MLB بازیکنان مشقت بار راه اندازی مجدد معضل ممکن است باعث agita

شروع سه شنبه لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان ارتباط را به طور رسمی سعی کنید به کار کردن یک قرارداد برای یک فصل بیس بال شبیه هیچ دیگر است.

که در آن ریسک بالا بازی شطرنج هر دو طرف باید از طریق داخلی اختلاف نظر به تعیین سیاست خود را. بازیکنان به طور خاص باید اجرا هزینه تجزیه و تحلیل سود شبیه هیچ دیگر:

چقدر آنها مایل به قرار دادن سلامت خود را در خط به منظور به عقب بر گردیم در این زمینه دارید ؟ فقط به عنوان در هر گروه بزرگی آنها پیدا کردن طیف وسیعی از نظرات.

“من مایل به خطر هر چیزی را به بازی این بازی” پل DeJong کاردینالز’ All-Star shortstop گفت: پست در روز دوشنبه. “هنگامی که ما دریافت برخی از شتاب رفتن floodgates باز خواهد شد.”

در طرف دیگر این طیف اتباع همه ستاره و نزدیک شان Doolittle با استفاده از حساب توییتر خود را در روز دوشنبه به طرح یک سری نگرانی هایی که او رهبری با این: “با من, اما آن را احساس می کند مانند ما بزرگنمایی گذشته مهم ترین جنبه از هر MLB راه اندازی مجدد طرح: سلامت, حمایت از بازیکنان و خانواده ها و کارکنان ورزشگاه کارگران و نیروی کار آن نیاز به رزومه کاری یک فصل است.”

بررسی واقعیت: حتی اگر بازیکنان و صاحبان توافق بر تمام قوانین و مقررات مربوط به ایمنی و پرداخت — و به تکرار انگشت اشاره در مقابل مالی خواهد شد به شدت ممنوع — مقامات منتخب ممکن است اجازه نمی دهد آنها را از طریق رفتن با آن در جهت منافع امنیت عمومی. این مذاکرات می تواند تبدیل به یک ورزش خشک اجرا برای پایان این توافق اولیه در سال آینده.

با این وجود دو طرف آن را مدیون یکدیگر به تعامل واجد شرایط چانه زنی. و بازیکنان آن را مدیون خود را به خصوص سخت کوش آنها به عنوان وزن pro از غرامت خود را در برابر باهم بالقوه پیامدهای بهداشتی. وجود دارد به طور طبیعی خواهد بود برخی از اختلاف شما می خواهم امیدوارم احترام در این محاسبه است.

Sean Doolittle
Sean Doolittleگتی ایماژ

بیوشیمی عمده در ایالت ایلینوی و یک بیت از یک رنسانس مرد که موسیقی کلاسیک است و در چندین خیریه تلاش, 26 ساله DeJong در حالی که تاکید بر اهمیت آزمایش به طور منظم برای شرکت کنندگان معتقد است بازی باید از سرب برگشت در این زمینه است.

“این فقط یک ماده از هوشمند بودن با تصمیمات خود را,” او گفت:. “اگر شما مراقبت از بدن آن را تبدیل به یک ماده از چگونه برای سالم ماندن به جای چگونه به بیمار نیست.” او لحظه ای تردید نمی خواهد به سقوط به یک شکارچی او گفت: یا مقاومت در برابر یک دونده در تلاش برای شکستن از دو بازی در پایه دوم.

Doolittle, یک دانشگاه ویرجینیا محصول که به همین ترتیب انجام بیش از سهم خود را از کار خیریه و خدمات اجتماعی شده است و به ویژه صریح در بسیاری از مسائل اجتماعی با بیان رزرو در توییتر در مورد اثرات طولانی مدت از COVID-19 از جمله ممکن است آسیب به کلیه ها ، روده ها و کبد و ریه ها و همچنین ممکن است باروری مفاهیم.

33 ساله افزود: “امیدوارم این نگرانی ها خواهد بود خطاب در MLB پیشنهاد اول و قبل از هر چیز: 1) چه این طرح به لحاظ اخلاقی به دست آوردن اندازه کافی تست ؟ 2) چه پروتکل اگر یک بازیکن کارمند یا کارگر قرارداد virus

“ما می خواهم به بازی. و ما می خواهیم همه به ایمن ماندن.”

بازیکنان باید در برخورد با چنین موضوع اگر یک جایی به عنوان بزرگ و یا تاریخی قبلا. در سال 2016 دزدان دریایی و Marlins لغو دو بازی از سری بازی های برنامه ریزی شده در پورتوریکو چون به اندازه کافی بازیکن از هر دو طرف تحت فشار قرار دادند در برابر رفتن به دلیل Zika شیوع ویروس در زمان.

“همه ما می خواهیم آن را به عقب” DeJong گفت: از بازی و زندگی به طور کلی قبل از همه چیز تعطیل.

ما از مدت کوتاهی به اندازه کافی چقدر همه احزاب مایل به پیدا کردن زمینه های مشترک هر دو خارجی و داخلی به حداقل قرار دادن بازگشت در دست رهبران دولت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>