مایکروسافت گزارش رکورد درآمد برای قرار دادن تا شکستن رکورد سال مالی

شرکت مایکروسافت پیچیده شکستن رکورد سال روز شنبه با اعلام رکورد درآمد سه ماهه اما سهام هنوز هم کاهش یافت و از ن

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

شرکت مایکروسافت پیچیده شکستن رکورد سال روز شنبه با اعلام رکورد درآمد سه ماهه اما سهام هنوز هم کاهش یافت و از نزدیک به بالاترین رکورد در بعد از ساعات معاملاتی.

مایکروسافت MSFT, +1.43% گزارش مالی سه ماهه چهارم درآمد از $11.2 میلیارد دلار یا $1.46 یک سهم در درآمد حاصل از $38 میلیارد شنبه پس از ارسال درآمد از $1.71 a به اشتراک گذاری در خرید و فروش $33.71 میلیارد سال پیش. تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود سود $1.34 سهم در فروش $36.54 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

که عملکرد کاری ادامه داده اند تا یک سال از ثبت سود و فروش, با وجود شروع COVID-19 همه گیر نسبت به پایان مایکروسافت در سال مالی. در آن سال مایکروسافت گزارش درآمد از $44.28 میلیارد در فروش $143 میلیارد دلار تا 13 درصد و 14 درصد از سال قبل ثبت عملکرد.

مایکروسافت سهام قدردانی میان دستاوردهای. سهام بودند تا بیش از 34 درصد تا کنون در این سال به عنوان S&P 500 SPX +0.57% به دست آورده کمتر از 1% هل دادن مایکروسافت در بازار سرمایه بالاتر از $1.6 تریلیون. سهام ducked بین 2% و 3% کاهش در بعد از ساعات معاملات روز شنبه بلافاصله پس از نتایج پس از بسته شدن در $211.75 چند دلار رکورد نزدیک $214.32 مجموعه در اوایل این ماه.

مدیران مایکروسافت در برنامه ریزی یک کنفرانس تلفنی در 5:30 p. m. به وقت شرق و آنها به طور معمول به اشتراک گذاشتن هر گونه پیش بینی برای آینده عملکرد در آن تماس بگیرید.

مایکروسافت شکوفا شده در طول این بیماری همه گیر به عنوان آن Azure cloud-computing ارائه و ابر-عرضه نرم افزار های تبدیل شده اند ضروری تر به مشتریان شرکت های بزرگ خود فرستاده می شود کارکنان خانه به محل کار از راه دور. میراث شخصی-کامپیوتر کسب و کار نیز داغ شده است که شرکت ها و مصرف کنندگان به جای تجهیزات است که به طور ناگهانی تر شدن استفاده از میان پناهگاه-در-محدودیت مکانی با توجه به این ویروس است.

همچنین نگاه کنید به: مایکروسافت فشار به ابر ممکن است آن را ذخیره کنید از یک coronavirus تصادف

مایکروسافت اعلام کرد که خود را "هوشمند ابر" را بدست آورد که شامل لاجوردی و دیگر ارائه شده از جمله در محل سرور متصلب $13.4 میلیارد دلار فروش در سه ماهه مالی چهارم تا 17 درصد و بالاتر از متوسط برآورد تحلیلگر از $13.11 میلیارد دلار است. مایکروسافت که نمی شکستن لاجوردی عملکرد به صورت جداگانه گفت که درآمد برای cloud-computing بخش افزایش 47%.

"ما تجاری ابر پیشی 50 میلیارد دلار درآمد سالانه برای اولین بار در این سال است. و این سه ماهه تجاری ما رزرو شد بهتر از حد انتظار در حال رشد 12 درصد در سال بیش از سال" رئیس امور مالی امی هود گفت: در روز چهارشنبه اعلام خواهد شد.

"بیشتر محاسبات شخصی" بخش که شامل میراث ویندوز کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان بازی ایکس باکس و برخی از خواص دیگر گزارش درآمد حاصل از $12.9 میلیارد دلار تا 14 درصد از $11.28 میلیارد سال پیش. تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود PC-کسب و کار متمرکز برای تولید درآمد حاصل از $11.48 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

"بهره وری و کسب و کار راه حل" که شامل بسیاری از ابر-نرم افزار دارایی, از جمله, لینک, گزارش درآمد حاصل از $11.8 میلیارد دلار تا 6% از یک سال پیش اما کمتر از میانگین تحلیلگر برآورد $11.91 میلیارد دلار است. مایکروسافت اعلام کرد اخراج در LinkedIn در اوایل این هفته گفت که تقسیم درآمد افزایش 10 ٪ در سه ماهه.

LinkedIn اخراج نه تنها تغییرات در مایکروسافت در میان همه گیر. این شرکت همچنین تصمیم به تعطیل کردن آن در فروشگاه های خرده فروشی در سه ماهه و همچنین توقیف ویدئویی-جریان تلاش میکسر های حمل و نقل دارایی به Facebook, Inc. FB -0.77 خوابگاه% . این شرکت گفت که این ثبت هزینه از $450 میلیون دلار در سه ماهه مربوط به بسته شدن آن در فروشگاه های خرده فروشی هر چند که بیش از محو دور توسط a $2.6 میلیارد دلار خالص مالیات بر درآمد بهره مند شوند.

جزئیات: Tech شده است یک نجات دهنده همه گیر شده است و پاداش. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

در حالی که این حرکت می تواند نشانه ای از نگرانی برای سرمایه گذاران و تحلیلگران هنوز مثبت در مایکروسافت چشم انداز به دلیل اجرایی rahmani موفقیت در تمرکز مجدد کسب و کار در پرواز است. پس نادلا به عنوان مدیر عامل در اوایل سال 2014 ساخته شده و ابر تمرکز اصلی مایکروسافت برای سهام باید بیش از quintupled.

"آنها ساخته شده ایم حق پوکر حرکت نادلا تا به حال یکی از مهمترین و تحول turnarounds در 30 سال گذشته" تحلیلگر Wedbush دن ایوس گفت: زمانی که در مورد خرده فروشی و میکسر تصمیم گیری در یک tech-درآمد مصاحبه با MarketWatch در اوایل این ماه. ایوس است بهتر امتیاز و 260 دلار قیمت هدف در مایکروسافت سهام.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن