MLB شیوع کروناویروس: پاسخ به تمام سوالات خود را

در روز سه شنبه لیگ اصلی بیس بال اعلام گیج کننده کشت و برنامه ریزی تغییرات ناشی از شیوع کروناویروس که آمار Marl

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

در روز سه شنبه لیگ اصلی بیس بال اعلام گیج کننده کشت و برنامه ریزی تغییرات ناشی از شیوع کروناویروس که آمار Marlins این چند روز گذشته. آیا شما سوالی در مورد عواقب? در نادر مثبت 2020 توسعه ما پاسخ.

Q: بنابراین MLB تعطیل Marlins از طریق پنج شنبه. وجود دارد هر چیزی که تاخیر در بازگشت خود را بیشتر از دوشنبه آینده Aug. 3?

یک: مطمئن مثبت تر شد. اما احتمالا باید خیلی بیشتر مانند دو جاری تعداد 15 بازیکن. MLB ساخته شده است روشن است که این توجه به Marlins به عنوان یک miscreant به جای محترم تلفات در جنگ علیه COVID-19 و نمی توان آن را پایین آورده و توسط Fredo Corleone از این لیگ است. حداقل این را می دهد Marlins زمان به نشانه تقویت کردن ضایعات پشته. دو عبارت ساده برای بازگرداندن صلح: بارتل روده بزرگ است.

س: آیا Marlins تلاش خود را می کنیم تا همه خود را از دست رفته بازی ها (هفت کل)?

A: بله. آنها سعی خواهد کرد برای پیدا کردن متقابل خاموش روز بازی doubleheaders و هر چیز دیگری امکان پذیر است.

Rob Manfred
راب مانفردAP

س: به نظر می رسد دلهره آور داده اصلی برنامه به نام برای 60 بازی در 66 روز است. چه اگر آنها را بازی نمی کند همه 60? حتی اگر Marlins نمی تواند در حذفی شکار برخی از مخالفان خود را در این هفته مانند اتباع می شود.

یک: اگر نه همه تیم های آن را به 60 بازی و سپس postseason اسلات مشخص خواهد شد درصد برنده شدن. سابقه این را می توان در سال 1981 و سال 1972 و هر دو از آن اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از توقف کار یک موضوع بی اهمیت نسبت به این بیماری همه گیر.

س: شما اشاره کردید اتباع. آنها رای دادند نه به سفر به میامی برای خود سری آخر این هفته قدرتمند اعلامیه که MLB هموار خورده را به آن Marlins قابل تامل است. چه اتفاقی می افتد اگر تیم های دیگر انتخاب نیست برای رفتن به COVID نقاط داغ مانند فلوریدا و یا تگزاس ؟

یک: مشخصات فنی باشگاه نمی تواند به طور یک جانبه تصمیم به سادگی به جست و خیز یک سفر. در عین حال آنها می تواند قرار داده عمیقی فشار افکار عمومی در لیگ با یک اطلاعیه — به همین دلیل است که لیگ و بازیکنان MLB انجمن به احتمال زیاد خود را بسیار زیاد فشار روی تیم نمی تواند پررنگ است. نگه داشتن چشم در آن Nats. آنها شده اند چابک دسته هر دو مدیریت و بازیکنان راستش های خود نگرانی و ترس در این مورد بسیار مخاطره آمیز سرمایه گذاری.

س: چه وقت نیویورک تیم اول سفر به فلوریدا?

یانکی ها قرار است به بازی بازی های Uv در تابستان زمینه on Aug. 7. خواست روز سه شنبه چگونه او احساس خود را در مورد تیم خود را برای رفتن به فلوریدا Yankees مدیر کل برایان Cashman در حالی که اذعان فلوریدا ترسناک-نمایش وضعیت گفت: "من نه با تمرکز بر 10 سال از هم اکنون."

س: اجازه بازگشت به فیلیز برای یک لحظه. آنها در حال گرفتن چهار روز پس از بازی مارلین بیش از آخر هفته. می تواند خود را شکستن تمدید شود اگر همه چیز به نوبه خود بد است ؟

یک: آره. تا کنون هیچ بازیکن باید آزمایش مثبت این هفته است. نمی پرتاب یک حزب نشده است; گاهی اوقات coronavirus طول می کشد چند روز به جوجه کشی.

س: آیا MLB بهتر شده است بازی در یک حباب مانند NBA و NHL?

یک: Rob مانفرد فکر نمی کند که امکان پذیر است که بسیار عادلانه است. تدارکات در حال شدت متفاوت از کسانی که برای بسکتبال و هاکی.

س: چگونه بسیاری از شیوع بیماری می تواند بیس بال مقاومت در برابر قبل از آن را می دهد و لغو این فصل ؟

یک: یک بعدی را به آن ، تصمیم گیرندگان می تواند سخت کار کردن از طریق Marlins' بدبختی با اشاره به نحوه و غیر Marlins تست رفته است. می تواند از آنها شانه دوم تیم گرفتن آمار این سخت ، آن را سخت به تصور.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de