چتربازی حادثه جان اخیر فارغ التحصیل دبیرستان و مربی گرجستان کلانتر می گوید

جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:41 PM EDT Jul 17, 2020یک حادثه چتربازی کشته شدن یک مربی و یک ن

توسط NEWSAMINS در 28 تیر 1399

یک حادثه چتربازی کشته شدن یک مربی و یک نوجوان مشتری این هفته پس از اولیه خود و چتر نجات اضطراری ناموفق یک Georgia sheriff می گوید.

بهترین Triplicata, 18 و نیک اسپوزیتو 35 کشته شدند یکشنبه در این حادثه. آنها انجام یک "پرش پشت سر هم" با هم زمانی که اولیه چتر نجات را شکست خورده این جفت ارز رفت و به چرخش و اضطراری با چتر نجات را به طور کامل باز با توجه به بیانیه ای به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز از جرارد County Georgia Sheriff دن کیلگور.

هر دو در صحنه مرده بیانیه ای می گوید.

آن Triplicata اولین بار چتربازی — یک نحو نامشخصی ماجراجویی جسورانه اخیر دبیرستان فارغ التحصیل سی ان ان گزارش داد.

"او می خواست به دیدن چه چیزهایی نگاه کردن در هوا که به بالا" Triplicata پدر جوی Triplicata گفت: شبکه. "او تا به حال تجربه نکرده است. آن را مقدار زیادی از زمان برای او و قرار بود آن را به یک روز بزرگ و آن را تبدیل به بدترین روز زندگی ما است."

اسپوزیتو با تجربه بود چترباز و کارمند Skydive Atlanta, پلیس می گویند.

جولای 1: 100 مایل در ساعت تعقیب و گریز خودرو در کالیفرنیا به پایان رسید در اقیانوس آرام, پلیس می گویند. راننده جان سالم به در برد و دستگیر شد.

Trey Holladay, Skydive آتلانتا صاحب صدور بیانیه ای به Atlanta Journal-Constitution در این فاجعه:

"ما جامعه را ویران کرد برای هر دو تیم ما عضو و دانش آموز و خانواده های مربوطه خود را ... ما همه مات و مبهوت میکنه و واقعا در از دست دادن برای کلمات ما به عنوان یک خانواده صمیمی. ما صحبت را با بعدی از قوم و خویش و همه می خواهیم برای حفظ حریم خصوصی در حالی که ما روند و غمگین."

چتربازی و میر نادر هستند و پشت سر هم چتربازی مرگ و میر و حتی بیشتر غیر معمول با توجه به داده ها از ایالات متحده Parachute Association. انجمن گزارش یک دانشجو مرگ و میر در هر 500,000 جهش در 10 سال گذشته یک احتمال قابل مقایسه با مرگ توسط رعد و برق زده بودن.

به عنوان تعدادی از جهش افزایش یافته است و در سال های اخیر مرگ و میر کاهش یافته است داده ها را نشان می دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب