نرخ وام مسکن افزایش از پایین ضبط و نشانه هایی در حال ظهور است که آمریکایی ها در حال آماده سازی برای ورود مجدد به صفحه اصلی-بازار خرید

نرخ وام مسکن باقی می ماند نزدیک به پایین ترین سطح تنظیم یک هفته پیش. و است که می تواند کمک به حرکت آمریکایی ها

توسط NEWSAMINS در 21 اردیبهشت 1399

نرخ وام مسکن باقی می ماند نزدیک به پایین ترین سطح تنظیم یک هفته پیش. و است که می تواند کمک به حرکت آمریکایی ها کردن حاشیه و بازگشت به خانه-خرید بازار است.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط 3.26% در طول هفته پایان مارس 7 سه واحد درصد بالاتر از هفته گذشته فردی مک گزارش روز شنبه.

15 سال ثابت نرخ وام مسکن کاهش یافته و چهار واحد به طور متوسط 2.73%. 5-سال خزانه-نمایه ترکیبی قابل تنظیم نرخ وام مسکن به طور متوسط 3.17% پایین سه واحد از یک هفته پیش.

فردی مک را گزارش بر اساس یک نظرسنجی از وام دهندگان بازتاب دلار حجم وام های معمولی, معنی, وام واجد شرایط برای خرید توسط فردی مک FMCC, +1.89% یا Fannie Mae FNMA, +0.59%. به عنوان یک نتیجه این بررسی را منعکس نمی کند نرخ وام با حمایت سازمان های دیگر مانند اداره مسکن فدرال و یا وزارت امور جانبازان. آن را نیز شامل نمی شود نرخ وام ادم تنومند و بدقواره.

بیشتر بخوانید:قیمت خانه سقوط می تواند به میزان 4 درصد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس Zillow می گوید:

میزان باقی مانده بسیار پایین در بخش بزرگی از آنجا که فدرال رزرو همچنان به خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار فراهم می کند که وام دهندگان با نقدینگی آنها باید قادر به ارائه وام بیشتر در قیمت پایین تر. از آنجا که فدرال رزرو خرید اوراق قرضه این است که رانندگی در این کشتی هر چند نه همه وام های در حال دیدن منافع همان.

"سیاست بانک فدرال در نرخ وام مسکن در مورد بیشتر وام خانه — کسانی که در یک راه یا دیگری, اند, فدرال, پشتوانه," هولدن Lewis, کارشناس مسکن در NerdWallet نوشت: در گزارش این هفته است. "اما ادم تنومند و بدقواره وام مسکن نیست حمایت دولت فدرال و آنها نبوده و به راحتی در دسترس در طول COVID-19 بحران به دلیل بازار ثانویه برای آنها خشک شده است."

تا به حال وام دهندگان وام نرم افزار حجم در ماه های اخیر تا حد زیادی توسط مالکان به دنبال تشکیلات جدید بکار تجاری با توجه به نرخ پایین. اما این روند شروع به تغییر, با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن.

تعدادی از تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی کاهش یافته است با توجه به صنعت وام مسکن گروه تجارت را در آخرین هفته های کاربردی وام مسکن بررسی. که به رغم این واقعیت است که نرخ آمار یک رکورد جدید کم است.

"با وجود کاهش نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی کاهش یافته است به عنوان بسیاری از وام دهندگان ارائه نرخ های بالاتر برای refinances نسبت به خرید وام و دیگران تعلیق در دسترس بودن پول نقد کردن وام سرمایهاضافهاندوختن به دلیل ناتوانی خود را به فروش آنها به Fannie Mae و Freddie Mac" گفت: Mike Fratantoni MBA ارشد اقتصاد.

همچنین نگاه کنید به:یک بخش مهم از املاک و مستغلات صنعت بازگشته است در کسب و کار

این یک داستان متفاوت وقتی که می آید به برنامه های کاربردی برای وام خانه استفاده می شود به خرید یک ملک. حجم وام خرید افزایش یافته و برای سومین هفتۀ متوالی با توجه به MBA بررسی. حجم خرید در حال حاضر تنها 19 درصد کمتر از سطح آن در مارس 2019.

این یک تغییر بزرگ از اواسط ماه آوریل زمانی که تعدادی از خرید های کاربردی وام مسکن 35 درصد کمتر از سال گذشته آمار و ارقام. حجم برنامه برای خرید وام افزایش قابل توجه در کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا و Fratantoni به ذکر است که داده ها نشان می دهد مقید کردن تقاضا در میان خریداران خانه که ترجمه می تواند به قوی تر فروش به عنوان متحده بازگشایی از coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

نیست که می گویند رفتن نمی تواند دشوار برای خریداران آینده نگر به دنبال تامین مالی. در حالی که نرخ متوسط هستند و در نزدیکی تمام وقت پایین گسترش نرخ های موجود در بازار متفاوت است به طور قابل توجهی. و ادامه دهندگان تحمیل سختی استاندارد است که می تواند وام نیاز به ملاقات به منظور واجد شرایط برای وام مسکن.

"این نسبتا آسان قرض گرفتن شرایط در دسترس باقی می ماند تا حد زیادی تنها به کسانی که با سنگین پرداخت بالا و نمره های اعتباری به دنبال یک ساده وانیلی وام" گفت: Zillow ZG, +9.33% اقتصاددان متی Speakman. "وام گیرندگان در ملاقات با این معیارها در ادامه به ارائه می شود بسیار بالاتر از حد انتظار نرخ که برای پر کردن یک برنامه است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن