مدرن سهام soars سپس نرخهای پس از سوالات بوجود می آیند در اطراف محدود اطلاعات مشترک در مورد آن COVID-19 واکسن

سرمایه گذاران در Moderna, Inc. MRNA, +1.57%, این بالینی بیوتکنولوژی شرکت در حال توسعه یک جبهه در حال اجرا COVI

توسط NEWSAMINS در 31 اردیبهشت 1399

سرمایه گذاران در Moderna, Inc. MRNA, +1.57%, این بالینی بیوتکنولوژی شرکت در حال توسعه یک جبهه در حال اجرا COVID-19 واکسن نامزدها در ایالات متحده ممکن است در مواجهه با یک فرار سوار را از طریق کارآزمایی بالینی روند.

سهام مدرن بسته در یک رکورد از $80.00 روز دوشنبه پس از شرکت منتشر شد یک تکه از مثبت موقت داده های بالینی از فاز اول آن COVID-19 آزمایش واکسن. که شب آن را اعلام کرد و آن را به فروش $1.34 میلیارد دلار در سهام به صندوق کمک به تولید هزینه های مرتبط با تجربی COVID-19 واکسن. سهام در زمان شیرجه بینی روز سه شنبه بسته شدن در $71.67 به احتمال زیاد به دلیل در برخی از درجه ای به یک آمار, اخبار, داستان است که مورد سوال عدم بالینی شفافیت در اطلاعات ارائه شده به سرمایه گذاران است.

سهام این شرکت شد تا 3.8 درصد در معاملات روز چهارشنبه. سال به تاریخ آن افزایش یافت 270.2% حتی اگر این شرکت هیچ تایید محصولات. در سال 2019 آن را تا به حال 60 میلیون دلار درآمد در آمد که از همکاری و کمک های مالی.

"مدرن سهام سقوط در اواخر معاملات زیر روز دوشنبه موج تازه و جدید را به عنوان برخی از کارشناسان اهمیت این شرکت موفقیت آمیز آزمایش واکسن که فرستاده عمده شاخص های سر به فلک کشیده و همچنین دیروز" گوریل معاملات استراتژیست کن برمن نوشت: روز سه شنبه. "این واقعیت است که این شرکت اعلام کرد یک ارائه سهام روز گذشته نیز در وزن Moderna سهام اما MRNA است که هنوز هم تجارت 300% بالاتر در یک سال-به روزترین اساس با وجود امروز شیب."

جزئیات: Moderna سهام بسته در رکورد پس از 'قانع کننده' آمار اولیه برای آن coronavirus کانديد واکسن

در یک clinical-trial افشای اطلاعات در دوشنبه مدرن به اشتراک گذاشته شده است که هشت نفر از 45 شرکت کنندگان در آن COVID-19 واکسن مطالعه توسعه خنثی سازی آنتی بادی های تصمیم گیری است که آمار هلن Branswell به عنوان "دلیل برای احتیاط." آیا این به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد پاسخ ایمنی به واکسن آزمایشی باقی مانده 37 شرکت کنندگان است.

مدرن اما گفت که اطلاعات کامل از محاکمه خواهد شد منتشر شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) خود را حامی برای مطالعه است. این شرکت همچنین در حال حاضر فاش شده است که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) شده که پیش رو برای این شرکت به ادامه فاز دوم کارآزمایی بالینی برای آن mRNA واکسن نامزد تنظیم برای شروع قبل از پایان ماه ژوئن.

با وجود این منتقدان ذکر شده در آمار, اخبار, مقاله وال استریت تحلیلگران تا حد زیادی مشاهده clinical-trial اطلاعات منتشر شده توسط مدرن اما محدود به عنوان یک مثبت.

"در حالی که نمونه هنوز در دسترس برای شرکت کنندگان باقی مانده و ما فاقد جزئیات دقیق سطوح اتصال آنتی بادی های ما نمایش این داده ها به عنوان نمایشی از نشانه های اولیه از اثر" گلدمن ساکس تحلیلگران نوشت: در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید در روز دوشنبه.

همچنین نگاه کنید به:داو تصادفا 390 امتیاز پایین تر برای پایان دادن به شدت پایین به عنوان گزارش پرتاب آب سرد در مدرن را coronavirus کانديد واکسن

پزشکی کارشناسان و تحلیلگران نیز پرسش های مطرح شده در مورد عدم وجود اطلاعات کامل از Gilead Sciences, Inc.'s مطلا کردن +2.26% در اواخر مرحله مطالعه برای remdesivir که آن هم انجام شده و با NIAID.) تا کنون تنها topline نتایج حاصل از آن محاکمه شده اند به اشتراک گذاشته علنا هر چند که به اندازه کافی برای اطلاع رسانی به اورژانس با استفاده از مجوز اعطا شده توسط FDA در اوایل این ماه حداقل با توجه به FDA نامه اعلام EUA.

"ما باید برای دیدن همه که اطلاعات انتشار" دکتر اریک Topol, یک متخصص قلب و عروق و مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه گفت: از طریق ایمیل در تاریخ 1 مه. "اما من معتقدم که این دارو دارای اثر بر اساس آنچه که ما در حال حاضر می دانیم این درست نیست که قوی است."

فراتر از طولانی سوال در مورد دسترسی به تکمیل فاز 1 کارآزمایی بالینی مجموعه داده برای تحقیقاتی واکسن مدرن را ترشح ارائه شده در شنبه شب با هدف فروش در حدود 1.3 میلیارد دلار در سهام نیز ممکن است کمک به فرو رفتن در روز سه شنبه.

این شرکت فاش اواخر روز سه شنبه که اجرایی استفان Bancel و رئیس امور مالی Lorence کیم فروش سهام به تازگی با روز دوشنبه قیمت سهام افزایش زیر اعلام آمار اولیه در آن واکسن نامزد بالقوه اضافه کردن 4 میلیون دلار به کیم خزانه.

همچنین نگاه کنید به: AstraZeneca ساخته شده است یک شرط بندی بر روی مدرن در سال 2013 است. در اینجا چیزی است که آن را به ارزش در حال حاضر

روز جمعه Bancel به فروش می رسد 11,046 سهام در قیمت به طور متوسط وزن از $65.56 برای حدود $724,200 به عنوان بخشی از پیش تعیین شده در طرح تجاری به تصویب رسید Dec. 28, 2018, با توجه به فرم 4 پر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. او همچنین دفع 1,577 سهام به عنوان بخشی از یک "حسن نیت هدیه.

همچنین در روز جمعه, کیم فروخته 20,000 سهام در قیمت به طور متوسط وزن از $65.53 برای حدود 1.31 میلیون دلار به عنوان بخشی از پیش تعیین شده در طرح تجاری. روز دوشنبه اعمال او گزینه برای خرید 241,000 سهام در قیمت به طور متوسط وزن از $12.45 برای حدود $3.00 میلیون دلار نیز به عنوان بخشی از یک طرح از پیش تعیین شده. در همان زمان, کیم اعدام فروش 241,000 سهام در قیمت به طور متوسط وزن از $82.12 برای حدود $19.79 میلیون. این بدان معناست که کیم مشبک حدود 16.79 میلیون در همزمان خرید و فروش سهام.

اگر کیم اعدام کرده بود روز دوشنبه معاملات روز جمعه قبل از coronavirus واکسن های مربوط به سهام رالی او ممکن است مجبور مشبک $12.79 میلیون دلار یا در حدود 4 میلیون دلار کمتر است.

تحلیلگران مورگان استنلی روز چهارشنبه تعیین قیمت هدف $90.00 به صورت مدرن و اشاره کرد که آنها انتظار دارند این شرکت را به فروش حدود 1.5 میلیارد دوز در طول همه گیر و حدود 150 میلیون دوز در هر سال پس از آن. "ما مثبت در آمار اولیه" آنها نوشت.

مدرن بازار سرمایه است که تقریبا $27.4 میلیارد دلار از حدود 6.4 میلیارد دلار در ژانویه. 2.

S&P 500 SPX +1.76% پایین است 9.3% در سال-به-تاریخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن