مایکل جردن اصرار دارد در فیلم "آخرین رقص" او نیست فشار بر Bryon راسل در سال 1998 NBA Finals

علامت مدینه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:40 AM EDT مارس 18 سال 2020لحظه ای مایکل جردن برتر رفت و آمد

توسط NEWSAMINS در 29 اردیبهشت 1399

لحظه ای مایکل جردن برتر رفت و آمد خود کلاچ تیراندازی و استعداد خود را برای تئاتر. اما باید اردن را یاد قاطع شات برای شیکاگو بولز برابر یوتا جاز در بازی 6 از سال 1998 NBA نهایی شده است چشم پوشی کردن ؟ پس از همه طرفداران موسیقی جاز اغلب استدلال کرده اند بولز' ستاره تحت فشار قرار دادند در Bryon راسل.

"همه می گوید من تحت فشار قرار دادند — bull----," اردن گفت: در آخرین قسمت از فیلم "آخرین رقص. "انرژی خود را که قرار بود در آن راه. من نمی باید به او فشار که در راه است."

در اینجا این است که چگونه این بازی اتفاق افتاده است.

پس از ساخت یک لیآپ برای کاهش جاز را منجر به 86-85 با 37 ثانیه به سمت چپ اردن مجبور گردش مالی توسط دو شراکت و همراهیمون یک غافل کارل مالون.

اردن گفته است که تماس چشمی با گاو مربی فیل جکسون که نمی خواهید را به یک ایست برای چند دلیل. یکی Jackson نمی خواهید جاز زمان به صرفه جویی در انرژی و دفاع از آن. دو اردن بود و توپ. بنابراین Scottie Pippen تکرار افکار و اندیشه های او و دیگر هم تیمی های خود هنگامی که او در توصیف این تیم استراتژی نهایی بازی: "جهنم را از راه."

"او به شلیک این (expletive)," گاو رو به جلو Dennis Rodman گفت: اردن است. "او را به (expletive) با تصویب این توپ است."

هیچ اردن که قرار بود به یاد شات.

او ایستاده بود در خارج از محیط توسط nearside از دادگاه. سپس اردن dribbled و سوار سمت راست به پرتاب راسل تعادل. پس از دادن راسل ارنج زدن اردن کشیده تا اواسط محدوده بلوز. صدای فش فش. با 5.2 ثانیه به سمت چپ بولز برگزار شد 87-86 منجر شود که آنها را ترک کردن. آن مشخص شده لحظه مناسب برای اردن به سیمان تا پایان وقت خود را با شیکاگو بولز (1983-93; 95-98). آن را ام مشخص شده که پایان کامل به NBA اگر نه برای خود باز گشت با واشنگتن ویزاردز (2001-03).

"هنگامی که او ساخته شده است که شات" سابق گاو گارد Steve Kerr گفت: "شما می تواند احساس انرژی بودن در خارج از ساختمان است."

برخی دیگر takeaways از قسمت آخر "آخرین رقص" ...

خریداران محترم Pippen سختی

در طول بازی سرنوشت ساز 6, Pippen اغلب در سمت چپ دادگاه به طوری که او می تواند سوار دوچرخه ثابت و دریافت درمان در یک دردسر بازگشت. بر خلاف بدنام 'میگرن بازی در بازی 7 از سال 1990 فینال کنفرانس شرق برابر دیترویت پیستون Pippen خود غلبه بیماری در برابر یوتا است.

او جمع آوری هشت امتیاز در 4-از-7, تیراندازی, چهار کمک دو دزد و زیادی از توجه.

گفت: سابق گاو سر مربی ورزشی تراشه شافر: "هر کسی که تا به حال تصور که Scottie Pippen نرم پوچ است. چه او در بازی 6 فوق العاده ای بود."

Rodman در زمان یکی دیگر از مینی شکستن

ظاهرا در نظر گرفتن وگاس تعطیلات در وسط یک فصل NBA است احمقانه ترین چیزی که Rodman را با گاو نر. او همچنین با رد عمل در بین بازی های 3 و 4 از فینال بنابراین او می تواند یک شرکت WCW مسابقه کشتی در Auburn Hills, Michigan.

تمرین رئال نشان داد Jackson بیان برخی از سوزش با Rodman در مورد این قسمت. به رسانه ها Jackson ارائه یک واکنش متفاوت وقتی پرسیده شد که اگر Rodman رفتار لطمه می زند گاو تمرکز در فینال.

"او تنها در نظر گرفتن تمرکز خود را از فینال مال ما نیست," جکسون گفت.

نزدیک به 22 سال بعد Rodman به سختی پشیمان به نظر می رسید برای آنچه که او انجام داد. پس از همه Rodman سرآمد به خوبی در یک بازی 4 برنده شوید.

"فیل متوجه شدم که من نیاز به انجام و انجام آنچه که من نیاز به انجام" Rodman گفت.

مالون او را پذیرفته نهایی دست دادن با گریس

بر خلاف دیترویت پیستونز گارد Isiah Thomas یوتا جاز به جلو کارل مالون دست داد پس از اردن بولز را شکست داد آنها را. نه تنها مالون آنها تبریک می گویم. او رفت و در اتوبوس تیم به انجام آن است.

"آخرین رقص': آنچه که ما آموخته است که در مورد مایکل جردن و گاو

بیشتر: اردن نشان می دهد حقیقت در پشت معروف 1997 NBA Finals game

ثبت نام در حال حاضر! دریافت اخبار ورزشی و تجزیه و تحلیل به راحتی به صندوق پستی خود تحویل

یوتا جان استاکتون به سختی starstruck توسط اردن

استاکتون برای همیشه باقی می ماند رواقی. حتی زمانی که او با عبور از مسیرهای با مایکل جردن.

بنابراین حتی اگر خود بازی و شخصیت فاقد فلش, این چیزی است که ساخته شده استاکتون یکی از بهترین NBA بهترین نقطه پاسداران و رقبا.

"من احساس نمی اورا مورد MJ یا گاو" استاکتون گفت: زمانی که جاز مواجه شیکاگو در سال 1997 و 1998 NBA Finals. "من نمی دانم چگونه شما می خواهم بازی کسی است که می خواهم. ما وجود دارد را به نفع خود."

اردن قوانین

اردن دو پسر جفری و مارکوس بودند مجاز به حضور در گاو بازی در ایالت یوتا است. آنها ممکن است چیزهایی شنیده چاپ نیست برای این نشریه.

گفت: Marcus اردن: "آنها احساس یوتا بود کمی خصمانه برای ما بچه های جوان است."

باراک اوباما در مایکل جردن میراث

اوباما و دیگر چهره های سیاسی ممکن است آرزو MJ نیست فقط به ورزش است. اما اوباما هنوز هم استدلال اردن میراث فراتر رفت و شش NBA عناوین

"وجود بازیکنان بزرگی هستند که اصلا تاثیر خود را فراتر از ورزش است. پس از آن وجود دارد Michael Jordan کمک به ایجاد راه های مختلف در آنچه که مردم فکر آفریقایی ورزشکار" اوباما گفت. "مردم را دیدم دو و میدانی به عنوان بخشی از سرگرمی کسب و کار. او یک سفیر فوق العاده نه تنها برای بسکتبال اما برای ایالات متحده در خارج از کشور."

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن