و لانسینگ, میشیگان. – از رهبران جمهوری خواه در مجلس نمایندگان و سنا طرح دعوی در دادگاه روز شنبه برابر میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ادعا او را تمدید وضعیت اضطراری بیش از coronavirus همه گیر شد و غیر قانونی.

قانون در میشیگان است “بسیار روشن” مجلس لی Chatfield گفت: در کنگره کنفرانس خبری. “تنها قوه مقننه دارای قدرت برای تمدید وضعیت اضطراری.”

طرح دعوی در دادگاه در میشیگان دادگاه ادعا می کند گفت: Chatfield و رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey.

“مجلس است در سمت چپ با هیچ چاره ای اما به دنبال مداخله دادگاه برای بازگرداندن قانون اساسی به منظور” گفت: Shirkey.

با وجود این اظهارات از رهبران جمهوری خواه بسیاری از کارشناسان حقوقی باید گفت که فرماندار بود بر روی زمین جامد در تمدید وضعیت اضطراری تحت اضطراری اختیارات فرماندار قانون از سال 1945 که مجموعه بدون محدودیت زمانی در یک وضعیت اضطراری و باعث می شود هیچ ماده قانونی برای بررسی. کسانی که وکلای شامل جمهوریخواه بروس Timmons یک دیرین کارمند از کمیته قضایی مجلس.

‘عملیات ترافیکی’: هزاران نفر همگرا در اعتراض به فرماندار میشیگان اقامت-صفحه اصلی سفارش

اورژانس و مدیریت عمل از سال 1976 که Whitmer نیز استناد مجموعه 28 روز زمان محدود در یک وضعیت اضطراری قبل از تصویب قانونی مورد نیاز است.

طرح دعوی در دادگاه که درخواست “سریع شنوایی می گوید:” اورژانس اختیارات فرماندار عمل “می رسد تنها محلی شرایط اضطراری – مرتب کردن بر اساس ایالت نگرانی که COVID-19 ارائه است.”

کت و شلوار نیز مدعی است که Whitmer اقدامات نقض اساسی مورد نیاز برای “تفکیک قوا میان شرکت برابر شاخه های دولت است.”

کت و شلوار به دنبال اعلام حکم که اورژانس سفارشات غیر قانونی.

Whitmer سخنگوی تیفانی قهوه ای به نام طرح دعوی در دادگاه یک “پارتیزان بازی که منحرف نیست فرماندار.”

براون گفت که “حرکت رو به جلو فرماندار ادامه خواهد داد برای گوش دادن به کارشناسان پزشکی قرار داده و سلامت و ایمنی Michiganders اول است.”

میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری در حال حاضر اجرا می شود از طریق آوریل 28. Whitmer اقامت-در-خانه سفارش اجرا می شود از طریق مه 15.

اگر چه لباس رسمی آورده شده توسط مجلس نمایندگان و سنا را به حمایت از دموکرات ها که در اقلیت در هر اتاق.

“ما وحشت زده است که کسانی که در سراسر راهرو در حال انتخاب یک جهانی همه گیر به عنوان زمان به انتخاب سیاسی دعوا با فرماندار به جای تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به مردم کشور ما” حزب دموکرات در انتشار اخبار گفت.

خانه رهبر اقلیت کریستین Greig متهم دستگیری رهبران هدر دادن کمیاب مالیات دهندگان منابع در طرح دعوی در دادگاه.

“جمهوری خواه رهبری یک بار دیگر نشان داد که تنها چیزی که آنها را به مردم ارائه میشیگان در طول این بحران سیاسی حزبی تئاتر چکیدن با نفاق” Greig گفت.

واقعیت را بررسی کنید: میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer نمی ممنوعیت فروش پرچم ایالات متحده و گیاهان دانه ها

Chatfield گفت Whitmer را رد کرده است ارائه می دهد برای سازش و همکاری و تحمیل یک “one-size-fits-all رویکرد” به همه گیر, اگر چه او گفت که بسیاری از بخش دولتی هستند در یک موقعیت بسیار بهتر است برای باز کردن بسیاری از محل های کار از دیگر بخش های دولت هستند.

ساکنان میشیگان در حال گفت آنها نمی توانند کار کنند “حتی زمانی که می توان آن را با خیال راحت انجام می شود,” او گفت:.

“ما اعتقاد داریم بسیاری وجود دارد commonsense تغییرات … که باید اجرا شود,” او گفت:.

Whitmer یک دموکرات را آغاز کرده است به سهولت محدودیت اما می گوید آن را به احتیاط و بر اساس داده های علمی برای جلوگیری از موج دوم COVID-19 موارد است.

Whitmer گرد هم آورده رهبران در مراقبت های بهداشتی, کسب و کار, کار و آموزش و پرورش برای توسعه آنچه که او خواستار “MI امن شروع” برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد “در راه محافظت می کند که ما کارگران و خانواده های آنان است.”

او به تازگی اجازه گلخانه, مراقبت از چمن و گلف به سر با محدودیت. مسکونی و تجاری و ساخت و ساز در فرد املاک و مستغلات فروش پارکینگ و اجرای جنگلداری در میان بخش های مجموعه به بازگشایی پنج شنبه.

او همچنین تقسیم دولت به هشت جغرافیایی مناطق به عنوان بخشی از بازگشایی طرح هر چند تا کنون تمام دستورات به کار گرفته شده در سطح ایالت.

این شرکت خودرو سازی در حال هدف قرار دادن مارس 18 برای شروع مجدد گیاهان خود را اما هنوز هم در انتظار تصویب از Whitmer.

دنبال پل اگان در توییتر @paulegan4.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de