قوس منینگ در حال حاضر برای تلفن های موبایل مانند نجف Peyton و الی

او قطعا یک منینگ. اعتیاد به مواد مخدره در حال حاضر ساخت و ساز در اطراف قوس منینگ حتی به عنوان برادرزاده الی و

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

او قطعا یک منینگ.

اعتیاد به مواد مخدره در حال حاضر ساخت و ساز در اطراف قوس منینگ حتی به عنوان برادرزاده الی و Peyton Manning است که تنها یک افزایش دبیرستان دوم اما بعد از کارفرمایی در یک خانواده کامل از آنها در حال حاضر صدایی بخشی.

"بدیهی است که من باید یک نام اما من آن را نگه دارید بیشتر در مورد تیم" طاق گفت: رقبا در یکی از اولین مستند مصاحبه. "برد تیم بیش از من بزرگترین هدف برای شروع کار. آن را در مورد سالمندان; آن را در سال گذشته و همه آنها واقعا خوب به من چون من می دانستم که همه آنها. ساخته شده است که آن را راحت تر و بیشتر گذاشته پشت. همین دلیل است که ما تا به حال برخی از موفقیت های سال گذشته است."

قوس پخش بر روی صحنه در سال اول ایزیدور نیومن مدرسه در نیواورلئان — که در آن, الی, Peyton و قوس پدر کوپر همه قبلا ستاره دار — با پرتاب برای 34 touchdowns به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده را شروع کارفرمایی.

کلاس 2023 چشم انداز در حال حاضر 6-پا-3 و 190 پوند است. همانطور که از ماه فوریه او در عین حال برای دریافت هر گونه کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد چون خانواده کاهش یافته است و آنها با توجه به ورزش نشان داده شده هر چند صبر و شکیبایی خود را در فرایند استخدام انجام داده است کمی به محو نور روی او است.

"من فقط نمی خواهم به این توجه در خودم" منینگ گفت. "من می خواهم به تمرکز بر روی تیم من. من فقط مانند منظم بودن بچه دبیرستانی. من فقط یکی از بچه ها در این تیم است."

که ممکن است سخت تر هدف خود را با نام. اما هر زمان که قوس و خانواده خود را رسما شروع فرایند استخدام از آن است که مطمئن شوید که شامل مقدار زیادی از هیاهو. الی کوپر و مورچه همه رفت و به Ole Miss. Peyton رفت و به تنسی است. این دو مدارس و بسیاری دیگر شکل آمده خواستار به عنوان به زودی به عنوان آنها مجاز است.

نه که بعد منینگ است در هر نقطه نزدیک به اوج دست خود را فقط رتبهدهی نشده است.

"کارهای زیادی است که می رود به (استخدام)," طاق گفت. "برای یک کارفرمایی این همه در مورد بهترین جا. ما در حال رفتن به آن بسیار است. من می خواهم برای لذت بردن از دبیرستان من تجربه و این چیزی است که من انجام می دهند در حال حاضر. هر کجا بروم, من می دانم که آنها برای حمایت از من. چه کسی می داند ... آنها ممکن کالج, فوتبال, این سال, بنابراین هر چیزی می تواند اتفاق می افتد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن