جذاب ترین و غیر coronavirus داستان از MLB تابستان اردوگاه

با لیگ اصلی بیس بال مجموعه برای از سرگیری تمرین (نه شروع بازی ها به عنوان اصل امید) در تاریخ چهارم آخر هفته ما این حقایق را به خود آشکار:

در عین حال همه ما می تواند استفاده از برخی از سیب زمینی کوچک — یا برخی از taters به استفاده از قدیمی مدرسه بیس بال عامیانه — در زندگی ما ، به منظور برای این فصل بیس بال به کار شما هنوز هم باید در مورد مراقبت از مردم و داستان فراتر از چالش های کلی است که همه ما با آن مواجه خواهد شد و در ادامه به صورت.

در اینجا مردم و داستان است که فتنه شما را بیشتر به عنوان بیس بال رمپ تا سال 2020 دوباره نیویورک تعصب رایگان.

1. آستروس. هیچ مدبرانه راه به اشاره است که آستروس سود به مراتب بیشتر از هر زمینی نهاد ورزشی از عدم وجود هر دو پرداخت طرفداران و از نزدیک پوشش رسانه ای (ما خواهید بود در مطبوعات جعبه انجام مصاحبه از طریق زوم). پس از گرفتن barraged با ناسزاهای و موشکافی در اصلی بهار آموزش موجب از خود کتاب های کمیک سطح فساد در ثبت نام-سرقت آنها را آماده برای دفاع از خود را در لیگ آمریکا عنوان سعادتمند در سکوت.

2. هارون قاضی. او آماده است یا نه ؟ او در فوریه و مارس تبدیل وری با وحی که او دچار شکستگی استرس به خود حق دنده سپتامبر گذشته. متناوب گزارش پیشرفت از جمله یکی از آنها او را به ورزش نشان داده شده است مبهم است. آن را بسیار مفید برای دیدن او و فرد در حالی که همچنین با تایید اینکه آیا قاضی هم تیمی هارون هیکس, James Paxton و به Giancarlo استانتون هیچ یک از آنها بوده است برای رفتن برای یک مارس 26 روز افتتاحیه به اندازه کافی بهبود یافته است.

3. Yoenis Cespdes. او آماده است یا نه ؟ مدیر کل برودی ون Wagenen روز دوشنبه گفت که مشتری خود را-تبدیل-کارمند “باید به نزدیک بودن بازی آماده از زمانی که ما او را دیدم آخرین بار در مه” که مجموعه نوار پایین. چه یک مزیت خواهد بود که برای این پیروزی-در حال حاضر که شاهد اصلی بهار-آموزش دانلود داستان — “چگونه می شود آنها را فشار شش شروع کوزه به پنج لکه?” — ناپدید می شوند با نوح Syndergaard را تامی جان عمل جراحی است.

Yoenis Cespedes
Yoenis CespedesAnthony J. باعث تخریب جهانی

4. Shohei Ohtani. او به نظر می رسد آماده به دوباره پیوستن به فرشتگان به عنوان دو راه تهدید خود را در اکتبر سال 2018 یعنی عمل جراحی به اندازه کافی در گذشته است. می تواند او فشار بیس بال گذشته خود-تحمیل خسارت راه علامت McGwire و سامی Sosa را در سال 1998 ؟ او که ویژه یک بازیکن به اعتبار این سوال اگر تضمین نمی کند ،

5. دیدی Gregorius. در 33 گریپ فروت لیگ بشقاب ظاهر, the Yankee-تبدیل-Phillie کاهش .111/.273/.111. او را نگاه کنید بیشتر شبیه به خود قدیمی خود را در حال حاضر ؟ مدیر جو Girardi نیاز است که به صورت.

6. سرگردان فرانکو و Jarred Kelenic. دو تا از بازی های برتر و چشم انداز شرکت در اردوی تابستانی. خواهد شد یا فرانکو یک جوان 19 ساله اشعه shortstop یا Kelenic a 20-year-old Mariners outfielder آنها متس معامله به سیاتل ترک به اندازه کافی از تصور برای دریافت یک تماس به لیگ برتر بعد از این فصل ؟ شما نمی توانید رد کردن هر چیزی در میان یک بیماری همه گیر.

7. آماده برای با حداکثر سرعت دویدن. 60-بازی فصل را افزایش می دهد اهمیت سالم ماندن این چند هفته آینده. دیگر نمی تواند یک باشگاه را شانه می گویند کشاله ران و یا مورب آسیب خواهد شد که حاشیه یک بازیکن کلیدی برای یک مدت نسبتا کوتاه مدت است.

8. بیشتر پارچه سست بافت پرچمی عمل ؟ به عنوان فوق العاده نوبت آغاز خواهد شد با یک دونده در پایه دوم تیم’ اصول به نوبه خود بیشتر حیاتی است. تیم مطمئنا وقت خود را صرف بحث در مورد خود اضافه استراتژی ها و ذهنیت

9. چه خلق و خوی در محل باشگاه وانجمن? هر تجربه و یا برتری دارند خبرنگار می پرسد این یک مدیر قبل از بازی حذفی و چشم رول. در حال حاضر آن را احساس می کند مانند یک مشروع پرس و جو. در حال بازیکنان آماده برای قرار دادن زشتی از مذاکرات خود با صاحبان پشت سر آنها و در آغوش منحصر به فرد از این کمپین ؟ آن را می تواند تعیین کند صرفا موفقیت در این فصل و همچنین بیشتر جهت این محاصره ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *