میگوئل اندوجر هنوز هم می تواند تا پایان در پایه سوم برای یانکی ها

یانکی ها امید میگوئل اندوجر توسعه به یک بازیکن همه کاره است که می توانید با پر کردن یک نقش تبدیل شده است که بس

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

یانکی ها امید میگوئل اندوجر توسعه به یک بازیکن همه کاره است که می توانید با پر کردن یک نقش تبدیل شده است که بسیار محبوب در میان بزرگ-تیم های لیگ.

اما فراموش نکنید که اندوجر آغاز شده 132 بازی در پایه سوم در سال 2018 زمانی که او به پایان رسید دوم در AL Rookie از مسابقه سال به فرشتگان' Shohei Ohtani که تبدیل به 26 روز یکشنبه. بله, وجود دارد, سوالات دفاعی با تشکر از 15 خطاها و توپ او نیست اما اندوجر آمار .297 با 27 homers 92 RBIs نوشته شده و یک .855 OPS.

اندوجر به نظر می رسد فقط در 12 بازی فصل گذشته با توجه به شانه راست آسیب هایی که مورد نیاز پایان فصل از عمل جراحی در مارس 20 و که باز کرد برای جیو Urshela که نوشته شده حرفه ای-اوج در بشقاب و ارائه دستکش طلا-کالیبر دفاع.

ترکیبی از 30 مرد فهرستی برای افتتاح دو هفته از 60 برنامه بازی و عدم وجود بسیاری از نمایشگاه ها در طول زمستان آموزش 2.0 می تواند منجر به عمل بیشتری در پایه سوم برای آندوخار از ممکن است مورد بوده است در ماه مارس است.

در حالی که اندوجر نشان داد Aaron Boone به اندازه کافی در محدود خود نوبت در اول بهار آموزش برای مدیر به این باور 25 ساله می تواند در سمت چپ و راست پایه سوم باقی می ماند یک گزینه است چرا که اگر سالم یانکی ها باید یک دسته از outfielders.

"ما می دانیم که با Miggy ما یک بازیکن بسیار خوب, یک مرد که از دست رفته بخش عمده ای از فصل گذشته اما او آمد بهار آموزش و به ما نشان داد که او سالم به ما نشان داد تمایل به بازی یک زن و شوهر از مواضع چرا که او می خواهد برای دریافت در صف" بون گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی. "برای من یکی از این واقعا دلگرم کننده همه چیز در بهار, آموزش برای ما در رفتن در اطراف است Miggy قابلیت پخش گوشه-خود موقعیت. من فکر کردم او به آن واقعا خوب است. من فکر می کنم آن چیزی است که او کاملا می تواند انجام دهد آن است که آیا در یک صورت تمام وقت یا پاره وقت وضعیت. و همچنین من احساس می کنم او به طور مداوم باعث می شود گام در پایه سوم."

با Giancarlo استانتون به احتمال زیاد DH اگر دو ماه فصل ایفا کرده است و اگر هارون هیکس و هارون قاضی سالم هستند یانکی ها نیز باید برت گاردنر مایک Tauchman و کلینت Frazier به بازی در سمت چپ و راست در زمینه های. تلاش برای فشار اندوجر که هرگز بیرون از محیط به طور منظم در یک فصل بزرگ-بازی لیگ به ترکیب ممکن است دشوار است, به ویژه هنگامی که هر از شمارش است.

و با هیچ چیز بیشتر از زنده پنبه حلاجی تمرین پرتاب شده توسط یانکی کوزه شروع شنبه در استادیوم یانکی به ارزیابی این امکان وجود دارد اندوجر می تواند برش را به Urshela را هم سوم.

بر اساس یک برک آوت 2019 زمانی که Urshela آمار .314 با 21 homers 74 RBIs نوشته شده و یک .889 OPS او وارد آموزش بهار در ماه مارس به عنوان شروع سوم baseman. که به احتمال زیاد تغییر نکرده در طول سه به علاوه ماه پس از coronavirus تعطیل MLB. اما بون فهرستی را 30 لکه های به جای 26.

اگر بون نمی خواهند آندوخار را بت برای رفتن بیات سوم ممکن است بهترین مکان برای بازی او. در حالی که اندوجر و Urshela, 28, باید برای اثبات 2018 و 2019 به ترتیب نیست flukes, Urshela برک آوت فصل در بشقاب ممکن است یک محصول از یک بازی بیس بال است که شروع به پریدن کرد از پارک های شبانه.

اواخر فصل اسلاید که در آن او ضربه زد .205 (9-برای-44) با دو homers شش RBIs در 14 بازی گذشته خود شد و پس از نه بازی اکتبر است که در آن Urshela آمار .242 (8-برای-33) با دو homers و دو RBIs.

باید اندوجر کشتی زمان بازی در سومین دور از Urshela, Boone, پس از آن باید مطمئن شوید که دست Urshela برای استفاده به عنوان یک دیر باز یافته دفاعی جایگزین.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن