پول رانندگی MLB دیگران به خطر coronavirus فاجعه

MLB مرا به یاد که فوق العاده "Honeymooners" قسمت زمانی که رالف برنده یک نقطه بر روی "$99,000 پاسخ دهد." از طری

توسط NEWSAMINS در 21 تیر 1399

MLB مرا به یاد که فوق العاده "Honeymooners" قسمت زمانی که رالف برنده یک نقطه بر روی "$99,000 پاسخ دهد." از طریق محض عصبی و وحشت او را برای بازگشت هفته آینده برای پاسخ به سوالات در مورد چیزی که او می داند که کمی در مورد: موسیقی محبوب است.

او و نورتون به کار هزینه های این هفته در آماده سازی — نورتون بازی در پیانو هر آهنگ می توانید آنها را پیدا کنید اما prefacing هر لحن با چند میله از استفان فاستر "Swanee رودخانه" تا زمانی که رالف خواسته های او آن را کاهش دهد.

Showtime می رسد و رالف smugly اعلام کرد به quizmaster که "من قصد دارم برای رفتن مستقیم در نونهالان به $99,000 پاسخ!"

اولین لحن او خواست برای شناسایی این است که برای حداقل مقدار $100. آن البته "Swanee رودخانه است." رالف مومبلس در جستجوی پاسخ تا quizmaster به او می گوید او باید پاسخ دهد. رالف فقیرانه پاسخ "اد نورتون"?

که شبیه پایان ما MLB در تداوم میان همه گیر smugly اعلام این برنامه به "جعل جلوتر!" باز کردن یک خلاصه, تماشاگر-کمتر نجومی با یک ساخته شده برای تلویزیون-پول یانکی ها در اتباع بازی در 23 ژوئیه در, البته, زمان نخست.

خوب راه را بر Swanee رودخانه و موفق باشید. ظاهرا MLB احساس می کند که در جولای 23, تمام 30 تیم و سفر خود را در مهمانی ها و محل باشگاه وانجمن خدمه — صدها نفر از مردم خواهد بود امان از این ویروس مرگبار است. تمام اتوبوس تاکسی هواپیما و فرودگاه ها و هتل ها و صندلی ها به طور کامل بازرسی و ضد عفونی.

پس از آن وجود دارد را انتخاب رفتار شخصی مانند کلیولند Franmil ریس که عذرخواهی اخیر خود بدون ماسک حضور در بدون فاصله ،

اما چه کسی مراقبت کنید ؟ بازی توپ!

البته زمانی که تازه موارد بوجود می آیند و کسانی که آلوده شده اند سفر خود را و اطلاعات تماس مورد بررسی قرار گرفت وجود خواهد داشت عجایب-فاکتور که منطقی می تواند پیش بینی کند اما MLB نادیده گرفته و در حمایت از انگشتان دست عبور میلیون ها نفر در تلویزیون پول به همراه فروش "MLB 2.0" کلاه.

با توجه به اینکه تماشاگران ممنوع خواهد شد, چه چیز دیگری می تواند رانندگی چهار ماه تاخیر در شروع فصل دیگر از تلویزیون پول ؟ آن را قطعا تمایل به بهترین اطمینان از سلامت بازیکنان و کسانی که آنها را احاطه کرده. مثبت ویروس تست می تواند جایگزین چهار پاره و تامی جان عمل جراحی به عنوان موضوع پزشکی du jour.

سپس همان رخ خواهد داد در تجدید NBA و NHL فصل و در NFL اردوگاه های آموزشی.

من قطعا امیدوارم که من اشتباه می کنم اما من نمی توانم این به خوبی پیش میرود. این بازی — و همه آنها شامل — را نمی توان در داخل ظروف پتری و لوله های آزمایش. آنها ballparks و آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به آنها نمی biohazard کنترل امکانات.

MLB می اید — باید ایم — با احتیاط و عاقلانه قرار داده در این فصل به رختخواب. اما به طور معمول حتی اگر منجر به ونتيلاتور دنبال پول است.

این وبلاگ شما را از دست ندهید منظم پخش

کسانی که تماشای قدیمی و نه چندان قدیمی MLB بازی در تلویزیون و یوتیوب به نظر می رسد همواره و خوش زده, ساده, زیبایی, سابق, بازی, بدون مواد مصنوعی به عنوان ارائه شده توسط تلویزیون و بازیکنان غیر ضروری peccadillos. در هیچ منظور خاص:

1. غیاب کامپیوتری, one-size-fits-all اعتصاب-جعبه گرافیک قرار داده شده بیش از زنده بازی. روشن نامحدود نظر پارچ به خمیر تبدیل شده بود را فراموش کرده اید لذت.

2. هیچ تاخیر انداختن بر روی تپه یا از خمیر جعبه. این کوزه در زمان ثبت نام و انداخت. این مورد بیشتر در آنجا ماند در جعبه بین زمین.

3. هیچ نگاه-چه-ما می توانید انجام دهید! گرافیک — مانند راه اندازی زاویه خروج سرعت و همیشه بی ربط گرفتن احتمالات. هیچ کس نیاز به کمک به تشخیص اگر یک pop-up بود ضربه سخت تر از یک درایو خط.

4. بدون توقف برای میکروسکوپی یخ-قاب بررسی از نزدیک تماس کاملا ناخواسته اما مداوم کشیدن مدرن بیس بال. نزدیک بود بدیهی درک و زیاده روی — مهم نیست که راه تماس رفت.

5. تلویزیون گوینده که اجازه بازی و نه خود را بی کلامی حضور به اولویت.

6. بازی های برجسته, چند مهارت در نتیجه تغییر — در چند مورد آن را به نظر می رسد — می تواند شکست در تلاش به جلو و توپ و حتی خدای ناکرده یک bunt.

7. در حال اجرا برای اولین بار بود که یک گزینه نیست. در واقع در حال اجرا برای هر پایه و یا پس از توپ در فاصله و یا در برابر دیوار بودند و یک گزینه نیست. هیچ کس در معرض خطر از دست دادن دو یا سه نما در بشقاب و کسانی که آمار خانه اجرا می شود در حال حاضر بیش از حد گذشته برای اولین بار به بالا-پنج اول-پایه مربی.

8. موثر استارت و بین برنده نمی شد و کشیده به عنوان یک ماده از پیش برنامه ریزی. سعی کنید به اسکریپت یک بازی قبل از آن شروع شده بود کار احمقانه است.

9. سرعت بازی به گونه ای بود که بازی تا به حال شانس کمی برای تبدیل شدن به خسته کننده است.

10. پیر استادیوم یانکی بهترین صندلی ها پر شد.

11. هیچ conflating سری جهانی آمار با postseason آمار.

12. ارگان موسیقی است که اجازه می دهد تا طرفداران به خصوص پدران و پسران — برای بحث در مورد بازی به جای سعی کنید به holler بیش از وافغان رپ و هوی متال است.

چرا باید همه از بالا عملا ناپدید شد ؟ چرا "بازی تغییر" تبدیل شدن به یک بهانه ای قابل قبول? من نمی دانم اما می تواند وجود داشته باشد هر گونه دلایل خوب است.

همه به خوبی با ماکسول

مطمئن قابل توجه داستان در هفته گذشته سابق یک شکارچی بروس ماکسول و زاری که شخص غیر قابل قبول در سراسر MLB چرا که او در زمان یک زانو طول سرود ملی. چه غم انگیز ... اگر تنها آن را درست نبود.

آنچه از دست رفته قطع در این داستان بود ماکسول متعاقب آن بازداشت برای اشاره به یک تفنگ را در یک ماده غذایی تحویل کارگر است که می خواهم به نام شده است به خانه اش. او در زمان درخواست معامله و قرار داده شد, در مشروط شدن.


قضاوت از NFLPA سکوت اتحادیه خوب است با DeSean Jackson ظالمانه احمق نفرت و التهابی "روشنگری مردم من" ضد یهودی پست. که در آن است NFLPA جمهور DeMaurice اسمیت در این مورد ؟ او و راجر Goodell دریافت گروهی تخفیف در یک پناهگاه?

سکوت در این زمینه تایید می کند که رشد دو استاندارد تبدیل شده است بسیار رایج و نکته مسلم آن برگ روشنفکر و منطقی مردم بیزارند. و در نام همه چیز برابری.

در ضمن — از طرف نادان انتخابی کور دیوانه — NFL در ادامه به آن مناسب و معقول فکر پایه فن مسلم — و بیش از هر زمان دیگری است که این یک اشتباه است.


Paragons فضیلت: آیا آن را نمی تواند دوست داشتنی اگر Wilpons طمع-suckered به دو طرح Ponzi فروش یک قطعه از متس به استیو کوهن پرچین-حامی مالی که شرکت ساس سرمایه جریمه شد یک رکورد $1.2 میلیارد دلار برای تجارت خودی و به الکس رودریگز غنی شده (و معلق) توسط MLB و آن تیم به عنوان یک استروئید تقلب.

نمی تواند صبر کنید تا ببینید راب مانفرد پوزخند طریق که مقدماتی اعلام.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب