دوقلوها مینه سوتا نگه لحظه سکوت برای جورج فلوید در 8:46

مایک Brehm ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:34 PM EDT Jul 28, 2020دوقلوها مینه سوتا پرداخت ادای احترام به

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

دوقلوها مینه سوتا پرداخت ادای احترام به جورج فلوید در خانه خود را باز کن شنبه شب با یک نوع متفاوت از لحظه ای سکوت.

معمولا کسانی که مشاهدات برگزار می شود قبل از بازی, اما این بار, دوقلو متوقف شد و در بازی در برابر سنت لوئیس کاردینالز در 8:46 بعد از ظهر به وقت محلی در هدف زمینه است.

که زمان مهم است زیرا فلوید درگذشت در 25 مه در بازداشت پلیس در مینیاپولیس پس از یک افسر او زانو بر گردن 46-سال-پیرمرد و برای 8 دقیقه, 46 ثانیه و با وجود فلوید گفت: او نمی تواند نفس بکشد.

مرگ منجر به ناآرامی و ملی گفتگو در مورد پلیس بخش " استفاده از زور. درک چوین چهره یک قتل درجه دوم شارژ و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه در صورت کمتر اتهامات عنوان شده علیه.

در طول بازی متوقف شد بعد از مینه سوتا را ادی روساریو پرواز به کاردینالز چپ fielder تایلر اونیل برای دوم در پایین پنجم زمین باز یافته.

گوینده خواسته برای لحظه ای سکوت "به هر دو افتخار (فلوید) در حافظه و به یاد همه ما است که ما در اینجا با هم یک تیم و یک قلمرو متحد برای تغییر."

بازیکنان در زمان خاموش کلاه خود را به عنوان یک تصویر از فلوید به نظر می رسد در بیاد. نشانه ای در خود دیوار به نام عدالت برای جورج فلوید.

طرفدار تیم شده اند نشان دادن حمایت نژادی-عدالت باعث از سرگیری بازی در طول coronavirus بیماری همه گیر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن