جزئی leaguers تأمل در ‘طولانی ترین بهار, آموزش تمام زمان’

چه آن را مانند به یک جزئی اتحادیه بدون جزئی لیگ برتر ؟

در حالی که coronavirus تعطیل شده تمام سطوح از آمریکای شمالی و حرفه ای بیس بال لیگ بازیکنان دارای مراتب بیشتر امیدوارم که رقابت در این سال نسبت به خود را انجام دهد سطح پایین تر هستند.

پست با صحبت دو جزئی leaguers — یک پارچ یک موقعیت بازیکن — هر دو از آنها امضا از 2019 پیش نویس و با نزدیک شدن به سال 2020 به عنوان اول خود را کامل حرفه ای فصل … تا همه گیر رسید. در اینجا داستان های خود را:

پارچ: مونتانا Semmel یک یانکی ها right-hander در انتخاب 36th دور در سال گذشته است.

بر اساس مادری خود استمفورد Conn., Semmel دیده است دوستان از دست دادن پدربزرگ و مادربزرگ به کروناویروس و کمک کرده است تا جمع آوری پول برای مبارزه با آن است. با این حال او متمرکز کرده است به عنوان به خوبی به عنوان یکی می توانید در کار خود را.

“من فقط در تلاش برای ماندن در شکل” او گفت:. “من پرتاب در هر روز است. وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید چرا که ما همه هنوز هم قفل شده تا اینجا. ورزشگاه بسته شده است. آن سخت است برای من به سعی کنید به یک توپ بیس بال مرکز. آن را خشن بوده است.”

بسیاری از تپه جلسات را در آلما مادر وستهیلل دبیرستان. در جهت یانکی ها, 18 سال, پیر پرتاب دو تپه جلسه در هفته و نقش گرفتن روز دیگر. اصلی خود را از نقطه تماس با سابق Yankees پارچ پرستون کلیبورن که قرار بود به کار به عنوان تبادل مربی برای یک یانکی’ دو ساحل خلیج فارس لیگ نوشته در Rookie سطح.

John Rave
جان با بیحوصلگی حرف زدنAP

وجود پچ پچ از تمدید اردوگاه در پاییز را برای زمان از دست رفته. در عین حال به عنوان Semmel اشاره کرد: “ما نمی دانیم در مورد موج 2 [از COVID]. آن را فقط به تمام شایعات در حال حاضر است.”

موقعیت بازیکن: جان بیحوصلگی حرف زدن یک Royals مرکز fielder انتخاب شده در دور پنجم سال گذشته است.

در بلومینگتون, Ill., جایی که او با حضور در دبیرستان 22 ساله با بیحوصلگی حرف زدن که بازی در نزدیکی ایالت ایلینوی پیدا کرده اماکن محلی برای دریافت در کار خود را. او طول می کشد پنبه حلاجی تمرین چهار بار در هفته و با این نسخهها کار با دستگاه بدنسازی چهار بار در هفته.

“من درمان آن را مانند طولانی ترین بهار آموزش تمام وقت,” او گفت:.

او همچنین شرکت در دو زوم جلسات هر هفته مرتب توسط خانواده سلطنتی یک گردهمایی بزرگ از هر بازیکن در باشگاه های سیستم — که در آن شهر کانزاس مدیر کل دیتون مور اغلب آدرس گروه و یکی کوچکتر هم از بازیکنان موقعیت که در آن آنها گپ و گفتگو با مربیان و یا هماهنگ کننده. در میان نام های بزرگ که صحبت به آنها در این جلسات با بیحوصلگی حرف زدن گفت: در حال حاضر Royals روید مرریفیلد و شکارچی دوزیه بازنشسته All-Stars تیم هادسون و شین Victorino و دوقلوها سوم baseman جاش دونالدسون سابق یک هم تیمی از Royals جزئی لیگ ضربه مربی اندی LaRoche.

امید است که اگر و زمانی که لیگ اصلی بیس بال بازگشایی جوان, بچه ها مثل بیحوصلگی حرف زدن می تواند حداقل به سلطنتی پیچیده در آریزونا و با هم کار کنند. گفت: با بیحوصلگی حرف زدن: “من دوست دارم به خارج وجود دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de