به عنوان آنها رفت و به 14 من شخصا به نام (MLB) محقق و MLB در اینجا در D. R. و خارج از کشور و به آنها توضیح داد که تیم بودند به طور غیر قانونی به امضای بچه ها" Santin گفت: در مصاحبه با ایالات متحده آمریکا امروز ،

"من به آنها داده چند (قطعه) از اطلاعات به عنوان به که امضا برای چه مقدار و چه کسی آنها را امضا. آنها در حال امضای 12 و 13 ساله. این نهاد به مقدار زیادی از فشار بر روی کودکان و نوجوانان و مربیان و حتی پیشاهنگی در اینجا در جمهوری دومینیکن — هنگامی که شما 12 و 13 سال شما قرار بود بازی در لیگ کوچک میشه. شما قرار نیست به تلاش برای لیگ باشگاه است."

با توجه به Blakeley چشم انداز و پدر و مادر خود و تکیه بر وعده یک دیدار است. "آنها صبر کنید تا برخی از نوع ارائه است که آنها احتمالا به این باور منجر خواهد خالص آنها $1 میلیون دلار" Blakeley گفت. "آنها ممکن است خوش شانس در صورتی که نیمی از آن است. و سپس آنها ممکن است خوش شانس خواهد بود اگر آنها هر چیزی است."

'آن را ثابت'

عنوان خبر Santin مرگ گردش از طریق جمهوری دومینیکن در اوایل ممکن است یک حس شوک و غم و اندوه نفوذ توقیف آکادمی و امکانات آموزشی. همه گیر شده است و تلفات در این جزیره و این به سادگی یک ضربه. وجود دارد نمی توان عزاداری Santin در سانتو دمینگو و پسر او بود مشکل وارد شدن به این کشور از آمریکا برای بازگشت پدرش باقی مانده به ایالات متحده.

Santin نه تنها در مورد چشم انداز خود را که از دست داده بود در معاملات و چه در کسب و کار از بیس بال در دومینیکن را شبیه هنگامی که ویروس گذشت اما اینکه آیا خود را در تعامل با مقامات ایالات متحده می تواند منجر به اصلاحات.

در طول مصاحبه های خود با ایالات متحده آمریکا امروز ورزش Santin اغلب پیشنهاد ایده در مورد چگونه این بیس مشکلات در آمریکای لاتین می تواند ثابت. بین المللی پیش نویس بود در Santin نظر ممکن است درمان به زیر سن قانونی امضای باتلاق به عنوان طولانی به عنوان آن را "راه راست را انجام داده."

اجرای بین المللی پیش نویس شده است یک منبع از مشاجره بین MLB و بازیکنان ارتباط برای سال عمدتا بر اساس اتحادیه تاریخی مخالفت با حقوق و دستمزد محدودیت. در طول سال 2016 مذاکرات در آنچه که به عنوان یک امتیاز به MLB اتحادیه به توافق کلاه بین المللی بودجه. با جمعی کنونی-چانه زنی و توافق برنامه ریزی شده به پایان می رسد در پایان فصل آینده وجود دارد بحث آن است که زمان برای پیاده سازی یک پیش نویس مهم نیست که چقدر دشوار است آن را ممکن است برای MLB به اعمال پیش نویس قوانین و مقررات در بخش های مختلف آمریکای لاتین کارکنان فدراسیون های ورزشی.

"من نمی فهمم که چرا ما نمی آیند و با یک برنامه که در حال حاضر کار می کنند" گفت: نینا صاحب دومینیکن بین المللی چشم انداز لیگ. "و ما می توانیم همه چیز است."

Santin گفت که در یک طرف یک پیش نویس از بین بردن موارد نقض حقوق بشر در ارتباط با پیشاهنگی که جولان دادن امضای قوانین; دیگر او احساس MLB می خواهد یک پیش نویس برای کنترل بهتر هزینه ها از بازار بین المللی و حتی دومینیکن player توسعه سیستم خود را.

"به هیچ وجه آنها را به مربیان خارج از کسب و کار" او گفت:. "در 6 سال یک بچه است فکر کردن در مورد کسی به زمین به من بدهد من یک دستکش. این مرد را سپس یک بازیکن به مربی در سن 13 سالگی. شما به من بگویید که شما فکر می کنم که مرد در حال رفتن به می دهد که بازیکن را به MLB? مادر و بازیکن انجام خواهد داد دقیقا همان چیزی است که مربی می گوید. که مربی خدا است.

"من برای یک بین المللی پیش نویس اما من برای بین المللی پیش نویس انجام می شود راه حق" Santin ادامه داد. "MLB آنها اجازه می دهد این اتفاق می افتد به طوری که آنها می گویند ببینید ما نیاز به یک پیش نویس است. این خیلی بد است که شما نمی تواند کنترل خودتان است.' "

دیگران می گویند بین المللی پیش نویس لازم است و کمک خواهد کرد به منظور غنی از استعداد کشورهایی مانند دومینیکن و ونزوئلا است.

اگر چه او می گوید او معتقد است MLB می تواند به اجرای قوانین آن اگر آن را انتخاب کرد تا در Blakeley را مشاهده پیش نویس حل مشکلات آمده است که با توافق اولیه و بهره برداری از بازیکنان جوان و خانواده خود را. "پیش نویس آن به پایان می رسد همه," او می گوید. "شما نمی توانید کراوات بچه های جوان است."

"آن را دریافت کنید ثابت," او اضافه شده است. "تا آن زمان این یک مشکل بزرگ است."

یک پسر حفظ اعتقاد خود را

Cristian گارسیا با وجود داشتن خود را از دست داد مربی بیس بال و کلامی مقابله با سن دیگو در طول چند هفته گفت او خوشبین است او را از زمین با یکی دیگر از تیم MLB. تنها چند ماه پیش Santin خواستار شد گارسیا یک "شیر" و پنج ابزار بازیکن که در بالای رتبه بندی سه تا از تمام آمریکای لاتین چشم انداز. ستایش بالا.

"اگر (Santin) گفت: و آن را اعتقاد بر این اعتقاد من بیش از حد" گارسیا گفت.

پسر وفاداری به Santin قوی باقی می ماند و گارسیا و پدرش گفت که Cristian ادامه خواهد داد آموزش در Santin آکادمی هنگامی که این جزیره coronavirus محدودیت برداشته می شوند. Santin را در دست راست مرد Miguelon نام که توسط او شناخته شده است در سراسر جزیره و بیس بال محافل و دیگر مربیان که مشغول به کار با Santin در حال حاضر نگه داشتن کمر.

"من فکر می کنم این میراث را به ماندن بگیرید. همه برای قرار دادن (به) یک قطعه کوچک برای کمک به آکادمی. اما من نمی بینم (هر چیزی) در حال تغییر" گفت: نینا IPL مالک می دانستند که Santin هست. "به من رودی است که از پدر به همه است."

برخی از امید در میان Santin حامیان که دومینیکن مربیان که بازیکنان بودند از دست دادن معاملات خواهد ادامه مبارزه برای اصلاحات. نینا وجود دارد گفت: تلاش های در جریان در دومینیکن بیس بال محافل به یک قانون در محل -- "رودی قانون" – که می تواند کمک به جلوگیری از بهره کشی از زیر سن قانونی چشم انداز. Blakeley گفت که او امیدوار است که مقامات فدرال ادامه خواهد داد و تلاش خود را برای اطلاعات و شواهد. اما کمی وجود دارد سوال که Santin مرگ برگ از درجه اعتبار ساقط در هر گونه تلاش برای محدود کردن و یا پایان دادن به آنچه Santin را دیدم به عنوان یک لایه از بهره کشی از کودکان در آمریکای لاتین است.

"بسیاری از مردم ناراحت رودی در جمهوری دومینیکن. Buscones ناراحت هستند و می ترسم" Blakeley گفت: از دوستان خود را از مرگ. "اما او ایستاده بود توسط خود بازیکنان است. این باعث می شود من بیمار است. من به خانه رفتم و بیرون را نگاه حیاط خلوت من در آسمان آبی و فکر رودی. Dang آن است. وجود دارد هیچ راهی برای نرم کفش این وضعیت است."

Santin قطعا به توافق برسند.

"من نمی تواند هر بیشتر منفور تر از من در حال حاضر هستم با همه. اما شما می دانید چه ؟ من برای مراقبت از این بازی" Santin گفت: در یکی از آخرین مصاحبه. "من عاشق این بازی است. آنچه آنها در حال انجام آن نه تنها صدمه زدن به این بازی همچنین صدمه زدن به بچه ها.

"این چیزی که نیاز به تمیز کردن."

کمک: باب Nightengale



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن