دوشنبه خانه شنوایی با تکنولوژی بالا اجرائی ممکن است با تاخیر

چهار کشور برجسته ترین تکنولوژی اجرائی برنامه ریزی شده به شهادت قبل از یک خانه پنل دوشنبه اما بسیار پیش بینی شن

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

چهار کشور برجسته ترین تکنولوژی اجرائی برنامه ریزی شده به شهادت قبل از یک خانه پنل دوشنبه اما بسیار پیش بینی شنوایی ممکن است با تاخیر به دلیل برنامه ریزی برای دیر تشکر. John Lewis به دروغ در دولت در کنگره.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اکثریت سنا میچ McConnel R-Ky., اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که لوئیس بدن را به دروغ در دولت در کنگره برای مشاهده عمومی دوشنبه و سه شنبه. لوئیس یک آیکون از دوران حقوق مدنی و 17-اصطلاح کنگره از گرجستان درگذشت ژوئیه 17.

یک ورود به مراسم برای لوئیس بدن برگزار خواهد شد در 1:30 p. m. شرقی.

که می تواند در تضاد با شنیدن برنامه ریزی برای شروع در ظهر که Apple Inc.'s AAPL -4.55% تیم کوک Amazon.com Inc.'s AMZN, -3.65% جف بزوس, Facebook, Inc.'s FB -3.03% مارک زوکربرگ و الفبای Inc.'s GOOGL, -3.07% GOOG -3.36% سوندار پیچای به نظر می رسد از طریق ویدئو کنفرانس قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی. قانونگذاران انتظار می رود به کوره آنها را بیش از خود شیوه های کسب و کار و outsized نفوذ خود شرکت ها در اقتصاد ایالات متحده و روز به روز زندگی.

یک منبع آشنا با این موضوع گفت: آن را بسیار محتمل است که این جلسه نیاز به دوباره.

Axios گزارش پنج شنبه شب که قانونگذاران آزمایشی به دنبال reschedule شنوایی برای هفته Aug. 3.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب