آن آغاز شده و تقریبا بلافاصله با رول از روسیه بررسی است.

قبل از نتایج ویژه مشاور رابرت مولر را در 22 ماه پرس و جو به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 شده و یک سال پیش دادستان کل ویلیام بار اعلام کرد که شواهد کافی برای شارژ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انسداد عدالت است.

یک ماه بعد بار اعلام کرد انتصاب یک دادستان فدرال به بررسی ریشه های مولر را بررسی اضافه کردن به یک ادعای شگفت انگیز است که اف بی آی به حال جاسوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

زمانی که دادستان در مارس توصیه می شود سفت حکم زندان برای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ – آخرین فرد متهم در Mueller را پرس و جو – Barr مداخله دوباره باعث چشمگیر برداشت از چهار گروه وکلا از مورد اعتراض.

عدالت آخرین تصمیم به ترک دادستان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گفته تحلیلگران می افزاید: در عین حال یک فصل جدید به ثابت بین بردن Mueller کار که به مدت طولانی در معرض تهدید تهمت ریاست جمهوری در حالی که افشای بار و در عین حال دوباره به تازه recriminations از سوخت رسانی مداوم سیاسی از عدالت به عنوان یک قدرتمند ضمیمه کاخ سفید.

بیشتر: مایکل فلین: آنچه ما در مورد تهمت سابق مشاور امنیت ملی

“وزارت دادگستری تحت دادستان کل لایحه Barr به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان سیاسی ترین وزارت دادگستری در تاریخ گفت:” جیمی Gurule که یک بار مشغول به کار تحت بار در طول دادستان کل برای اولین بار از روی لئامت دادن در این بخش در طول George H. W. Bush administration. “آن عمیقا مرا اندوهگین شاهد آسیب شدید وارده … به استقلال و یکپارچگی وزارت دادگستری است.”

دیوید دادند دیرین سابق دادستان فدرال در میامی گفت: عدالت را تکرار مداخلات در Mueller موارد “تنظیم یک الگوی است که من هرگز قبل از دیده می شود.”

“آجر بر این است که از هم جدا مصرف خانه است که مولر ساخته” Weinstein گفت. “و تنها توضیح منطقی برای آن است که رئیس جمهور می خواست آن را به اتفاق می افتد.”

روز جمعه کاخ سفید سخنگوی Kayeigh McEnany نه اختلاف است که ادعا آشکارا متهم FBI از “ساخت و تولید” یک پرونده جنایی علیه رئیس سابق مشاور امنیت ملی.

“اگر رهبران اف بی آی می تواند هدف قرار دادن سه ستاره به طور کلی با سه دهه خدمات آنها می تواند هدف شما” McEnany گفت: در scalding نقد در کاخ سفید قبل از ارائه تبریک به دولت سابق رسمی.

یک چهره برجسته در میان مولر اهداف

فلین, تزئین بازنشسته ارتش سپهبد شد و شاید برجسته ترین چهره از نیم دوجین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران بودند که تحت پیگرد قانونی قرار مولر در طول حدود دو سال بررسی است.

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او آموخته بسیاری از ریچارد نیکسون

پل Manafort که در خدمت به عنوان برگ برنده انتخاباتی رئیس; Rick دروازه یک بار بالا Manafort معاون; مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل; جورج پاپادوپاولوس سابق کمپین مشاور و سنگ همه جاروب در Mueller تحقیقات و یا در مواردی که رشد خارج از مشاور ویژه را گسترده پرس و جو.

اما آن فلین که برای اولین بار بود تحت تعقیب برای انجام در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری زمانی که تنها چند روز به کار خود به عنوان مشاور امنیت ملی او دروغ گفته در مورد مخاطبین خود را با آن سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

فلین به سرعت مجرم و ارائه مولر را محققان با همکاری گسترده بود که مورد تحسین قرار گرفته در پس از آن دادگاه اسناد و مدارک. حتی زمانی که فلین معکوس البته در اوایل این سال و به دنبال برداشت خود را درخواست دادستان ادامه داد: به دنبال صدور حکم ساخت چهار شنبه تصمیم با عدالت همه بیشتر خیره کننده.

دولت تشکیل پرونده قبل بود رسمی خروج خود را از رئیس دادستان, Brandon ون Grack عضو مولر تیم که همچنین کمک در Manafort را تعقیب. بدون توضیح داده شد برای ون Grack خروج, اما آن را بلافاصله مطرح مقایسه به فوریه خروج از این چهار دادستان در سنگ مورد که در سمت چپ در اعتراض به عدالت حرکت برای نرم کردن صدور حکم توصیه دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در فلین مورد عدالت در زمان موضوع را با اف بی آی از مصاحبه اولیه از تازه ضرب مشاور امنیت ملی. تنها چند روز پیش از این گروه منتشر شد چهار صفحه از ایمیل ها و اسناد داخلی نشان میدهد که چگونه عوامل آمادگی برای ژانویه 2017 ،

“آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ ” با توجه به یک صفحه از یادداشت های دست نویس. “ما به طور منظم نشان می دهد شواهد با هدف گرفتن آنها به اعتراف خود تخلف است.”

افشای بلافاصله دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن دیرینه انتقاد از وزارت درمان فلین.

“آنها عذاب او – پلیس کثیف عذاب ژنرال فلین” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: یک روز پس از این اسناد فاش شد. رئیس جمهور در ادامه به نشان می دهد او را عفو سابق خود aide اگر او قادر به برداشت خود گناه.

بر حرکت به رها کردن پرونده فقط یک هفته بعد.

“دولت متقاعد نمی کند که ژانویه 24, 2017 (فلین) مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس و در نتیجه باور نمی کند آقای فلین اظهارات مواد حتی اگر نادرست” پنجشنبه دادگستری تشکیل پرونده اعلام کرد. “ما بر این باور نیست که دولت می تواند ثابت یا مربوط به اظهارات نادرست یا مادیت خود را فراتر از شک معقول.”

بار در یک بعد از مصاحبه نیست اختلاف اساسی اتهام که فلین دروغ گفته بود.

بیشتر: خانه کمیته اطلاعات منتشر روسیه پروب رونوشت با ده ها تن از شاهدان از جمله Trump Jr.

“جرم نمی تواند تاسیس اینجا” Barr گفت: CBS اخبار در روز پنج شنبه. “مردم گاهی اعتراف به چیزهایی که روشن نمی شود جنایات است.”

در آن زمان بر عمل رسم شد, انتقاد شدید از حزب دموکرات که بازیگران آن را به عنوان آشکار تلاش برای خم شدن به رئیس جمهور خواستار وزارت دادگستری بازرس کل به نقد و بررسی این تصمیم است. جمهوری خواهان در ضمن آن را دیدم به تقویت خود را به مدت طولانی اظهارات که مولر تیم تا به حال ناعادلانه هدفمند رئیس جمهور و دستیاران خود را.

دادستان کل را رد کرد و ادعا می کند که این تصمیم بود که با انگیزه های سیاسی.

“من می خواهم به مطمئن شوید که ما بازگرداندن اعتماد به نفس” Barr گفت. “من انجام این قانون مناقصه است.”

اضطراب بیش از انتظار دورهام پروب

در عین حال تحلیلگران پیشنهاد کرد که بر عمل به خوبی جواب نمی دهد برای کسانی که ممکن است جاروب به ادامه تحقیقات از روسیه بررسی ریشه به ریاست دادستان کل و, کانکتیکات, ایالات متحده وکیل جان دورهام.

پس دورهام انتصاب در سال گذشته پرس و جو منتقل شده به یک فرد بررسی در بخشی که آیا بازرسان فدرال آزار خود نظارت كنند.

“اگر من بخشی از مولر تیم من خواهد بود واقعا نگران است که دورهام قرار دادن با هم یک مورد به دلیل این است که چه تهمت می خواهد گفت:” پاتریک Cotter سابق دادستان فدرال. “قطعا مولر تیم به بسیار مشکل به وزارت دادگستری اقدامات تا کنون به نظر می رسد به طور کامل عاری از هر گونه تلاش برای عمل اخلاقی و غیر حزبی راه است.

“این یک تراژدی است, اما آن را فقط آخرین تراژدی مربوط به وزارت دادگستری” Cotter گفت. “به عنوان سابق دادگستری آلوم آن دلخراش است.”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن تنها به نظر می رسد بیشتر جسارت و ارائه یک اشاره که فلین تصمیم نمی علامت پایان شخصی خود را در جنگ علیه FBI سابق و مشاور ویژه.

“روز گذشته یک روز بزرگ برای عدالت در ایالات متحده آمریکا و” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “تبریک به ژنرال فلین و بسیاری دیگر. من معتقدم که وجود دارد خیلی بیشتر به آمده! کثیف, پلیس و سیاستمداران کج رفتن نیست به خوبی با هم!”

یک “کارت های وحشی’ قاضی

یک قاضی فدرال خواهد شد و تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا فلین مورد اراده واقع می شود scuttled.

و کمی وجود دارد نشان می دهد جمعه که یک قاضی می تواند نیروی وزارت دادگستری به ادامه یک مورد از آنها در حال حاضر به دنبال کنار گذاشتن حتی اگر ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان پدید آمده و نزدیک به دو سال پیش به عنوان میان فلین شدیدترین منتقدان.

“مسلما شما فروخته شده خود را از کشور خارج” سالیوان گفت فلین در اولیه 2018 صدور حکم شنیدن که سقوط زمانی که قاضی متوجه شدند که فلین هنوز تکمیل مورد نیاز خود را با دولت همکاری است. “من قصد دارم به فرانک با شما. این یک جرم جدی است. آن را شامل اظهارات نادرست به اف بی آی در محوطه کاخ سفید – در بال غربی.”

“این قاضی می تواند یک کارت وحشی” گفت: Weinstein, به سرعت, و اضافه کرد که یک سناریو برای حرکت رو به جلو با یک فلین دادستان احتمالا بعید است.

“من فکر نمی کنم هر چیزی وجود دارد که می تواند انجام شود” گفت: Cotter. “وزارت دادگستری تنها حزبی که می تواند آغاز یک دادستان است. هیچ سابقه است که من می توانم از فکر می کنم.”

فلین پاسخ به پنج غیر معمول به نوبه خود از وقایع را شامل نمی شود یکی از آتشین آدرسهای عمومی شد که امضای خود را در حالی که مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

به جای فلین نوشته شده تصویری از یک بشاش جوان نوه تکان دادن یک پرچم آمریکا و قرائت تعهد و وفاداری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de