مایکل جردن راز 48 ساعت لاس زنی با رزمندگان

اگر شما یکی از بسیاری از مردم که پاک کردن حافظه از مایکل جردن به عنوان یک جادوگر را از ذهن خود سعی کنید تصور ا

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

اگر شما یکی از بسیاری از مردم که پاک کردن حافظه از مایکل جردن به عنوان یک جادوگر را از ذهن خود سعی کنید تصور او با پوشیدن رزمندگان نیوجرسی.

زیر اردن اولین بازنشستگی و یک فصل لاس زنی با minor league baseball, گاو افسانه ای بود فکر بسکتبال باز گشت در طول فصل 1994-95. اما قبل از اینکه او دوباره Scottie Pippen و فیل جکسون در شیکاگو اردن دو روز را صرف مخفیانه کار کردن با گلدن استیت به عنوان "یک جنگجو برای 48 ساعت" با توجه به آن دستیار مربی راد Higgins.

"یک روز صبح در حالی که مایکل بود از دیدن او می نامد و می پرسد من ... 'آیا شما فکر می کنم آن را خوب اگر من تمرین با شما بچه ها؟'" هیگینز گفت: NBC Sports' ورزش کشف پادکست. "و سپس به من گفت:" من فکر نمی کنم اما به من اجازه تماس Nelly — این چیزی است که ما به نام (رزمندگان سر مربی) Don Nelson — اجازه دهید من تماس نلی و من به عقب بر گردیم به شما.'

"من نلی و من از نلی اگر آن را خوب اگر میخوای هر گونه مسائل. مایکل می خواهد به می دانم که اگر او می تواند عمل با ما. Nelly پاسخ بود " جهنم آره.'

"او در آمد و ما در لباس پوشیدن او را [پس از آن-تجهیزات مدیر] اریک Housen لباس پوشیدن او را در جنگجو دنده. او ممکن است به او داده اند No. 23, من فکر نمی کنم هر کسی با پوشیدن 23 در آن زمان, اما به او دست بند برای قرار دادن بر آرنج خود را و چیزهایی که از طبیعت."

با وجود اینکه دور از بازی برای تقریبا 18 ماه اردن تحت سلطه بازی های All-Stars کریس Mullin, Tim Hardaway و Latrell Sprewell.

Michael Jordan
مایکل جردنچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

"او در آمد و او ramped تا عمل, و ما تا به حال بسته تمرین در سالن بزرگ. ما می دانستیم که او به آینده آن" Hardaway گفت. "او فقط در زمان بیش از عمل ما است. او پنج بچه که نیست بازی که مقدار و گفت: ما را هفت بازی شما تمام هفت در یک داد و بیداد'. این بود که او هرگز به سمت چپ."

Mullin اردن هم تیمی در دو تیم المپیک را هرگز معتقد 1993 بازنشستگی را.

"آنچه که من به یاد داشته باشید این است که او راه رفتن در دادگاه پس از بازی نیست (بسکتبال) احتمالا بازی 36 سوراخ گلف روز قبل از پیاده روی در دادگاه و مسلط," Mullin گفت. "من همیشه می دانستم که او به آینده."

اردن به طور فزاینده اعتماد به نفس او می تواند بازگشت اواسط فصل و منجر شیکاگو به یک چهارم مسابقات قهرمانی پس از حمله به Sprewell که به نام شده بود, به همه NBA تیم اول در اردن 1993-94 نبود.

"Latrell یکی از بیشتر مواد منفجره بیشتر ورزشی و او احتمالا یکی از بازیکنان بهتر در طول مدت کوتاه اجرا که او گفت:" تیم Grover, اردن مربی شخصی. "پس چه Michael نیاز به دانستن (بود) ، حتی اگر من در زمان خاموش من هنوز هم می توانید به عقب می آیند و پا زدن الاغ خود را؟'

"و در ذهن خود او را مانند 'من رفته از این بازی برای چه مدت ؟ و او قرار است به برترین بازیکن ؟ اشکالی ندارد'. او آزمایش خود را در برابر Sprewell او آزمایش خود را در برابر خود است."

اردن اعلام کرد که بازگشت خود را در 18 مارس سال 1995 اما No. 45 موفق به گذشته از سحر و جادو در دور دوم پلی آف. سه مستقیم مسابقات را دنبال کنید و سپس یکی دیگر از بازنشستگی. سپس بارها فراموش شده گشت با جادوگران.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن