Kayleigh McEnany کلینیک لغو 'PAW Patrol'; Nickelodeon می گوید نشان می دهد نیست لغو

چارلز Trepany ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:10 PM EDT Jul 24, 2020Nickelodeon است نشان می دهد "PAW Patr

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

Nickelodeon است نشان می دهد "PAW Patrol" قصد ندارم در هر نقطه با وجود مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany پیشنهاد در غیر این صورت.

نسبت به پایان روز جمعه مطبوعات جلسه McEnany ادعا کرد که این مجموعه در مورد کارتون نجات سگ "لغو شد" در حالی که توصیف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موضع در برابر انصراف از فرهنگ است.

با توجه به McEnany تهمت "وحشت زده با انصراف از فرهنگ و انصراف از فرهنگ به طور خاص به عنوان آن مربوط به پلیس است."

"ما شاهد چند هفته پیش که" PAW Patrol,' کارتون نشان می دهد در مورد پلیس لغو شد," او گفت:. "این نشان می دهد 'پلیس' لغو شد. 'زنده PD' لغو شد. لگو متوقف فروش خود در شهر لگو ایستگاه پلیس."

McEnany ادامه داد: "این واقعا مایه تاسف است چرا که من ایستاده و از رئیس جمهور می ایستد با 63 درصد از آمریکایی ها که فکر می کنم افسران پلیس یکی از مهم ترین شغل در این کشور است."

هر چند "زنده PD" و "پلیس" کشیده شد از هوا در ماه ژوئن "PAW Patrol" لغو نشده است Nickelodeon است معاون اجرایی رئیس جمهور از شرکت ارتباطات دیوید Bittler گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

"پنجه گشت" حساب توییتر همچنین تایید کرد این در یک صدای جیر جیر در جمعه گفتن پیروان وجود دارد "بدون نیاز به نگران باشید."

لگو شهر ایستگاه پلیس تنظیم شده است که در حال حاضر ذکر شده به عنوان یک بازنشسته محصول در وب سایت شرکت, اما این شرکت دیگر پلیس با مضمون مجموعه از جمله شهرستان های مختلف ایستگاه پلیس برای خرید در دسترس. لگو مدیر ارشد روابط تجاری مایکل McNally گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که این شرکت بازنشسته محصولات به عنوان موارد جدید معرفی شده است و شرکت نمی توقف فروش هر بازی لگو.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به McEnany به نظر بیشتر.

تصویر از افسران پلیس در رسانه ها آمده است تحت بررسی زیر را در سراسر کشور تظاهرات و شورش برانگیخت از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس است.

پس فلوید مرگ A&E لغو "زنده PD" که برای اولین بار در سال 2016 شد و در فصل چهارم آن است. این تصمیم یک روز پس از این شبکه اذعان کرد که این نمایش را نابود کرده بود تصویری از یک مرد سیاه و سفید مرگ در طول یک سال 2019 توقف پلیس در تگزاس است.

A&E با صدور بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز در توضیح تصمیم خود را به جلو نشان می دهد در حالی که ترک درب باز برای آینده برنامه نویسی است که شامل پلیس.

'زنده PD' لغو شد پس از گزارش نشان می دهد فیلم یک مرد سیاه و سفید مرگ در سال 2019 نابود شد

"این یک زمان بحرانی در کشور ما و تاریخ ما را ساخته اند این تصمیم به توقف تولید در "زنده PD" بیانیه بخوانید. "رفتن به جلو ما را تعیین خواهد کرد اگر وجود دارد یک مسیر روشنی به داستان هر دو جامعه و افسران پلیس که نقش آن است که به آنها خدمت می کنند."

برترین شبکه ساخته شده مشابه تصمیم لغو بی باک سری واقعیت "پلیس" تنها یک روز پس از آن قرار بود به آن فصل 33 برتر.

'زنده PD میزبان دن آبرامز خواستار لغو یک واکنش افراطی,' ابراز تاسف broad-brush پلیس سرزنش

"پلیس" او یک پیشگام در اجرای قانون docuseries فرمت اکران در سال 1989 در فاکس که در آن پخش برای 25 فصل است. از آن جان سالم به در برد زودتر لغو حرکت به سنبله که مجددا به عنوان برترین شبکه در سال 2018 است. آن را تا به حال شش فصل اجرا بر روی کسانی که از شبکه های کابلی.

در پی فلوید مرگ لگو متوقف شد تبلیغات برای محصولات از جمله ایستگاه های پلیس, پلیس شهر جلیقه و کاخ سفید هر چند این شرکت نیست جلو این محصولات از فروش در آن زمان است.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به نمایندگان برای LEGO برای نظر بیشتر.

Nickelodeon غرور پرینت سه مظنون بحث در بن گرایش جنسی

کمک: لایحه Keveney جاش ریوراtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب