میشیگان در حال حاضر معروف کنگره اعتراض عکس: 'من نمی جیغ در هر صورت'

جینا Kaufman مطبوعات آزاد دیترویتمنتشر شده 8:02 PM EDT مه 5 سال 2020دیترویت – به عنوان عکس از تفنگ حمل معترضان

توسط NEWSAMINS در 17 اردیبهشت 1399

دیترویت – به عنوان عکس از تفنگ حمل معترضان در میشیگان ساختمان کاپیتول ساخته شده دور در سراسر کشور یکی پدید آمده است به عنوان یک تعریف تصویر از هفته گذشته تظاهرات بیش فرماندار سفارشات در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یک unmasked انسان, اواسط, جیغ فریاد, در اینچ از دو افسر پلیس.

شده اند وجود دارد الگوهای رفتاری و پچ پچ در رسانه های اجتماعی مورد, فریاد معترضان حتی misidentifications از او به عنوان یک لس آنجلس فعال.

اما او نمی از کالیفرنیا. او از جدید Hudson, Michigan. و نام او برایان پول نقد.

"بله که من" 52 ساله کفپوش installer گفت: مطبوعات آزاد در روز دوشنبه هنگامی که خواست برای تایید اینکه آیا او مرد است در عکس های گرفته شده توسط Jeff Kowalsky یک عکاس کار برای خبرگزاری فرانسه (AFP).

پول نقد, که گفت که او در حال حاضر به چهار تظاهرات در لنسینگ در ماه گذشته گفت که او با نشان دادن در برابر بی عدالتی از فرماندار دستور اجرایی که او به نام "فقط مسخره است."

واقعیت را بررسی کنید: میشیگان معترض است و نه شناخته شده سفید supremacist از لا

"بسیار خوب مردم': مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار میشیگان رژیم صهیونیستی است. Whitmer به صحبت کردن با معترضان

نقدی گفت که او فریاد در دولت سربازان دیده می شود در عکس – "من نمی جیغ در هر صورت" – اما در یک افسر قرار گرفته در پشت آنها که او گفت: او شاهد حمله یک روز قبل از. سه نفر برداشته شده از گالری عمومی برای دولت مجلس نمایندگان در مارس 29. این حادثه گرفتار شد در ویدئو نشان دادن یک زن بودن به زور برداشته شود. این حادثه باعث شد یک اطلاعیه توسط پلیس ایالتی میشیگان که آن را بررسی تقابل بین افراد و خانه ،

روز بعد زمانی که در حال حاضر بدنام عکس از او گرفته شد, نقدی, گفت که او در کنگره زمانی که او را دیدم افسر.

"من وجود دارد شعار 'اجازه دهید ما در" و من دیدم که مرد و من فقط من فقط نوع آن را از دست داد کمی" نقدی گفت. او گفت که او پرسیدن که او به نام "کت قرمز" یک مرجع به کت قرمز می پوشند "اگر او می خواست به سعی کنید به پرتاب من در اطراف مانند او که دختر دیروز."

تظاهرات انتقاد شده است. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer روز جمعه به نام تظاهرات که ویژه برخی از مردم نگه داشتن تفنگ "نگران کننده" و در حال حاضر دولت است و با توجه به ممنوعیت اسلحه در داخل کنگره آمریکا. دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus پاسخ به نام تظاهرات "devastatingly نگران کننده" در فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه.

پول نقد, که گفت که او نمی مسلح در این تظاهرات گفت: "فریاد بین دو ایالت میشیگان پلیس گارد در عکس نیست ، اما عکس مورد انتقاد قرار گرفت آنلاین. "اینها همان افرادی که به شما بگویم به احترام پلیس,' " یک کاربر توییتر ارسال شده است. دیگری نوشت: "آیا افسران نشان می دهد این مقدار خویشتن داری اگر سیاه و سفید مرد فریاد در چهره خود را?"

نقدی که توصیف خود را به عنوان یک دیرین ماری جوانا فعال در تلاش برای قانونی کردن آن در میشیگان ناراحت شد با اتهامات که معترضان نژادپرستانه و سرزنش رسانه ها که او گفت: "تاب همه چیز است."

او گفت: تجربه خود را در آن روز بود "عالی" و گفت: "هر کسی از هر رنگ باید به حق به انجام آنچه که من انجام داد."

اما Whitmer روز جمعه گفت: "روز گذشته صحنه در کنگره که نگران کننده بود و به صورت کاملا صادق است. صلیب های شکسته و مؤتلفه پرچم nooses و اسلحه خودکار نشان نمی دهند که ما به عنوان Michiganders. این دولت دارای سابقه ای غنی از افرادی که با هم در زمان بحران."

نقدی گفت که او دریافت کرده است صدها نفر از Facebook Messenger پیام پس از این عکس منتشر شد. او گفت: او حمایت دریافت کرده و همچنین توجه منفی برای عکس اما او مراقبت می کند.

"من آن را دوست دارم. آن را," او گفت:. نقدی اضافه شده است که مردم "حق خود را به مخالفت با من تماس نام."

نقدی گفت: او قصد دارد برای شرکت در تظاهرات در لنسینگ و او را دوست دارد ملی توجه آنها را به دست آورد.

"من آن را دوست دارم" او گفت:. "ما توپ نورد."

کمک: اولین پیش نویس است. دنبال جینا کافمن در توییتر: @ReporterGinatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن