MLB بازیکنان باید خشمگین در الکس رودریگز: Dan Le Batard

الکس رودریگز باعث به هم بزنید در آخر هفته گذشته پس از تماس برای MLB بازیکنان به شرایط صاحبان' پیشنهاد یک 50-50

توسط NEWSAMINS در 31 اردیبهشت 1399

الکس رودریگز باعث به هم بزنید در آخر هفته گذشته پس از تماس برای MLB بازیکنان به شرایط صاحبان' پیشنهاد یک 50-50 تقسیم درآمد برای بازی در خالی ballparks.

و ESPN Radio میزبان Dan Le Batard می گوید بازیکنان باید هر حق عصبانی در یک میله بازنشسته سابق یانکی که raked در حدود 450 میلیون نفر در طول 22 سال PED-آلوده حرفه ای.

"من می خواهم واقعا دیوانه در یک میله" لو Batard گفت: این هفته در رادیو نشان می دهد. "شما پول زیادی نیست بازی بازی تمیز و سپس در پایان آنچه شما در حال تلاش برای انجام در حالی که عدم خرید متس با J-Lo است که شما در حال صحبت کردن مانند مالکیت به جای نیروی کار."

پیرسینگ, شدید, 51, معتقد است او یک درک بهتر از 14-زمان All-Star طرز فکر با توجه به چه مدت او را شناخته رودریگز. پیرسینگ, شدید شروع به کار خود را در میامی هرالد و رودریگز به یک ستاره ورزشکار از این منطقه است. در حال حاضر آنها هر دو کار در ESPN با رودریگز یک تحلیلگر برای "یکشنبه شب بیس بال."

"دلیل آن را تعجب آور برای من است و من شناخته شده یک میله از بالا مدرسه — من هرگز ملاقات یک ورزشکار از نوع خود را از تعالی بود که بیشتر از یک zealot در مورد تمایل به دوست که گاهی بودن, دوست," او گفت:. "طنز از آن است که اکثر مردم او را به مانور و یا نوعی از ضد عفونی کننده جلا نسخه از آنچه شما می خواهید شما ورزشکاران باید همواره در تلاش برای چیزی است که شما دوست game, به جای هر چه معتبر و چیزی که در داخل وجود دارد. و آن را بسیار آسان تر برای به دست آوردن تشویق مردم — طرفداران — با احساسات که حتی اگر این به معنی بیگانه همسالان خود. حتی اگر آن را به معنی بیگانه اتحادیه کردم که همه شما که پول از آنجا که آن را بسیار قوی و بدون درپوش حقوق را در ورزش خود را."

Alex Rodriguez MLB money fight union
الکس رودریگزچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

پس از آمدن به یک توافق با اتحادیه بازیکنان در ماه مارس در قرارداد مفتخر بودن کامل MLB صاحبان پیشنهاد طرح جدید برای تقسیم درآمد دوشنبه گذشته. این اختلاف نظر ناشی از این که آیا در مارس معامله شده شامل بازی با طرفداران.

"او مایل به دور انداخته و هر آنچه در آن است که بازیکنان ممکن است احساس کنید در مورد او دفاع برای قطع پرداخت از تمام پول خود را" لو Batard گفت: از رودریگز. "و بنابراین من تعجب نیست که این مسیر که او رفت اما من می توانید تصور کنید بازیکنان بودن انواع خشمگین شنوایی او."

رودریگز 44 ارائه شده تا او دو سنت در توییتر این جمعه گذشته.

"اگر 100 دلار در پای مانند NBA بازیکنان به 50 دلار صاحبان $50," 10-زمان نقره مشت زن برنده جایزه گفت. "و ما آن را به طرفداران. ما از طرفداران بیس بال. آن است که مردم مواد غذایی به راحتی و مردم گرسنه هستند, من فقط نمی خواهید برای دیدن این بازی بزرگ — مردم, مبارزه با, میلیاردرهای مبارزه با میلیونرهای. این است که در واقع زمانی که صاحبان و بازیکنان تراز وسط قرار دارد و ما می خواهیم همین است. ما می خواهم برای صرفه جویی در بیس بال. ما می خواهیم به بازی بیس بال."

پیرسینگ, شدید نیست و در همه تحت تاثیر قرار گرفته با یک میله موضع در ماده و در ادامه به پاره کردن او را.

"آنچه که او بود," او گفت: "به حجامت دست به گوش و فقط در حال انتظار برای تشویق به رول در رسانه های اجتماعی به دلیل او تصمیم گرفت به می گویند:" هی بازیکن برویم. ما به اندازه کافی پول. خارج شدن وجود دارد. امریکا به شما نیاز دارد.'"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن